Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 mar 2007, 22:48

O Boszszszszszeee, znowu jestem gapa. Już wcześniej miałam to zrobić, ale oczywiście zapomniałam :ico_wstydzioch:

[glow=cyan] GRATULACJE dla Jasieńka z okazji pierwszego ząbka[/glow]

Gosiu, pan doktor pożyczył nam specjalny sprzęt do inhalacji (nobulizator czy jakoś tak się nazywa). Do pojemnika wlewa się lekarstwo + sól fizjologiczna, włącza guziczek, przykłada maseczkę do twarzy dziecka i gotowe. Dobrze, że ten pediatra taki w porzo i pożyczył nam swój sprzęt, bo w tym miesiącu na leki wydałam już około 200 zł, a gdybym jeszcze taką machinę miała kupić (200-300) to bym oszalała :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 mar 2007, 22:52

tym razem może uda mi się coś więcej napisać :ico_oczko:

Dla Julci , Hubcia i Tomeczka-zdddrrróóówwweeeeecccczzzka i moc :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Gosiu -Tobie kochana przesyłam pozytywną energię,bądź dobrej myśli ,napewno wszystko niebawem się skończy ,oczywiście dobrze i wreszcie odetchniesz.Trzymam kciuki,żeby wszystko było ok :cry:

Bartek wprost uwilbia "WYNALAZKI"jakie zaczął jeść(jabłko,zupka),dziś wszamał słoiczek zupki(coprawda mały) i całe jabłuszko.

Znów zapomniałam co chciałam napisać :ico_wstydzioch: ,ja też dołączam do grona zapominalskich i roztargnionych

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

15 mar 2007, 22:53

gosiu, trzymaj się kochana a jeszcze bardziej życzę optymizmu tatusiowi.Ja tak bardzo swojego kocham, że nie wiem...
olivko, nareszcie się odezwałaś!! Nie rób nam więcej takich numerów!'
riterko, to dla ciebie :527: Dzięki, na pewno spróbuję

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 mar 2007, 22:56

Zapominalska Iwciu - specjalnie for ju :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

15 mar 2007, 22:57

elu, ja chorowałam na początku ciąży. Można brać: syrop STODAL (pycha!Na bazie miodu), Apap, Tantum Verde, BIOPAROX (antybiotyk w sprayu)... A do tego herbatka z lipy na poty, malinowa (zakaz picia herbatki z lisci malin), ja piłam herbatkę z sokiem malinowym :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 mar 2007, 23:03

ja chyba uciekam spać,a raczej film oglądać.Jakiś leniwiec mi wskoczył na plecy,nic mi sie juz nie chce,a muszę jeszcze pranie rozwiesić,łooo matko.

Gratuluję oczywiście Jasiulkowi ząbalka :-) ,niech szybko wychodzi reszta i wreszcie niech dadzą dziecku odpocząć :ico_oczko:

Witaj Oliwko,ja rzadko odwiedzam nasz topic,no ale Ty to już przesadzasz... :ico_oczko:

Aniu k-rozmawiałam z koleżanką,obiecała poprawę,powiedziała,że chociaż raz w ciągu dnia do was zajrzy.Ja nie wiem jak Ty to robisz,ale mi ciągle czasu brakuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 mar 2007, 23:16

Och Jaiu gratuluję ząbulka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Gosiu wiem że transfer kiepski ale biby nie opuszczę, rodziców zaraz na neostradę napuszczę :ico_oczko:
Kurde padam na twarz, jutro musze wstać koło 6 i spakowac resztę, o matko jak mi się nie chce jechać :ico_zly: Moja mam oczywiście zła że tylko do wtorku będziemy, ale pobyt tam to męczarnia. Dwa psy skaczące po wszystkich łózkach i kanapach - tumany kudełków. Mama jeszcze ma pełno pracy i wciąż bluźni jak szewc, pogadać z nimi trudno bo wciąż oglądają jakies seriale. Ech. Do tego pogoda ma byc taka bleee. Ale jechać muszę. Z radością wrócę do Wrocka i na forum :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

15 mar 2007, 23:23

Iwciu ja mam tylko Ole a jak bym chciala wszystko zrobic to na forum bym czsu na pewno nie miala :ico_olaboga: mama i maz mi pomagaja

Sosna i Kocica same tam piszecie -to dopiero kolko wzajemnej adoracji ,dacie szanse innym ???


ikony emocji :ico_prasowanko: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: !!! czemu nie ma opalam sie ,czytam,odpoczywam z maseczka,maluje paznokcie

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 mar 2007, 23:29

Mosob,[shadow=cyan] MY UWIELBIAMY KÓŁKA WZAJEMNEJ ADORACJII[/shadow]. Jeszcze nie wykumałyście? :-D

A tak w ogóle, to co ja zrobię, że tak mało osób włącza się do tamtych tematów. Chodźcie też :706: . Ale na dowcipach to sporo pisze....., ne tylko my :ico_haha_01:

Asiu, nie lubię wyjazdów, do których trzeba się zmuszać. BUZIAKI :ico_buziaczki_big:

Dobranoc, dziewczyny :ico_spanko: . Do jutra :516:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

15 mar 2007, 23:35

Elu, ja się leczyłam sokiem z cebuli z miodem, wierzyłam że pomaga i pomagał. Pokrojoną cebulę wymieszać z miodem, poczekać aż zrobi się sok i wypić, trochę mdłe ale cóż :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-15 ]
[scroll][shadow=red][glow=cyan]TEST[/glow][/shadow][/scroll][/scroll] :509:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość