Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

24 sie 2007, 13:44

hej, ojej ale jestem zmęczona, wiecie chodzę do pracy, moja teściowa jest poważnie chora i jestem teraz "szefem" na naszej rodzinnej hurtowni, a tyle jest tutaj pracy że szok, codziennie wstaję przed 6 żeby przed 7 otworzyć hurtownię, czasami nocami jeźdżę jeszcze w nocy na giełde z mężem...nie zdziwie się jak Agatka zacznie na moją mamę wołać "mama" hi, jeszcze tydzień mnie takiej męczarni czeka, na dodatek mamy kontrole z urzędu skarbowego, nie wiem czy dam rade pokierować wszystkim i pracownikami...och czego nie robi się dla teściowej :-D
A jak wracam z pracy i Agatka mnie zobaczy to nawet nie mogę do toalety iść bo płacze jak jej z pola widzenia zniknę, nawet to miłe że ktoś za mną tęskni.
hekkate właśnie dziwne bo burzy nie było i nie wiem od czego te zwarcie się zrobiło....
karolas bardzo fajne fryzurki....naprawdę podobają mi się, ta w ciemnych włosach chyba bardziej....
lulu musisz nam zatem pokazac swoje zdjęcie w krótkich włosach :-)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 sie 2007, 14:55

cześć Dziewczyny ale duuużo piszecie :ico_brawa_01:
gdyby nie moja praca to w domku w ogóle nie miałabym czasu, żeby do was zaglądać. Z Joasi też zrobiła się mała złośnica ale tak się złości, że aż rzuca całym ciałem i płacze piszcząc, a ja mam wtedy ubaw - normalnie nie mogę ze śmiechu, a ona wtedy przestaje się złościć hihi pewnie widzi , że nic nie wskóra

Dzisiaj byliśmy z małą na pikniku Bobovity - w domku z wielkimi meblami, żeby zobaczyc świat oczami dziecka. Było super, szczególnie wtedy kiedy jako ochotniczka weszłam na ogromne krzesełko do karmienia, pani założyła mi wielki śliniak hihi i nakarmiła deserkiem bobovity hihihihi - niestety nie mamy żadnego zdjęcia, bo nie zdążyliśmy wyjąć z torby bo wszystko działo się bardzo szybko, a Joasia jak zwykle wśród ogromnej ilości osób i w hałasie była marudna. Poza tym spieszyłam się do pracy :ico_zly:
Ostatnio zmieniony 24 sie 2007, 17:35 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

24 sie 2007, 17:19

Zapomniałam odpowiedzieć Kajuni25! Witaj, rzeczywiście tak rzadko tu zaglądam, więc się nie znamy: Cześć! Jestem Kasia, mama uroczej parki dzieciaczków. Witam, też wszystkie"stare" (te od początku) jak i nówki lutuweczki. Postaram się juz Was tak nie opuszczać, no postaram się.
Dziś Ala mi zagorączkowała, 38,3!. Byłam u lekarza, gardło czyste, osłuchowo też. Zwalam winę na ząbki, może idą...

[ Dodano: 2007-08-24, 17:28 ]
MamciaKochana, tu wcale nie ma się z czego śmiać, stara jestem i sztywnieję :-D Jak tak dalej pójdzie będę tylko leżała jak decha :ico_smiechbig:
Ale wiesz jak my z mężem smialismy sie z tego skurczu, no i po nastroju... ale po chwili ... :ico_wstydzioch:
tak czy tak trzeba się ruszać i tyle, bo się zastanę całkowicie :-D

[ Dodano: 2007-08-24, 17:35 ]
Na uporczywą ciemieniuchę mam przepis na taką miksturę od Ali lekarki:
3 łyżki oliwy z oliwek, 3 łyżki szmponu Bambino(ja dałam Bobini, żeby był dla dzieci) i 3 łyżki wody, podgrzać, mieszając. nie zagotowywać. LETNIE nałożyć dziecku na główkę, troszkę wmasować. Po ok pół godzinie zmyć. I tak przez ok 3 dni, jak będzie ciemieniucha "odchodzić" od główki, delikatnie wyczesać.
Ala miała straszną ciemieniuchę, oliwka nie pomagała, w aptece znajoma powiedziała że ta "olejuszka" niczym nie różni się od zwykłej oliwki. Dopiero ta mieszanka Ali naprawdę pomogła.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

24 sie 2007, 18:43

Nie wiem czy uda mi się nadrobić zaległości w czytaniu, bo kurcze nie mam w ogóle czasu na siedzenie przy kompie... buuu
Bardzo Wam dziękuję ze życzenia dla Bartusia!!!
Dorota M. fajnie że już wiesz kogo Ci przypominam, jak bedziesz mogła to wklej zdjęcia z przyjemnością ocenię jak bardzo jesteśmy podobne!
karolas ta ciemna fryzurka jest super! Z tej jasnej to myślę że nie byłabyś zadowolona. Z tego co widzę to mamy podobną konsystencję włosów i przy tak delikatnych włoskach to tak wycieniowane nie układałyby się dobrze.
No to męzulek musiał wyglądać superowo w okularach skoro takie smaczki Cię wzięły!! :ico_brawa_01: Nieźle! :-D
Ale nam się nariobiło na wczasach. Spadł mi aparat i cos się doszczętnie spieprzyło. Ale mój mąz miał smaki na nowy już wcześniej więc nawet się ucieszył że tak się stało i wczoraj zamówił nowy, na raty. Troche szkoda kasy ale z drugiej strony to nic juz człowiek nie ma z tego życia przy dziecku to w końcu mogliśmy sobie coś zamówić!
Zdjęcia na szczęście były na karcie więc załączam kilka.
Bartusiowi wychodzą teraz górne zęby i już neistety odczuwam jego cierpienie... przy dolnych nic nawet nie wiedziałam a teraz to strasznie ma napuchnięte dziąsełka i marudzi bardzo, niestety...
Chodzę strasznie niewyspana od 2 dni. Dobrze że w Bukowinie spał dobrze!!
Mam jeszcze jedną wiadomość. Jeste,m strasznie szczęśliwa bo moja przyjaciółka od czasów podstawówki, która starała się długo o dziecko wreszcie zaszła w ciążę!!! Dowiedziałam się wczoraj. JEstem w takim szoku!!! Tak barzdo się cieszę z ich szczęścia, chlip!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

24 sie 2007, 20:43

hej dziewczyny!
mi sie ejszcze ten cholerny filmik wgrywa jak Julcia zasypia chcialam wam pokazac ale UWAGA UWAGA dzis Julcia wywarla na mnie wrazenie SAMA STANELA W LOZECZKU !!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihih szybciutko chwycilam kamerke i sie udalo nagrac, troche ciemno w pokoju bylo bo to przed chwila jak spac poszla, ale i tak widac najpierw jak stoi a potem jak sama staje hihihihi normalnie z wrazenia nie moglam hihihihi, ona wogole z siadu na czworaczkach teraz na kolankach siada, ale normlanie nie chce niewiem czemu i zawzse sie z przodu podpiera, to jutro wkleje filmik i wam pokarze hihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak sie wzruszylam ze ona juz taka duza dziewczynka sie wydala jak tak stala hihihihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

24 sie 2007, 20:54

Mamciu to gorace gratulacje dla coruni !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

24 sie 2007, 21:09

Brawa dla Julenki :ico_brawa_01: zuch synowa u mnie rosnie :-D

katelajdka, sliczne zdjecia w podpisie, jaki Bartus sliczny :ico_brawa_01: i duzy

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

24 sie 2007, 22:52

ja juz filmiki wkleilam wlasnie jak Julcia wstaje i jak zasypia na blogasku tu podaje linka od razu jak sie blogasek wlacza widac filmiki
http://julie-sophie.blog.onet.pl/
lulu81, hihihi jak to sie wlasciwie nazywa jak twoj synek ma byc mezem mojej julci? bo Julcia bedzie synowa, a Filipek dla mnie kim?? ale mam pytanie :ico_puknij: :ico_olaboga: ...ale wypadklo mi zglowy, a skoro ma byc rodzina to musze wiedziec jakie miano bedzie mial malzonek mojej Julci hihihihi

[ Dodano: 2007-08-24, 22:55 ]
hihi wlasnie ogladalam ten filmik po raz niewiem ktory hihihi mala spryciara, ale tak sie chwiala, raz musialam ja zlapac, bo by upadla hihih ale sie tak cieszyla, szkoda tylko ze filmik tak zle widac, troszke ciemno ale co tam, jeszcze bedzie okazja do filmowania hihihih

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

24 sie 2007, 23:11

MamciaKochana, hihi, zieciem bedzie :-)
Ale fajny filmik, nie moge uwierzyc, ze juz Julka stoi tak ladnie :ico_brawa_01:

Sliczny blog macie, jak ciekawie piszesz :ico_haha_02:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

25 sie 2007, 08:49

witajcie...
Mamciu byla i widzialam... swietny filmik
wielkie gratulacje dla Julci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości