Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 sie 2007, 20:51

Gosia! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: J mi kazał napisać-no cholerka,ale lala! :-D a ode mnie...super, świetnie, wystrzałowo!!! jutro Hani pokażę, jaką ma młodą teściówkę :-D

KUlka 5.12...oj, jaka ja słaba teraz :-D

Anza ech, co nam pozostaje? ja tam nie wiem, jak długo wytrzymam...jakaś mało cierpliwa jestem..Kąpiel super, ale jedzenie? aż 60ml :ico_szoking: i śpi...i co jej zrobić? chyba dożylnie trzeba będzie karmić :-D ale poważnie, to zaczyna mnie to martwić.. :ico_noniewiem:

Żel na zęby...kupię jutro...tylko mam śmieszne wspomnienia,...bo mój brat też tak żelem smarował swojej córci od 4miesiąca życia, a zęby jej wyszły w 12miesiącu i to bezboleśnie dwa naraz :-D więc co?mam powtórzyć schemat?
jutro umawiam się do okulisty z tym jej zaropiałym okiem...bo już nie mogę patrzeć...No i we wtorek pójdę ją chyba zważyć, czy w ogóle dobiera cokolwiek, może będzie lekarz to może rzuci na nią okiem...

No dobra, lecę się rozejrzeć tu i tam..poczytać...
szukam spacerówki fajnej, taniej, składanej w parasolkę, z leżącym oparciem i pokryciem na nóżki i budą, żebym mogła śmigać wiosną, latem i zimą :-D ktoś coś może polecić?No i fotelika szukam już na wiosnę, więc chyba taki do 18kg...??? no i idę kupować pościel na roczek dla bratanicy, no i przy okazji dla Hanki, bo na dużą, cieplejszą kołdrę mam tylko 1komplet i to granatowy w auta-teściowa ciągle miała nadzieje na wnuka no i teraz mam! to szukam coś w innym kolorze...lecę!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

26 sie 2007, 21:01

musze sie wma pochwalic ze Filip juz woła siusiu czyli pampersy papa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tylko teraz musze odpukac ihihihi

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

26 sie 2007, 22:06

KUlka, no to brawa dla Filipa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
a co do zdjęcia to najlepiej takie portretowe - jakieś takie z bliska... :-) :ico_oczko:

zborra, moja to gigant jest więc się o wagę tak za bardzo nie martwię, ale u Ciebie troszkę inaczej więc faktycznie trzeba jej tego jedzenia pilnować; ja tylko mam nadzieję, że te kryzysy nam szybko miną...

Gosia A, qrcze chyba na prawdę się skuszę :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 sie 2007, 22:24

KUlka no to pozostaje Ci już tylko 1pampersowy potwór :-D fajnie!!!

Anza no tak,...nie dość, że Calineczka, to jeszcze jeść nie chce...no i tym sposobem znów muszę ją zanim się położę przez sen nakarmić...wkurza mnie już! a jutro samiutkie będziemy :ico_olaboga: jak mi zacznie marudzić, to będę miała szkołę! No cholerka, jak to zęby to niech wyłażą, a jak nie to ja nie wiem...

Jutro Wam wrzucę link do filmu, jak Hania smakuje sok z malinki :-D no boki zrywać...

A! filmy się zgrywa tak....trzeba się zalogować na www.yuotube.com, potem tak jak ze zgrywanie zdjęć na fotosika (tak mówi mój mądry mąż, więc ja tylko piszę...), wskazuje się skąd ten film ma załadować i już. Jak się zgra, to wyskakuje link, który potem można wysyłać znajomym. No..powodzenia!
Ja się żegnam....do jutra!
a Gośka co? nowa fryzura a la nastolatka i od razu jej tu nie widać :ico_nienie: albo się przeprasza z dużym :-D albo bawi małego :-D
A Massumi miała wejść, ale pewnie nieprzytomna po weselu :ico_oczko:
I nasza biedna Glizdunia...neta jej odcięli?

No dobra, idę...bierę dzidę i idę...dorbanoc-pchły na noc, karaluchy pod poduchy :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

26 sie 2007, 22:47

A ja tak na chwilkę tylko dobranoc Wam powiedzieć. Weekend miałam iście rodzinny, działka, wizyta siostry i szwagra, a dziś już moja czwórka cały dzień razem, wspólny obiadek i spacer, chyba nie ma nic wspanialszego niż czas spędzony z rodziną. Ale Was też mi brakowało.

ZAKOCHAŁAM SIĘ Gosia A :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wyglądasz świetnie.

Zdjęcia Hani piękne i słodkie.

A co do marudzenia dzieciaczków, to niestety takie etapy się powtarzają co jakiś czas i myślę, że nie trzeba włosów z głowy rwać tylko to jakoś przetrwać. Często dzieciaczki tak mają jak zmienia im się rytm w ciągu dnia, to znaczy nie potrzebują już tyle czasu spać i zmienia im się ilość drzemek w ciągu dnia, czasami mogą to być też ząbki, a może i zmiana pogody. Niestety nie mogą nam powiedzieć co im jest, ale teraz i tak łatwiej je zabawić, zagadać niż miesiąc, czy dwa temu.

Buziaki dla wszystkich i lecę do łóżeczka.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

26 sie 2007, 22:49

ja też zajrzałam tylko dobranoc powiedzieć
więc SŁODKICH SNÓW dla wszystkich

Obrazek

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

26 sie 2007, 23:22

jakoś nie zaglądam tu bo humor mam kiepski

ale za to pochwalę się swoją "twórczością"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

26 sie 2007, 23:40

hejka jeszcze na chwlunie ......
Glizdunia juz po przeprowadzce . ale natea bedzie mała dopiero 13 wrzesnia ........ bo ktos ich w balona zrobił ....... kazała WAs i Nas hihi pozdrowic ......
wiec pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 sie 2007, 08:31

Dzień dobry!!!
Obrazek

witaj Sikorko!!! tak, "rodzina, ach rodzina..." :-D super, że się tak wszystko fajnie udało!

Mukaa super zdjęcionka!!!

KUlka o, dzięki za wieści o Glizduni. Pewnie wściekła jak diabli! ech, ileż będzie miała czytania na długie wieczory :-D

U nas noc jak z noworodkowego etapu...jedzenie o 20, 23, 4 i po 7... :ico_olaboga: i od rana marudzenie...Myślałam, że troszke pośpię...ale nic z tego! no to nie...Hania ma drzemkę, więc idę na śniadanie...bo potem to się nic nie da...Ale muszę porządki dziś zrobić....takie poważne...odstawić łóżeczko i je solidnie odkurzyć...zmienić pościele, poprasować pranie...może przeprać co nieco...
A!do okulisty nie trzeba się umawiać, więc utro na 8rano jedziemy....lecę...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

27 sie 2007, 08:33

moja mordeczka po tym pitku spala do 3 w nocy :ico_olaboga: czyli nie jeadla 12 godz!!!
nie wiem czym to bylo spowodowane ale zauwazylam ze ona mniej je tego nutramienu

teraz nareszcie zasnela i ja sie poloze bo jeszcze nie odespalam wesela

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość