mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

24 sie 2007, 20:47

lulu81,
czy moze ja niemam racji???
masz racje i nie widze powodu aby faceta usprawiedliwiac i jeszcze go wybielac :ico_noniewiem:

trzymam za ciebie kciuki ,bo jestes harda babeczka
:588:

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

24 sie 2007, 20:50

dorota a myślałam że ja mam pecha do facetów ;) ale cóż ja po prostu nie pracowałam jeszcze tak na stałe więc dlatego poręczyć za nikogo nie mogłam ;)

ale swoją drogą - w glowie mi się nie mieści jak można tak olać własne dziecko?? czy choćby z ciekawości nie chcieliby zobaczyć jak wygląda dziecko którego byli że tak powiem "współtwórcami"??????? świat jest mały - i co kiedyś natkną się na dorosłego syna, córkę i stwierdzą że patrzą sobie w twarz?? ech

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

24 sie 2007, 21:04

mal, :588:

mukaa, niestety sa takie facety, tez podziwiam jak mozna spokojnie zyc , wiedzac ze gdzies rosnie twoje dziecko, Mam przyklad - moj ojciec, zostawil mame w ciazy, dopiero po 25 latach mam z nim kontakt telefoniczny, ale nic do niego nie czuje, jest mi obojetny, on chcial nasza "znajomosc" poszerzec, moze cos w rodzaju wspolnych swiat, hehe, :ico_nienie: ale ja ojca nie potrzebuje teraz, potrzbowalam z 20 lat temu

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

24 sie 2007, 21:27

lulu oj widze ,ze musimy sie blizej poznac b o mamy chyba bardzo podobnie jezeli chodzi o esciow i wszystkich na około ..... masakra .....


ale tak szczerze ja sie za samotna matke nie uwazanm ........ i nie obrazajac nikogo nie potzrebuje uznania ........ robie to co do mnie nalezy .... a to ze ktos dał nonono to nie moja wina ...... i ja to bym chciała zamknąc ten wontek tylko dla mocno zainteresowanych ....... hmmm co wy na to ??

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

24 sie 2007, 21:38

a aj uważam sie za samotną matkę ale akurat cieszę się tego patrząc na to jakby wygladała moja sytuacja gdybym wyszła za reproduktora Kornelka... wogóle to jestem niezła laska, wykształcona, zarana mam pracę, super syna i wogóle git nie uważam ze ktoś powinien się na de mną litować czy coś bo wiecie co ja to czasem podziwiam te babki co mają meżów a nawet częst jak widzę jak wiele z nich jest zdradzanych i oszukiwanych albo jakie mają przez to ograniczenia... co do zamykania wątku o jest mi to wszystko jedno jak zdecydujecie tak bedizie:) miłej nocki kochane
Lulu nie wiedziałam że jesteś z zagranicy... no fajnie mamy międzynarodowy wątek:)
a opiniami rodziny się nie przejmujcie bo to Wasze życie a nie ich ale wiem jak to dołuje jak blizcy nie są po naszej stronie, u m nie też tak było na początku ale teraz już ok zrozumieli jak to było naprawdę

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

24 sie 2007, 22:37

Lulu wiesz co też sie dzziwie twojej mamie jak mógł byś świetnym facetem skoro cie zdradził :ico_szoking: podjęłaś najleprzą decyzje jaka mogłaś! Wiesz to nie prawda że dla dziecka trzeba tkwić w toksycznym związku...

LEMONII 24, zgadzam się z toba po co się rozczulać! Ja też samotnie wychowywałam syna przez 1,5 roku i sie nie załamałam a byłam dumna że nie dałam się temu gościowi namówić na ślub który do dnia dzisiejszego nie zainteresował się dzieckiem :ico_szoking: za co zczerze jestem mu wdzięczna :ico_sorki: bo bym niezniosła jak On by kontaktowała się z moim synkiem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

24 sie 2007, 22:49

lulu no tak biedne niewiniątko! jak mogłaś się rozwieść przecież on TYLKO cię zdradził :/ fuj nie mogłabym tknąć faceta który nie wiadomo co robił z jakąś inną babą. A dla dziecka lepiej mieć jednego kochającego rodzica niż żyć w "rodzinie" gdzie rodzice wciąż się kłócą albo ze sobą wcale nie rozmawiają...

co do zamykania wątku - to wcale nie myślę że to dobry pomysł...
niech inne zobaczą "jak to jest" - ja sama przed powrotem do kraju zaglądałam na wątek samotnych mam... żeby zobaczyć czy to się da przeżyć (wiadomo - jak stanęłam przed perspektywą samotnego macierzyństwa świat mi runął i myślałam że nic tylko kulka w łeb). Poza tym dzięki temu podjęłam mądrą decyzję. Przeczytałam historię innych kobiet - które byly niegdyś z facetami pokroju W. i po prostu wiedziałam że będzie tylko gorzej. Dobrze że w porę wróciłam - bo gdybym czekała na rozwój sytuacji to nie miałabym jak wyjechać z dzieckiem stamtąd (na paszport się długo czeka) a sama w obcym kraju bym sobie nie poradziła. Nie mówiąc jak bym się emocjonalnie czuła - zapłakałabym się na śmierć...

a co do "wspracia" rodziny - to też nie mam pytań! dość że kobieta w trudnej sytuacji to jeszcze dobiją ech Niech ona wychodzi za takiego "przyzwoitego" faceta..
ja swoim rodzicom do tej pory nie powiedziałam choć u nich mieszkam :ico_szoking: ale boję się tych wszystkich kąśliwych uwag albo litowania się nade mną
choć nie kryję że jeszcze nie dokońca się pogodziłam z całą sytuacją i miewam chwile zwątpienia, bezsilności albo wściekłości.

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

24 sie 2007, 22:54

mukaa, :one: jesteś silną i odważną kobietą znajdziessz jeszcze faceta który bedzie zasługiwał na ciebie i na twojego synka :)

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

24 sie 2007, 22:54

mi nie chodzi konkretnie o zamykanie całego wątku ...... ale moze bysmy zrobiły taki jeden temat gdzie mogłybysmy pisac o wszystkim ......... bo ja czasami mam ochote napisac ....... ale pozniej jak sobie pomysle jak to odbiora i w ogole ........ moze to jakis kompleks ....... i moze to jest tylko net ale nie mam ochoty na to zeby czytali wszyscy .... ale jak nie to nie ja sie nie obraze hehe

muuka tylko nie "kulka w łeb " hehehe

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

24 sie 2007, 22:59

KUlka, chyba cię rozumiem nieraz ludzie nie rozumieją wszystkiego i różne rzeczy zle odbierają :ico_puknij: i oceniają nie znając faktów...

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość