karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 sie 2007, 12:32

ja sie martwie o moje badania,bo oistatnie miałam robion chyba w 6 tyg :ico_szoking:
bede musiała sama chyba sie dopomniec.

My kupujemy wózeek od kuzyna męza,jest w dobrym stanie i bardzo ładny,był uzywany tylko pare miesiecy :ico_brawa_01:

Ale ciuszków prawie nic niemam,czas sie pomału rozgladac :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 sie 2007, 12:36

karina22, a nie masz ciuszków po synku? My chowalismy wszystkie więc mamy tego bardzo dużo, z ciuszków niewiele trzeba będzie dokupić na początek.

Zona :ico_brawa_01: za listę.

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

27 sie 2007, 12:51

madziarka81 pisze:karina22, a nie masz ciuszków po synku?


hehe nawet jak ma to karinka chyba spodziewa się córci :ico_oczko: :ico_oczko:

a ja nie mam starszego dziecka i zupełnie nie wiem jak się za to wszystko zabrać, za to mój maż ze stoickim spokojem twierdzi,ze mamy duuuuuuuuuuzo czasu. Niech siew potem tylko nie dziwi,ze ja leze bo mi nogi po dwóch krokach puchnął, a on sam musi sobie poradzić z wybieraniem i kupowaniem wszystkiego :ico_noniewiem: ale tak bardzo nie chciałabym,zeby mnie to omineło :ico_placzek: Poczekam gdzies do listopada i chyba zaczne szaleć na całego, moze brzusio pozwoli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 sie 2007, 13:25

madziarka81, niestety niemam,dałam bratowej ona mi potem oddała,a ze nieplanowalismy wiecej dzieci z małżem oddalismy do PCK,a teraz niemam nic :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

27 sie 2007, 13:26

żona pisze:hehe nawet jak ma to karinka chyba spodziewa się córci


no tak ale w zasadzie spioszki, kaftaniki są raczej uniwersalne. :ico_oczko: Ja mam bardzo duzo takich które pasują zarówno na dziewczynkę jak i chłopczyka. Gorzej juz z tymi ciuszkami wyjściowymi, sporo jest takich chłopiecych :ico_oczko: Ale w moim przypadku jeszcze nie wiadomo czy bedzie synek czy córcia. Raz myśle ze chłopiec za chwile ze dziewczynka ale tak naprawde jest mi wszystko jedno. :ico_oczko:

Mój mąż cały czas powtarza ze będzie córka. No cóż czas pokaże czy ma rację :-) :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-08-27, 13:27 ]
Kurcze dziewczyny Wy tez macie od rana problem z wejsciem na tt?

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

27 sie 2007, 13:28

karina22 pisze:ze nieplanowalismy wiecej dzieci z małżem oddalismy do PCK,a teraz niemam nic


fajnie, będziesz mogła kompletować całą wyprawkę od początku, przeciez to niesamowita frajda!Oczywiscie nie dla portfela, ale widzisz,ze na allegro mozna wynaleźc cudeńko półdarmo :ico_oczko: ja tam tez buszuje po ciuchlandach, ale nie lubie sama, a moja psiapsóła juz 3 miesiac siedzi w Irlandii :ico_noniewiem:

to widze, że drugie dzidzi zrobiło Wam niespodziankę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widać nie zawsze da się wszystko zaplanować :ico_oczko: A jak ukłądy z mężem karinko? Lepiej?

[ Dodano: 2007-08-27, 13:30 ]
madziarka81 pisze:Mój mąż cały czas powtarza ze będzie córka. No cóż czas pokaże czy ma rację

w sumie płeć zalezy od faceta, wiec to chyba ich instynkt powinien w twej kwestii mówić prawdę :ico_oczko: :ico_oczko:

a TT od rana szwankuje, ja tez miałam problemy :ico_placzek:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

27 sie 2007, 13:46

żona, tak z mężem lepiej,moze dlatego ze ja juz taka zfochowana niejestem :-D ,dałam na luz i czekam na rezultaty :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

27 sie 2007, 14:07

karina22, no to dobrze, mam nadzieje,ze się wszystko ułoży!

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

27 sie 2007, 16:47

to forum mnie zaczyna denerwowac... ciagle sie psuje... rozpisalam sie przed chwila, a TT znowu sie zawiesil :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-27, 17:00 ]
dziewczyny jak przeczytalam ta liste ile czego potrzeba to az mi sie slabo zrobilo... to bedzie niezla zabawa, maly problemik finansowy... ale z drugiej strony powinna byc opcja - KUP WSZYSTKO W JEDNYM :-D
Jak znajdziecie cos fajnego na allegro to slijcie koniecznie linki!!!

[ Dodano: 2007-08-27, 17:06 ]
Coffe... ja tez mam taka sytuacje z lekarzem. Nie mam karty ciazy. On chyba ma zasade nie zakladac do 12 tygodnia dopoki nie minie najwieksze zagrozenie. A ze potem pojechal na wakacje to juz nic na to nie moge. Teraz zalozy mi karte w piatym miesiacu... Pytal mnie o wage, ale nawet sie ciesze, bo jak widze ta wage w korytarzu przychodni, to wole moja domowa :)
Natomiast o cytologie walcz. Pamietam, ze Ciebie tez tam cos swedzialo na dole. Nadal to masz?
Ja poszlam pare tygodni temu na zastepstwo do jakiejs babki i od razu powiedziala ze mam stan zapalny nadzerki. Dostalam lek i juz po pierwszej tabsie przestalo swedzic, i uplawy sie zmniejszyly. Babka pobrala cytologie ale wynik obejrze dopiero jak moj wroci z urlopu... Najwazniejsze ze biore leki i juz jest dobrze. Sama tez zrobilam sobie odplatnie badanie moczu bo mnie pobolewa i znowu mam bardzo zle wyniki. Ona powiedziala ze jak wylecze nadzerke to zajma sie pecherzem. Mowie znowu bo ja z pecherzem walcze od ponad roku - mam wiecznie stan zapalny i ta sama bakterie. Poza tym nawet jak jest dobrze to jest zle. Wyniki potrafie miec dobre, a boli caly czas tak samo... Nikt nie wie co to jest. Troche sie do tego przyzwyczailam wiec az tak sie nie martwie.
W kazdym razie powalcz o cytologie bo to trzeba robic!

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

27 sie 2007, 19:07

Tagar pisze:dziewczyny jak przeczytalam ta liste ile czego potrzeba to az mi sie slabo zrobilo... to bedzie niezla zabawa, maly problemik finansowy...


weszłam dzisiaj do sklepu z akcesoriami dla dzieci.... i uwaga: łóżeczka od 100zł wzwyż, materacyk do łóżeczka 90 zł :ico_szoking: przewijak 60zł, wanienka 40 zł, wóżek..eh same wiecie od 600zł (gondola + to cos do noszenia niemowlaczka) aż do 2500zł wózek wielofunkcyjny na latato mamy w najgorszym wypadku ok 3000zł , a to jest zaledwie pięc przedmiotów z listy :ico_szoking: i mój mezus uważa, że ja panikuję :ico_szoking: :ico_szoking: A ja chcę wózek wielofunkcyjny i koniec i kropka i amen i sie nie poddam :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość