Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

24 sie 2007, 09:35

Dominisia pisze:Co z badaniami??


No wałsnie... :ico_puknij: kurcze jak mój mąz by przed praa wypełnił pojemniczek :ico_oczko: to musiała bym tozaweiezc i czekac ok 50 minut zanim otworzą laboratorium :ico_olaboga: a to chyba za długo nie :(:(

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

25 sie 2007, 14:10

Iziunia a maz nie moze wziasc sobie jeden dzien wolny?? Ja wiem ze zaczal teraz nowa prace, ale sa rzeczy duzo wazniejsze, po tych badaniach moze duzo by sie wyjasnilo?? Kurcze Kochana, postarajcie sie jakos... Ja tak mocno trzymam za Was kciuki!!

U mnie nareszcie lato, cieplutko i sloneczko! Moze uda sie mi jutro wyciagnac mezusia nad wode?? Ostatnio czuje sie juz troszke zmeczona, taka niezdara sie ze mnie robi, ciagle cos potracam, ciagle sie o cos potykam i wszystko leci mi z rak... Ale o dziwo nie wywoluje to mojej zlosci tylko smiech, wiec chyba nie jest tak zle :)

Siunia a co u Ciebie?? Dalej na pelnych obrotach??

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

25 sie 2007, 16:48

witam
u mnie piękna pogoda dlatego mnie nie ma na tt ale jak tylko się zepsuje to będę częściej tu zaglądać

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 sie 2007, 09:25

Witam w ten piękny słonecvzny dzień.

Dominisia, nie ja juz zwolniłam tempo, zoastało mi tylko zbieranie jajek i to chyba tylko co drugi tydzień. Hihih przypomniało mi się jak ja byłam w ciąży i o wszystko brzuchem zahaczałam, a zwłaszcza o klamki od drzwi i wszystkie bluzki miałam na brzuchu porwane i brzuch cały porysowany. :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wczoraj byliśmy na zakupkach i dla Milana łóżko kupiliśmy i krzesło a raczej taki fotel do siedzenia. No i wczoraj potem skęcałam mu łóżko, bo mężuś sobie spał zmęczony i jakoś tak dzień szybciutko zleciał. A dziś jedziemy na 15 na polską msze. A zaraz jeszcze w jajeczka lece.

Miłego dnia wam życze.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

27 sie 2007, 12:00

Dzien doberek!

Kurcze a bylo przez tydzien tak fajnie i znowu nonono pogoda... Wczoraj z mezulkiem bylismy w Oslo w kosciolku a potem odwiedzil nas znajomy wiec nawet nie mialam czasu zeby napisac, a poza tym ostatnio to forum chyba mnie nie lubi bo ciagle mi wyskakuja jakies bledy, albo jak sie rozpisze to mi zjada cala wiadomosc :ico_zly: Strasznie wkurzajace.

Zmykam teraz po jakis chlebek i buleczki do sklepu, bo wczoraj zrobilismy grilla i nic nie zostalo, a glodna jestem jak wilk. Kurcze i cos sie mi w glowie dzis kreci, nie wiem czemu... A humorek mam super, oby jak najdluzej!!

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 sie 2007, 19:10

Izunia co do długości przetrzymywania nasienia to zapytaj się tam w laboratorium, bo pewnie można je dłużej przetrzymać ale w odpowiedniej temperaturze, ale jakiej to nie wiem, najlepiej będzie jak zadzwonisz do laboratorium i się zapytasz
powodzenia życzę

Dominisia jak tam dzidzia?? mocno kopie w brzuszek?? bo ja z Siunia chciałam nagrać jak Milanek kopała, ale nam się nie udało, bo jak tylko odpalaliśmy aparat to zaraz przestawał

A ja jutro idę składać podanie do pracy do Philipsa Farel, bo może jak się załapie to trochę odpocznę psychicznie od tej reprodukcji, a i grosza trochę wpadnie, nieważne, że najniższa krajowa, ale zawsze to coś, bo remontu nie możemy skończyć z powodu braku gotówki, no prawie skończyliśmy, tylko takie tam firanki, rolety, karnisz i kasetony trzeba kupić i dywanik na korytarz i listwy to chyba wszystko
pozdrawiam was mocno i całuski z Mazur

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 sie 2007, 10:58

Witam

Ja właśnie skończyłam sprzątać i zmykam z Milanem na dwór, bo słoneczko świeci, ale za ciepło to już nie jest.
Wczoraj kupiliśmy stół z krzesłąmi do kuchni, jestem bardzo bardzo zadowolona z niego no i Milan super siedział dziś przy nim i jadł śniadanko.

manenka, trzymam kciuki za robote.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

31 sie 2007, 17:58

Obrazek
Obrazek
no to moj brzuchol 3 tygodnie przed narodzinami Jasia

A tak wogole to sorki ze mnie dlugo nie bylo, ale wiecie jak to forum dziala ostatnimi czasy...

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 wrz 2007, 16:10

dominisiaśliczny :ico_brawa_01: brzuszek, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ile ja bym dała, żeby już taki mieć

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 wrz 2007, 09:29

Dominisia, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ty tam jhak bedziesz jechac rodzic to napisz tu dla nas, o ile tt bedzie dzialalo, bo ja teraz mam czas a nie ma mnie tu za czesto bo szwankuje tt.

Pogoda u nas kiepskawa, zimno i pochmurno.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość