dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

23 sie 2007, 18:25

LEMONII 24 pisze:popatrzcie ile fast drani którzy wychowali się w kochających rodzinach i ilu wspaniałych ludzi którxy mieli w życiu ciężko, dlatego nie macie co się bać ze Wasze dzieci będą jak tatusiowie ja się tego nie boję wiem ze mój synek będzie wspaniałym mężczyzną i da szczęście poczucie bezpieczeństwa swojej przyszłej rodzinie którą zaloży...
:ico_sorki: swieta prawda!! i tak trzymac.gdybym ja stwiala na geny to juz bym musial syna wpakowac w kaftan bezpieczenstwa!! duzo ma znaczenia wychowanie nie geny. bo jesli pokazemy dziecku ze nawet niepelna rodzina moze byc szczesliwa a jej czlonkowie wspieraja sie i kochaja to jest duza szansa ze gdy sam bedzie dorosly to wyniesie cos z tegi i bedzie umial dbac o swoja rodzine!
Kulka ja sie opiekuje teoretycznie jednym chlopcem-2 mce starszym od Mat ale teraz jego rodzice maja urlop wiec przez 3 tyg opiekuje sie dzieckiem ich znajomych-chlpiec jest 2 tyg starszy o d Mata. bywa ciezko ale wyjscia nie ma...nie moge pojsc do 'normalnej' pracy bo moj byly chlopak(nie ojciec Mata) zostawil mnie z komornikiem i ten mi zabierze pol pensji :ico_zly: jedyne wyjscie to robic na czarno i czekac az zrezygnuje...
ojciec Mateusza nadal go nie widzial choc ma juz ponad 8 mcy...watpie czy spotkanie dojdzie kiedykolwiek do skutku...zawsze szuka wymowki...a to koncert a to praca jakas dorywcza a to chory...a ja nie wiem co robic.co mowic synowi... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

23 sie 2007, 19:10

dorota czemu komornika na ciebie?rzeczywiście niezafajnie!!

a tatusiek tyle czasu własnego dziecka nie widział... nie mam pytań...
chcesz żeby się z nim widywał?
ja wolę nie - bo po pierwsze to będzie rozdrapywanie ran dla mnie, po drugie jak antek już co nieco będzie rozumiał to będzie to ciężkie dla niego - czemu jego "tatuś" przychodzi i odchodzi. A teraz skoro i tak nie ma więzi między nimi to wolę jej nei tworzyć. Zresztą na taką odległość to się nawet nie da...

a jaki macie kontakt z rodzinami ojców waszych dzieciaków? bo jakby nie było to też rodzina naszych maluchów :)
u mnie na szczęście jest bardzo dobry - a siostra taty antka będzie jego chrzestną.

kurcze no mam nadzieję że znajdę faceta bo nie chcę żeby Antoś był jedynakiem :ico_ciezarowka: Poza tym ktoś go musi na barana nosić a nie ma to jak męskie bary ;)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

23 sie 2007, 21:13

dorotaczekolada pisze:a ja nie wiem co robic.co mowic synowi...

Ale z tego co pamiętam twoją historię to powiedziałaś ojcu dziecka że nie bedziesz nic od niego chciała chciałas tylko dziecko tak pisałas więc czemu teraz ci zalży na spotkaniu...?

Nie liczylaś się z tym ze tak moze się to skończyc czy co???

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

23 sie 2007, 22:29

ja też nie kumam jak to komornika? przecież Ty jak mu ojcostwo udowodnisz to jeszcze on Tobie będzie musiał płacić a ni odwrotnie wiec o co chodzi? ja nie ma kontaktu z tamtą rodzinką wogóle i dobrze wcale nie tęskne;)
a co do faceta to też bym chciała zeby Kornelek miał się do kogo przytulić tzn poza mną i czuć że kocha go tatuś lub wujek ale to wcale nie jest takie łatwe nawet jak kogoś spotykam to od razu mam blokade że niby dlaczego ten ktoś miałby moje dziecko wychowywać i karć je jak bedzie niegrzeczne i m ówić kiedy ma chodzić spać i tp niby jakim prawem? cholera coś tu chyba nie tak...
Muka o jak jego siostra bedzie chrzestną to chyba się nie oszukujesz ze on nigdy małego nie bedzie widywał? mysle ze z czasemsie tam poukłada wszystko i dobrze bo nawet jak Ty nie bedziesz chciałą to wierz mi że dla małego nbędzie o bardzo ważne nawet jak tez biologiczny tylko naszym zdaniem ojciec będzie draniem... chociaż pewnie ze lepeij byłoby jakby pojawił się książe na rumaku i stworzylibyście kochającą się rodzinę we 3 albo i 4,5,6 ;)

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

23 sie 2007, 22:55

Lemonii narazie tylko z Filipem bo z Jakubem to za duzo zachodu ........ ale mama zamiar za 2 tygodnie go zabrac ....... zeby go zobaczył ....... bo niby to przezywa strasznie ....... no zobacze .........

Dorotko moze jednak tak jak dziewczyny pisza pozwac go do sadu ?? czy Ty moze sie jeszcze oszukujesz troszku ze moze on zrozume ??

ja wiem ze takie decyzje sa trudne ........

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

23 sie 2007, 23:26

lemonii szczerze mówiąc to ja mam częstszy kontakt z jego rodziną niż on;) on mieszka w uk i wogóle do nich nie dzwoni a do polski też nie przyjeżdżał wcześniej dopiero jak w ciążę zaszłam to raz przyjechał ze mną i raz przyjechał jak się antek urodził i wtedy się z siostrą widział. A tak to nie mają kontaktu ze sobą. I wcale nie uważam że dla Antka byłoby dorbze gdyby się z "ojcem"widywał. Co inneog jak dziecko już go zna i nawet jak jest debilem to tęskni za nim, a co innego jak wogóle go nie zna - to po co wprowadzać zamęt do jego małego życia? Będzie wiedział że jest jeszcze inny "pan" od początku bo nie chcę potem przeprowadzać trudnych rozmów wolę żeby stopniowo się z tym oswajał. Pewnie będzie chciał go poznać - ale niech to będzie jego decyzja i będzie wtedy na tyle duży żeby pewne sprawy zrozumieć. A nie "tatuś" który przychodzi i odchodzi. Jak już porzuca to niech raz a porządnie to zrobi żeby rany się zagoiły a nie że bedzie mały będzie się czuł porzucany za każdym razem jak on odjedzie i rana się będzie babrać ciągle. To nie będzie dobre ani dla antka ani dla mnie. Poza tym wojtek nie zasługuje nawet żeby mu tyłek podetrzeć.

Poza tym po co ja to tak roztrząsam - on nawet nie będzie przyjeżdżał. Nawet smsa napisac nie potrafi..

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

24 sie 2007, 18:34

a wiec...ojciec Mata sam jakis czas temu pisal ze chcialby go zobaczyc ale jakos do tej pory nie znalazl czasu. niby chce go poznac ale... ja nie naciskm!tylko chce wiedziec na czym stoje. co mam powiedziec synowi? ze tata nie chce go widziec? nie moze?
nie podam go do sadu bo nic od niego nie chce. tak mowilam juz na poczatku. nie orientujecie sie od poczatku.on jest duzo mlodszy z jego strony to byla wpadka i szok. ja chcialam dziecka. w akcie urodzenia Mat ma 'ojciec nieznany'
komornik dlatego ze poreczylam bylemu facetowi pozyczke a on jej nie splaca. ale to nie ojciec Mata tylko poprzedni facet. ja nie mam szczescia do mezczyzn...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

24 sie 2007, 18:36

KUlka, napewno mały będzie zadowolony że zobaczy tatusia a tatuś że zobaczy kochane osoby :ico_oczko:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

24 sie 2007, 19:09

chciałabym tylko powiedzieć, że podziwiam Was samotne mamusie! :ico_sorki: jestescie po prostu wielkie!

Mimo, że mój mąż tez czesto wyjezdza (tak to jest jak ma się wlasna dzialalność...) i zostaje sama z małą to wiem, że on jest. Mówię wtedy o sobie "prawie samotna matka". Tak apropo, to w niedziele wraca po dwutygodniowej nieobecnosci

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

24 sie 2007, 20:35

A moj to codziennie przychodzi Filke zobaczyc, ale nie wiem , niemam juz sily go widziec, robi z siebie nie wiem co :ico_puknij:
Co do rodziny, hehehe, mnie wszystkie osadzaja, i moja rodzina i jego , ze to prze ze mnie rozwod. zgadzam sie , ja zachcialam, ale to on mnie zdradzil , nie ja. mowia ze u facetow tak bywa i trzeba oko przymknac dla dobra dziecka, ale ja nie moge zyc w klamstwie.
czy moze ja niemam racji???

Bardzo mi boli ze wszystkie odwroczyly sie ode mnie :ico_placzek: i musze sama tak zyc w obcym kraju. pal licho tesciowa, ale zeby matka mnie nie rozumiala, "takiego cudownego faceta stracilam". ja jej ani raz nie wspomnialam dlaczego u mnie tatusia nie bylo, dalismy rady same

juz koncze studia, chcialam wracac na Ukr., ale zdecydowalam ze tylko pojade postaram sie o przedluzenie wizy i wroce,

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość