Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

24 sie 2007, 03:20

Hej Mamusie!!!
Ale pierwsza stronka jest sliczna!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja u Was co prawda pierwszy raz, ale pozwolicie, ze jako lipcoweczka troszke sie u Was zadomowie? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

24 sie 2007, 08:25

Hello, my już nie spimy i się stresujemy bo szczepienie dopiero o 12 chyba do tego czasu tu umrę :ico_noniewiem:
Basiu mam pytanko a ty smarowałaś Tadziowi przed szczepieniem ta Emlą, bo myśmy w sumie kupili ale sie tak zastanawiamy czy smarowac????
A mi tez kregosłupek wysiada, maluch to już chyba powyżej 5 kilo wazy, ale dziś sie dowiem dokładnie bo mi go w przychodni zwaza.
No a mój maluszek terz grzecznie lezy sobie na macie edukacyjnej i gada do zabaweczek nad nim :-D uroczy jest :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

24 sie 2007, 09:16

Dziewczynki Kubusiowi odpadl juz...ale kazala przemywac..i teraz gleboko wkladam pepek az poczuje ze sie dalej nie ma i do czysta czyszcze..aa jaki placz przy tym jes ojojoj pewnei bardzo go piecze bo to ten roztwor spirytusu...Dzis mialam okropna nocke z mezem..kuba non stop plakal i sie budzil...iii te potowki na buzi ..sa okropne az sie patrzec na wlasne dziecko nie moge... myje rumiankiem ale guzik pomaga..

[ Dodano: 2007-08-24, 09:21 ]
:ico_placzek: jest jakas masc na te potowki ?? bo od mojeje poloznej niczego sie nie moge dowiedziec..uzywa starych metod...na zgieciach i na szyjsce tez ma..dzis spal bez ubranka w samiutkim pampersie...niczymn ie przykrywalam,a jak wstalam to zauwazylam ze ma ich wiecej. faktycznei w domu goraco.. on ciagle spocony..moze to od tego.. :ico_noniewiem: ehh.chcialabym zeby mial taka piekna buzie jak niedawno... zadnej krosteczki NIC !! :ico_olaboga: znowu kopki zrobic tez nie moze...ja wypilam herbatke z kopru a jemu dalam Plantex moze mu przeczysci jelitka troche bo caly czas sie prezy i prezy i nic nie wychodzi..tylko takei male plamki na pampersach !

[ Dodano: 2007-08-24, 09:49 ]
:ico_tort: :ico_tort: Z okazji 18 dni od narodzin Kubusia !! :ico_tort: :ico_tort:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

24 sie 2007, 10:23

Witamy z rana!

Sylwia, z tego co wiem, dziewczyny potówki smarują sudocremem. Niektórzy też kąpią w krochmalu. A najlepiej będzie, jak miną upały, wtedy i potówki powinny ustąpić.

Jeje, jak czytam, ile ważą Wasze maluchy to :ico_szoking: Jaś we wtorek miał dopiero 4800 a ja myślałam że co najmniej 5 kg! Przy czym to jeden ze starszych bobasów w tym gronie!
Pani doktor stwierdziła jednak, ze wszystko ok. i że waga w sam raz. I dodała że on baaaardzo pucaty nie będzie, bo my raczej drobni jesteśmy. Więc się nie martwię, choć nie wiem jak poradzę go nosić, jak będzie przybierał, bo, jak pisałam, kręgosłup i ręce już mówią dosyć.

Basiu, zdrowe podejście do głupich i niekompetentnych konowałów. To sztuka być tak cierpliwą, przy Wiki też tak miałaś? Czy dopiero przy drugim nabiera się dystansu?

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 sie 2007, 10:27

Sylwia te potóweczki spróbuj posmarować maścią BEPANTEN ja mojej niuni smaruje i schodzą bardzo szybko, czasem nawet w ten sam dzień nie ma już śladu, jak się gdzieś zadrapnie na buźce to też tym smaruje. Naprawdę polecam :ico_oczko:

Ula trzymamy kciuki za Pawełka, my szczepienną wizyte :ico_oczko: mamy 30.08. To jeszcze kilka dni i też będę się stresować nie samą szczepionką tylko tym jaka będzie po niej :ico_noniewiem:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

24 sie 2007, 11:13

witam.
Powodzenia Ulenko na szczepieniach
widze ze wszyskie pomalu na szczepienia a my dopiero w pazdzierniku pod koniec tu troche mniej tych szczepien :ico_oczko:
Basiu no to masz bardzo dzielnego malego meszczyzne.
Basik a Jas faktycznie drobniutki, to moja pannica ma miesiac i juz tydzin temu miala 4 kilo a co bedzie w poniedzialek :ico_szoking: .
a krosteczek dzis mniej na szczescie

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

24 sie 2007, 12:55

Muszę z Jasiem na zakupy :ico_olaboga: a tu taki zaduch. Niestety, na obiad zaplanowana rybka a nie mam zadnej przyprawy :ico_noniewiem:

I już kolejny weekendzik przed nami! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

24 sie 2007, 12:55

czesć dziewczyny!! trochę mnie tu nie było bo podróżowałam z moim maluchem. Przeszły mu już kolko i jest bardzo radosny i śpi w nocy dobrze ma tylko przerwy na karmienie ale nawet wtedy nie otwiera oczu tylko ssie przez sen. cieszę sie z tego bardzo bo jak mi się przypomną te noce kiedy go prawie cały czas nosiłam...


Sylwia na potówki ja tez stosuję sudokrem bo ma w sobie cynk i je wysusza w krótkim czasie, dobry jest też oilatum krem a do tego lekarz kazał mi go kąpać w nadmanganianie potasu ja pojawiają się te potówy i pomaga!!!

[ Dodano: 2007-08-24, 12:58 ]
Ulcia trzymam kciuki za twojego Pawełka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dzięki za jego zdjęcia- jest przesłodki szczególnie jako TYGRYSEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i dzięki za pozostałe maile - uśmiałam się setnie - nastepnym razem też nie zapominaj omnie

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 sie 2007, 16:41

Cholera znów coś z tym forum napisałam posta i go zeżarło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Zaliczyłyśmy już dziś spacerek, niunia ślicznie sobie spała :ico_oczko: Krosteczki powoli zaczęły schodzić już na brzuszku są prawie niewidoczne :ico_sorki: Jeszcze tylko na pleckach i łapkach a i troszkę na buźce, też mi się kurde mleka za chciało :ico_puknij: i tak córe załatwiłam. Na całe szczęście to kremowanie przynosi jej ulgę i ładnie sypia w dzień :ico_oczko: Wczoraj wykąpałam ją w emulsji Oilatum i z tej samej serii kupiłam kremik i ją smaruję :-D Muszę powiedzieć, że naprawdę super produkt.

Serafinko witaj z powrotem :ico_oczko: Super, ze synusia już nie męczą kolki i, że jest radosny bo to najwspanialsze kiedy dziecko jest szczęśliwe :ico_brawa_01:

Eliza zaczęła dostrzegać misie w swojej karuzeli i jak tylko któregoś dotknie łapką to zaraz się cieszy :-D a ja uwielbiam patrzeć jak jest taka uchachana od ucha do ucha :-D

Dziś na obiadek mam rosołek i czekam teraz tylko na mężusia jak wróci z pracki :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

24 sie 2007, 16:42

Witajcie :)
oj u nas na dworzu ciepluśko....ale wietrznie....a w nocy to taka wichura była, że hej.... nawet padał grad :ico_szoking: :ico_szoking:
A propos naszej wczorajszej pani doktor, (któa nas nie zastała)....przyjdzie w poniedziałek...jaka ulga nie muszę ciągnąć całej czwórki ze sobą do przychodni....

Basiu ano czasami ci nasi lekarze... :ico_olaboga: lekarz a lekarz to też różnica....
my też mamy naszą kochaną panią doktor i tylko do niej chodzimy....
dziwię się tylko, że teraz do Milenki przyjdzie inna pani doktor....a nie nasza.... :ico_olaboga: a przeciez jest naszym lekarzem rodzinnym...

Byliśmy dziś na spacerku... mój tata przyszedł po nas i dumnie prowadził wózeczek z wnusią... :-D :-D :-D :-D
Milenka spała super prawie 2 godzinki....

Uleńko napisz jak po szczepieniu Pawełka.....

Dziewczyny mamy problem z wózkiem :ico_placzek: musimy kupić nowy wózeczek....ten nasz nowy jest fajny, ładniutki ale cholernie ciężki.... :ico_olaboga: mieszkamy na 1 PIĘTRZE....znieść jakoś się zniesie...gorzej z wniesieniem... no i Milenka jeszcze jest mała a jak podrośnie co będzie? na mnie będzie spoczywał ciężar dzwigania..... bo mąż w pracy...
no i zastanawiam się jaki kupić... poradzcie coś... musi być napewno lekki...
na ten dałam ogłoszenie do anonsów....jest nowy z gwarancją...pewnie szybko go sprzedam...
z tym wózkiem to nie była do końca całkiem przemyślana sprawa... :ico_nienie:

http://foto.onet.pl/5eltx,syi4ys48tiy4,u.html

[ Dodano: 2007-08-24, 16:46 ]
Sylwia smaruj Kubusia sudokremem....naprawdę pomaga.
Kinga a ja dziś mam krupniczek i gotowanego kurczaczka.....

mnie też zżera posty.... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

witaj Serafinko... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kinga ja z niecierpliwością czekam na pierwszy uśmiech Milenki...
kilka razy już się uśmiechnęła....ale tak w trakcie snu...

[ Dodano: 2007-08-24, 17:00 ]
zastanawiam się nad tym wózeczkiem ....kolor czerwony....waga 9kg [już się dowiadywałam] o połowe mniej....niż teraz....
ma miękkie nosidełko, więc pasuje akurat dla takiego maluszka....jak myślicie?
http://www.allegro.pl/item225586885_now ... ocja_.html

[ Dodano: 2007-08-24, 17:52 ]
a na wiosnę może kupimy Milence taki wózeczek... chyba, że cos innego mi się spodoba :-D :-D :-D
http://www.allegro.pl/item228207539_gra ... mocja.html

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość