julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 sie 2007, 17:24

to ja was jeszcze pomecze zdjeciami wklejam kilka z dzis i wczoraj :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

nic szczegolnego ale ale nie bylabym soba gdym nie wyrobila normy :ico_haha_01:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

27 sie 2007, 17:37

julie_377, super foty a mama z synkiem na podlodze jest the best :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 sie 2007, 18:08

julie super fotki :ico_brawa_01: widac, ze Luska z Nathankiem maja sie do siebie, bo Luska wprawdzie jeszcze nie chodzi, ale na przewijaku nie bylaby sobą jakby mi kopa w cycka nie sprzedala :-D :-D
madziorka i fela ale wam fajnie , ze sie spiknelyscie :ico_brawa_01: foty zarabiste :ico_brawa_01: .

wczoraj mojego meza w koncu na amorki wzielo i caly czas za mna lazil i poklepywal jak kleczke, a tu lipa, bo mam @ :-D :-D pokaralo go, bo jak chcialam i moglam to on byl zmeczony :-D :-D
wczoraj rowniez wyznal Lusce, ze do dwoch lat bedzie miala brata, tylko czemu ja o tym nic nie wiem? :-D moze nie ze mna sie na brata bedzie umawial :ico_szoking:
kasica ty sie chyba pytalas gdzie na grilla jutro ide? oczywiscie do alkoholowej Marty :-D i bedzie pare moich kolezanek po swiecie rozsianych, jako sie nam udalo w koncu w PL spotkac. spotkanie angielsko-irlandzko-austyjacko-holenderskie :ico_brawa_01: . do Luski przyszla chrzestna przychodzi - a co? niech sie wprawia :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 sie 2007, 18:08

julie_377, ja Natuś strzeli minkę to ja wysiadam :ico_haha_01: a ty weź sie za jedzenie, bo ja wole żyć w niepewności, że nie można schudnąć :ico_haha_01: i nie mogę czytać o tym, że tobie się udało :ico_haha_01:
SANDRUSIA)) pisze:moze po za wczorajszym wieczorkiem spedzonym w ramionach meza hi hi

no wiedziałam, że z Ciebie zwierzak :ico_haha_01:
Gosia nareszcie zajrzałaś :ico_oczko: ale wam sie trafia, najpierw murarz do kitu, terez elektryk :wpale: mam nadzieje, ze słowa dotrzyma i sie pojawi wreszcie :ico_oczko: mi już przeszło z tą dyrektorką, ale naprawde mi humor zepsuła małpa jedna :ico_noniewiem:
Fela mam nadzieje, ze ta Sonia sie Konrado nie spodobała, bo Lenka z zazdrosći mi sie zapłacze :ico_oczko:
fela pisze:szczury jak cala reka lataly po trawie i sie obrzeraly resztkami

o mamo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
miłych zakupów w ikei :ico_oczko: chyba od Madziorki ci sie udzieliło :ico_haha_01:

a ja znowu sama, kuba zabrał lenke do parku, a ja mialam napisac plan rozwoju zawodowego nauczyciela stażysty, ale mi sie nie chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 sie 2007, 18:10

acha i bylam na shopingu, bo tak od madziorki sie chyba zarazilam - zakupilam: sukienke, sweterek i fajna koszulke dla siebie, pajaca i buty dla Luski i kamizelke jeansowa dla mojej mamy. a dla meza nic, bo kara musi jakas byc :-D :-D
gosia i dzieki za chec wysylania mi paki z pilnikiem do ciupy, ale moze jakos sie wywine od paki :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 sie 2007, 18:12

kasia mnie sie kompletnie tez nic nie chce wypilam dwa piwa ze spritem- mowie wam extra mieszanka i troche mi sie w glowie zakrecilo hihihihiih

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 sie 2007, 18:15

julie_377 pisze:wypilam dwa piwa ze spritem- mowie wam extra mieszanka i troche mi sie w glowie zakrecilo hihihihiih

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja tez tego drina lubie :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 sie 2007, 18:38

julie_377 pisze:wypilam dwa piwa ze spritem

też lubię :-D
Jasnie Pani :), dobrze ci z tym grilem, ja jutro ide za to pomoce do przedszkola sobie robić, bo nie mam nic :ico_wstydzioch: wszystko z tamtego roku wywaliłam i cały czas myśle jak to będzie w tej pracy :ico_noniewiem: może to mnie tak rozlewniwia?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 sie 2007, 20:08

wiecie co ja pozzazdros cilam jasnie pani grilla i tez mam hhihiihi
nasi znajomi robia wiec asie wybieram,y bo w piatek moja kuzynka jedzie i wolnosc nam sie skonczy niestety :ico_placzek: juz dlugo sami nie wyjdziemy nigdzie chyba ze tesciowa bedzie akurat dostepmna ale wiadomo nie bedzie tak wygodnie jak teraz :ico_oczko:
jeszcze tylko ustalic kto pije kto nie- tzn ja caly czas jestem wstawiona od drina wiec mezu musi prowadzic :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 sie 2007, 20:18

julie_377 pisze:jeszcze tylko ustalic kto pije kto nie- tzn ja caly czas jestem wstawiona od drina wiec mezu musi prowadzic

nie ma to ja pokazać mężowi, że mógłby nie pić, ale cóż, żonka już wstawiona :ico_haha_01:
dobrze masz Julie, a ja siedzę nad tym planem jak analfabeta, dwa zdania napisałam :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość