Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

26 sie 2007, 14:28

kurde ale u was ceny....... :ico_olaboga: ...... Ja pytałam o obiad z deserem i kawą to ceny w zależności od ilości różnych dan tzn czy 1 rodzaj zupy i mięsa czy do wyboru od 25 zł........ A taki full wypas ze szwedzkim stołem prawie to 50 zł

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

26 sie 2007, 14:32

Asia dzięki za zyczenia!!!
Abegano w warszawce niestety zawsze takie zwariowane ceny

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

26 sie 2007, 14:36

Sylwio gratulacje od ciotki Aski dla Kubusia :ico_prezent: :ico_prezent:
No ceny jak z kosmosu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 sie 2007, 16:53

joanna1111 pisze:Violu super wozeczki a szczegolnie ta parasoleczka rozowa.Piekna A coreczka rzeczywiscie podobna do Ciebie

a niektórzy mówią, że Milenka podobna do tatusia a nie do mnie... :ico_placzek:
a wózeczek mam już nowy ten czerwono - granatowy zooty osprey. Fajny no i lżejszy od poprzedniego.
a tą różową spacerówkę kupimy na wiosnę...

abegano pisze:obiad z deserem i kawą to ceny w zależności od ilości różnych dan tzn czy 1 rodzaj zupy i mięsa czy do wyboru od 25 zł........ A taki full wypas ze szwedzkim stołem prawie to 50 zł

Abegano to naprawdę nie drogo !!! a u nas się tak drożą.... :ico_placzek:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

26 sie 2007, 20:01

witam wieczorkiem. Dopiero teraz, bo cały dzień poza domem.

Przede wszystkim dziękujemy za życzenia :-)

A u nas jakieś 60 zł/os. ale nie wiem czy w tej cenie są jakieś dania gorące, no mam nadzieję, ze tak. Lokal fajny, mieliśmy tam imprezkę weselną.

Dziś poszliśmy na wyprawę do lasu, ale nie znając trasy wypuściliśmy się pod górę leśną ścieżką z kamieniami, wertepami i korzeniami. Dodam ze wózek waży ok 25 kg!! Jak wracaliśmy asfaltową drogą to myślałam ze z sił opadniemy, bo mogliśmy nią iść od razu!

Ale fajnie było się zmęczyć, tylko rana po cc się odezwała. A ja myślałam ze już o niej mogę zapomnieć.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

26 sie 2007, 20:41

serafinka, coś o cenach w Warszawie niestety wiem :ico_olaboga: Dwa lata temu byłam na komunii u siostrzenicy mojego menża w Konstancinie..... Pech chciał że zachciało nam sie piwa..... Cena 0,5 nas zaszokowała......10PLN.........
basik334, ty to uważaj na siebie i powolutku wydlużaj trasy i stopnie ich trudności..... No i gratulacje dla synusia z okazji dwumiesięcznicy :ico_tort: :ico_tort:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

26 sie 2007, 22:04

Hej ja tez jeszcze wpadlam Wam zyczyc milej nocki.
Ach Violu do Ciebie podobna a kazdy tatus chce zeby ich ksiezniczka byla do niego oczywiscie podobna :-D No ale nie wiem jak charakterek :ico_oczko: :ico_noniewiem:
Tak,tak Basiu uwazaj na siebie.Ja cos o tym wiem :ico_noniewiem:
10 zl za piwo 0,5l :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_puknij:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

26 sie 2007, 22:10

witajcie, ale się oczytałam i opadłam z sił

gratuluję wszystkim kochaniutkim dzieciaczkom świętującym :ico_brawa_01:

a my mieliśmy gości przez weekend i nie miałam kiedy wpaść do was, ale obiecuję nadrobić i jutro coś napisać

dobrej nocki bo padam na nosek

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 sie 2007, 00:24

basik334, ja tez sie dzisiaj załatwiłam... Chciałam zobaczyc czy juz wrociłam do formy i na rozgrzewke zrobiłam sobie 10 brzuszkow. :ico_puknij: Do tej pory ledwo siedze. rana po CC rozbolała mnie tak mocno, ze :ico_szoking: A miałam dzis wziac sie za sprzatanie bo jutro przylatuje moja mama. :-D Zobaczymy sie po raz pierwszy od ponad 3 lat. :ico_brawa_01: Juz nie moge sie doczekac.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

27 sie 2007, 08:19

Hej witajcie z rana...

Wisienko to pozdrowienia dla mamusi :-) nie dziwie sie ze nie mozesz sie doczekac..3 lata to kupe czasu...

Kubus ma juz 3 tygodnie !! jej-Q jak ten czas szybciutko leci ja pierdziele ;-) niedawno pamietam jak lezalam na sali przedporodowej i na porodowce <to bylo straszne> :ico_szoking: a tu juz 3 tygodnie,niedlugo bedziemy tu swietowac miesiac od narodzin Jakubka :ico_haha_01: Czestowac sie pyszna czekoladka !!

Obrazek

Obrazek

A dodam ze wczoraj posmarowalam Kubie buzie Sudocremem i dzis ma ladniejsza buziunie :ico_brawa_01:
mam nadzieje ze zniknie mu calkiem !!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość