Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

24 sie 2007, 21:24

Moj spi juz od 20 i tak dzien w dzien chyba sie przystosowal :-D

[ Dodano: 2007-08-24, 21:26 ]
Aha i zapomnialam powiedziec ze wazylam dzisiaj mojego szkraba na zwykloej wadze domowej i wiecie co wazy 7300 g :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: tyle tylko ze dlugi ciuszki 74/78 cm myslicie ze duzo ?? Do lekarza ide 4 wrzesnia okarze sie prawdziwa waga :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Karla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 186
Rejestracja: 29 maja 2007, 13:36

24 sie 2007, 21:35

hejka

ja dziś w końcu pofarbiowałam Kłaki... i jestem zrozpaczona
a) po ciązy zrobiły mi sie loki... zawsze miałam tendencję ale teraz koszmar
b) kolor wyszedł fatalnie, miał być złoty blond wyszedł "mysia nonono szara"

Młody za to był dziś szczepiony. Zniósł to dzielnie ;-)
Teraz napoiłam go cycolotem i położyłam. I ZASNĄŁ SAM!! pierwszy raz, bo on zawsze na cycolocie zasypia i później go odkładam ;-)

Kolek jakby mniej :ico_haha_01:

za to w przychodni na szczepienu przeżyłam szok.
Buła moja ubrana była w body z krótkim rękawkiem + spodnie długie ze skarpetą.
On czapek nei znosi wiec łysol. Szedł w nosidle do auta.

były jeszcze dwa podobne niemowlaki...
:ico_szoking: :ico_szoking:
ubrane jak na mrozy - w wózkach leżały na kocyku zawinięte w rożek + nakryte kołderką...
czy ja czegoś nie wiem w ubieraniu niemowląt??

kurcze ja go kłade w wózku na materacyku twardym.. i w łóżeczku też... a tu takie piernaty te dzieci miały :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a propos Klocek waży już 6300g i mierzy 71 cm


Alineczq specjalnie dla Ciebie = ale jeszcze z Jackiem "inside" bo z nim "outside" nie mam z moją twarzą ;-)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 sie 2007, 21:47 przez Karla, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 sie 2007, 21:45

Witam wrocilam od kuzyneczki pogadalysmy bylo sympatycznie :-D jak wyszlam to niunia strasznie plakala :ico_olaboga: ryk masakryczny no to pcham ten wozek spiewam ,chusiam i nic dalej placz na rekach tez zle :ico_olaboga: ,ludzie sie pacza jak na jakiegos debila na mnie ze krzywde robie dziecku :ico_zly: to dzwonie do meza czy jest juz w domciu i byl uffffffffffff i przyjechal po nas autkiem,w domku niunie nosilismy itd i wreszcie walnela mega kupskoooooooooooooo obsrana po pachy i kapciu kapciu i teraz smacznie spi oj to kupka ja tak meczyla :ico_zly: moja niunia robi kupki co 2 dni i niewiem czy sie martwic,sa jakies krople na kolki i zaparcia???bo inne sposoby juz wyprobowalam :ico_oczko: ALINKA coreczka sliczna taki cukiereczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: JULI ty jestes agenciara czytalam twoj post i do teraz sie smieje no to zrobilas slalom ekstremalny hi hi :-D

[ Dodano: 2007-08-24, 21:47 ]
KARLA "mysia cipka"he he he :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

24 sie 2007, 21:58

Karla pisze:ubrane jak na mrozy - w wózkach leżały na kocyku zawinięte w rożek + nakryte kołderką...
czy ja czegoś nie wiem w ubieraniu niemowląt??

wszystko wiesz i na szczescie nie sluchasz rad starych ciotek tylko ubierasz tak jak powinno byc. przeciez dziecku jest tak samo goraco jak nam, ale niektorzy sa extremalni ... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
acha!!! laseczka z ciebie mamuska :ico_oczko: teraz juz wiemy po kim Jacus taki ladniutki :-D
Karla i Magda srasznie duze te wasze bejbiki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja nawet nie wiem ile moj klocuszek ma teraz centyli, bo u mnie w przychodni dzieci mierza od glowki do pupki :ico_noniewiem: nie mam pojecia dlaczego tak, ale ciuszki nosi 62/68.
Frydza, jak sie moja tak z kupka meczy to ja na przewijaczku gimnastykuje - rowerek nozkami, tylko bez pieluszki, bo widze ze jej przeszkadza w strzelaniu dwojeczki. a jak gimnastyka nie pomaga to kopyrtek na brzuszek zawsze skutkuje :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 sie 2007, 22:26

KARLA zdjecia rewelacja fajna laska z Ciebie :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

24 sie 2007, 23:33

Karla, Juli uśmiałam się z waszych postów hehe...
Karla super zdjęcie, ja pamiętam jak się pokazywałaś w ciąży.

Alinko mała super.

Ja też z tym ubieraniem to nigdy nie wiem. Staram się nie za ciepło, ale ta pogoda taka przybita... rano wychodzę chłodno... za pó godziny słońse dowala i musze małego rozbierać. Zachodzi słońse znów zimno. I tak w kółko.
Ja czapeczki ubieram cały czas takie cieniutkie, bo jakos sie boję. Ale też najchętniej bym mu zdjęła, bo on nie cierpi mieć czegokolwiek na głowie.
A kto jeszce czapki nie zakłada?? Może wreszcie się odważę...

Kurcze jakie wielkie te wasze dzieciaczki. Tomek niby wcześniej urodzony a jakiś mały w porównaniu z waszymi bąblami :ico_noniewiem: Nie wiem dkładnie ile waży, ale mam wrażenie że ostatnio mało przybiera (wadług wagi domowej) Ubranka na 62 są teraz w sam raz.
No a Marcinek Magdy to już pobija wszelkie rekordy... :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 sie 2007, 02:22

heja

karla super fotka!!!!!
zabawne sa twoje posty. takie tresciwe z humorkiem hihi

avisek krynica jest super.. ale ja uwielbiam ja zima hihi

kamilka ja nie zakladam leosiowi czapeczek.. szkoda bo ma ich sporo i tylko czasem fotki mu w nich zrobie na pamiatke bo takie slodkie hihi ale pare razy zalozylam jak wialo hihi
choc u nas chlodno ale jak on lezy w wozeczku z dala od wiatru to mysle ze niepotrzebna i juz hihi

jasnie pani gratuluje @ hihi z przygodami ale najwazniejsze ze nie boli hihi
ja mam juz pigulki ale jeszcze nie lykam hihi
jakos wydaje mi sie ze jeszcze nie musze hihi a adas mowi ze po co mi one.. bedziemy uwazac jak rok przed ciaza i sie udawalo hihi ale teraz to juz co innego.. bo nie widzi mi sie zaciazyc tak szybo hihi

[ Dodano: 2007-08-25, 02:23 ]
dobra to ide spac o 6 pobudka i bedziemy plazowac hihi moze dolaczy sie jeszzce jedna dziewczyna z rodzinka z tt hihi z polonii hihi to by byla ekipa hihi

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

25 sie 2007, 09:59

Magda kilka stron wczesniej pisalam juz o tym, ale dla ciebie napisze jeszcze raz ze mam zalecenie od peditry dawania raz dziennie kaszki i raz kleiku bo nie przybiera na wadze.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 sie 2007, 10:20

Siemanko mamuski musze sprzatac a mi sie nie chce :ico_olaboga: co do czapeczki to ja nie zakladam ewentualnie tylko wieczorkiem jak wieje a jestesmy na dworku :ico_oczko: zmykam cos robic :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 sie 2007, 10:25

Astrid przepraszam ze nie doczytalam :ico_sorki: :ico_sorki:
Frydza witaj :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość