Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

26 sie 2007, 13:53

Frydza zięki będę poamiętać :-D a u mnie zadziała ła suszarka do włosów jak Waneska miała kolkę

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 sie 2007, 14:01

A JA NIEMAM SUSZARKI :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 sie 2007, 14:29

hej dziewczyny
ja tak w skrocie bo musze pedzic pod prysznic hihi

przede wszystkim kamilko z okazji twoich urodzinek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
jak tam spedzilas czas?? jakas niespodzianke mezulk przygotowal???
i ty nie taka stara.... ja starsza :ico_olaboga: ale nie najstarsza :-D

asiula sliczne foteczki usmieszko emilki

a my wczoraj spedzilismy super dzionek!!!!
od poludnia do 18 na plazy hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
opowiem pozniej,..

a po powrocie od razu wpadli znajomi i grillek imprezka i takie tam... polozylam sie o 3 padnieta... po sloncu,, 4 godzinnym snie poprzedniej nocy hihi

a dzis o 10 wstalam juz na lajcie
i wlasnie mykam bo chcemy isc do parku... a popoludniu do znajomych od tych dzieciaczkow.. na grilla hihi zabieramy naszych sasiadow,. bo chca sie poznac blizej..
wiec znow szalenstwa smiechy itd
opowiem wam pozniej jak smiesznie bylo
i udalo sie spotkac z dziewczyna z tt z poloni.. super hihi

zycze wam pieknej slonecznej niedzieli
u nas od wczoraj jest cuuudooownieeeeeeeeeeeeeeee
buziole

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 sie 2007, 17:04

Dopiero dotarłam od wczoraj...

Przede wszystkim bardzo dziękuję za życzenia.
Wprawdzie nie planowałam żadnej imprezki, ale jakoś tak wyszo hehe...
Przyszli znajomi z kwiatkami, później siostra, poźniej jeszcze koleżanka i tak zaczęliśmy drinkować (znaczy prócz mnie), że zostali na noc. Super było i bardzo miło.

A mężuś? Wrócił o 5 w nocy z pracy z różą i pierścionkiem haha. To mi niespodziankę zrobił.

Mały się ubudził, później dokonczę.

[ Dodano: 2007-08-26, 17:56 ]
Alinko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jak tylko znajdę chwilkę studiuję instrukcję :-D
Szkoda, że nic nie wskórałaś z tymi zdjęciami. Debile.

Dominika ja bym się nie dawała rodzince. To wasz wybór i sami zdecydujcie, którą siostre wybrac. Łucja słodziutka. Śliczne zbliżenia.

Asiulka Emi to mała śmieszka, jakie minki robi hehe...

Ania no to chrzciny już za wami. Widzę, że tradycyjnie postawiliście na becik. Ale fakt faktem bardzo dostojnie i uroczyście to wygląda. Helenka jak prawdziwy aniołeczek w tej kiecce. A usta ma cudne, stworzone do całowania... uważaj na nią hihi.

Frydza współczuje kolek. Mam nadzieje, ze te wszystkie środki nie są przereklamowane i pomogą.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 sie 2007, 18:35

Hejka! Dopiero teraz udało mi się przeczytać wszystkie posty. No więc tak:

KAMILKO, troszkę spóźnione, ale najlepsze życzenia urodzinowe :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: Mężuś fajną niespodziankę Ci zrobił, a spontaniczne imprezy są najfajniejsze :-)

Jaśnie Pani, Asiula, zdjęcia dziewczynek superowe. Z Łucji duzia pannica, a Emilka cudne minki strzela :ico_haha_02:
Jaśnie Pani, ja też jestem zdania, że sami powinniście wybrać rodziców chrzestnych dla Łucji. I nie poddawać się presji rodziny :ico_oczko: Przecież to Wasza córeczka.

Aga, mam nadzieję, że kolki szybko miną, bo się biedne dzieciątko męczy a wraz z nią rodzice :(.

Dziękuję za komplementy dla mojej córusi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Kamilko, rzeczywiście wszyscy wokół zachywcają się jej usteczkami :-) , ale ja jej pilnować nie muszę, bo tatuś trzyma wartę przy swojej córusi :ico_oczko:
Co do ubranka na chrzest, to planowałam coś innego, ale wyszło jak wyszło... sukieneczkę kupiła teściowa, okazało się że jest dość krótka, a że w kościele było chłodno, pożyczyliśmy becik od Krzysia brata żeby Niunia nie zmarzła.
Oki, na razie zmykam bo mnie Helenka "woła" :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 sie 2007, 01:28

aniu wlasnie ogladnelam fotki.. helenka sliczna i rzeczywiscie cudne usteczka.. moj leos tez ma takie sliczne i calusne hihi

jasnie pani twoja luska taka duza i swietna babka hihi
dziewczyny maja racje... nie daj sie .. i sami wybierzcie chrzestnych i juz

a my dopiero godzinke temu wrocilismy do domu.. bylismy najpierw w parku gdzie miala miejsce mala sesja zdjeciowa a potem prosto do znajomych na grilla hihi obzarlam sie na maxa hihi leos grzeczny byl hihi siedzial z nami bo oczywisciw spac nie chcial hihi.. a ludzie sie dziwili i zdjecia mu robili ustawiajac godzine w aparacie.. taki kompan na imprezke to niespotykane hihi
wrocilismy to od razu kapiel ,marudzenie, jedzonko i zasnal po 23 jakims cudem hihi

a jutro tez nas nie bedzie bo jedziemy na caly dzien do innego miasta (ok 2 godz ) do znajomych z blizniakami hihi
no wiec weekendzik jest super.. u nas jutro bank holiday hih wiec dlugi weekend mamy i bawimy hiih
fotki wkleje .. ale ostrzegam ze jest ich sporo

buziaczki i do uslyszenia papa

[ Dodano: 2007-08-27, 02:19 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

wizja tworcza mojej siostry
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

27 sie 2007, 09:15

Witam w nowym tygodniu

Zjadłam wczoraj kiełbaskę z grilla, nie była przyprawiona tylko lekko przypieczona, a mała tak się wściekała wieczorem że nie mam innego wyjścia jak tylko nadal stosować drastyczną dietę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Jakoś przezyję, może po3 miesiącach to w końcu minie.

Aniu Helenka wyglądasła prześlicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i to duża dziewczynka jest

Madziorka wy to macie dryg do robienia zdjęć bo zawsze są takie ekstra i oryginalne

Alinko co za wredna baba w tym media, może nast epnym razem lepiej gdzie indziej wywołać zdjęcia

No i wiadomość z ostatniej chwili właściwie

KUPILIŚMY SAMOCHÓD mam nadzieję że będzie nam służyć dłużej niż poprzedni. Opel Astra kombi, ma duzyu bagażnik więc bez trudu zmieści się wózek i inne gadżety. Bardzo mi się podoba i bardzo się cieszę że w końcu nie musimy pożyczać samochodu. Oczywiście znowu jesteśmy spłukani i zapożyczeni, ale jakoś damy radę :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

27 sie 2007, 09:39

Witamy
Aniu Helenka faktycznie duza dziewczyna i jak slicznie wygladala :ico_brawa_01:
Madziorka twoje foty sa the best :ico_brawa_01:
Alinko faktycznie babsztyl wredny i wstretna kobieta :ico_zly:

My wekendzik na grillu spedzilismy bylo super :ico_brawa_01:

a teraz pare fotek Marcinka i jego minek :-D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

27 sie 2007, 09:43

Madziu super foteczki a Marcinek to niezły przystojniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

27 sie 2007, 09:50

Ma niebieskie oczy ...ciekawe po kim u nas w rodzinach same zielone sa :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość