serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

24 sie 2007, 19:26

Kinga twoja Eliza bardzo szybko się r4ozwija!!!!!!!!!!!!!! może to mały geniusz rośnie???? mój Bronuś nie interesuje się zabawkami woli cyca.... moż i na niego przyjdzie pora bo już chciałabym zeby pobawił się zabaweczkami lub karuzelą...

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

24 sie 2007, 19:33

Hello, a my już po szczepieniu i powiem wam ze nie taki diabeł straszny :-D w końcu niczym mu nie smarowałam i w sumie dobrze, bo tak źle nie było, wzieliśmy mu tą najdrozsza szczepionke za 180 zł :ico_szoking: ale za to było tylko jedno ukłucie :-D Pawełek płąkał tylko jak pani mu igłe wbiła, później mamuśka mu już cyca dała i już było wszytsko wporządeczku :-D wiec w sumie mam dzielnego chłopaka :-D
Później poszliśmy na długaśny spacerek i kupiliśmy szatke i świeczke do chrztu, bo w niedziele chrzciny :-D
No Violu mój wózek to też strasznie ciężki jak ostatnio niosłam go z koleznaka na drugie pietro to myslałam ze ducha wyzione, jak bym miała tak codziennie nosić to bym chyba drugim Pudzianowskim została :-D wiec cie rozumiem
Serafinko a ja juz myśłałam ze nas opuściłaś :ico_placzek: i ja sama zostałam, bo po Ani na razie tez słuch zaginął :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-24, 19:35 ]
No a zapomniałam dodać, mój grubasek wazy już 5100 :ico_brawa_01:
A zabaweczki tez juz go zaczynaja interesować, szczególnie karuzela nad łózeczkiem mu się podoba, ale musi się kręcić :-D i na macie tez już polezy, ale nie długo bo szybko się nudzi

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

24 sie 2007, 19:54

to świetnie Ulcia teraz tylko żeby ci Pawełek nie gorączkował bo Bronuś to miał gorączkę ( i z gorączką był grzeczniejszy niż bez) Teraz masz do noszenia małego klocka!!!! 5100 to niezły wynik zaraz pójdę zważe Bronisia

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

24 sie 2007, 21:43

Ojojoj, a moj Szymon wazy juz 4700 a jeszcze nie skonczyl miesiaca. :ico_szoking: To dobrze, ze on tyle wazy?

Viola, ta parasoleczka super!!! :ico_brawa_01: I super album Milenki. Bardzo mi sie podobał. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

24 sie 2007, 21:53

Wisienko a ile miał Szymuś jak sie urodził??

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

24 sie 2007, 22:01

witam, Viola super fajne te wózeczki. :ico_brawa_01: ... Szkoda tylko że ten z corrado okazał się niewypałem... Mój natomiast sprawdza się rewelacyjnie.
Ula grtulacje malego bohatera. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Natalia też już interesuje się zabawkami, zarowno karuzelą jak i misiami przyczepionymi do wózeczka. Ale najbardziej lubi najnowszy prezent od babci: kolorowy wiatraczek!
W ogóle zauważyliśmy w czasie tego wyjazdu na dzialeczkę że Natalia najbardziej lubi kolor zielony. Może to dlatego że nasza sypialnia gdzie Niunia śpi jest w tym kolorze? A może to jej prywatna preferencja?

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

24 sie 2007, 22:38

Kinga_łódź, jak sie urodzil mial 4065, ale na poczatku troche stracil na wadze do 3850... Pediatra mowi, ze wazy ok, ale nie wiem... :ico_olaboga:

Moj Szymek czasami wykaze troche zainteresowania jakims przedmiotem, ale czasami zachowuje sie tak jaby nie widzial tych wszystkich kolorowych przedmiotow wokol niego. to chyba nadal zalezy od jego humoru :ico_haha_01: Ale za to co raz czesciej sie usmiecha :ico_brawa_01:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

24 sie 2007, 23:27

ale fajnie wygląda mały w tym foteliku!!!!!!!!!!!!!!! ja Bronka wozę w gondoli bo pisali że dla małego kręgosłupka tak jest lepiej. Mój Broniś byl maleństwem jak sie urodził ( w porównaniu z Szymonkiem) bo ważył 2900- drobinka była z niego i straszny chudzielec

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

25 sie 2007, 04:05

serafinka pisze:ważył 2900- drobinka była z niego i straszny chudzielec


Nio, moj Szymus jak sie urodzil to mial juz 2 podbrodki. teraz ma chyba 6, hihi. :-D

A ja dzisiaj mialam wielkiego stresa, bo po raz pierwszy prowadzilam samochod z malym na pokladzie. Co chwila do niego krzyczalam, zeby sprawdzic czy wszystko w porzadku. a jak sie nie odezwal, to juz mialam schizy :ico_olaboga: Tak wiec wieczorem pojechalam do sklepu i kupilam lusterko, zeby odbijalo mi obraz Szymonka. Bede spokojniejsza. :ico_haha_02: Super, ze ludzie wymyslaja takie rzeczy, :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

25 sie 2007, 08:50

hello, u nas nocka super mineła, chyba ta droższa szczepionka naprawde lepsza, bo zadnej gorączki nie było i na nóżce tez już nawet śladu nie ma :-D
A mnie dzis czeka dzien w kuchni bo jutro chrzciny wiec trzeba troche żarełka przygotowac :-D
Wisienko to gratuluje takie chłopaka, już masz co nosić :-D
To lece do kuchni, miłego dzionka :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość