DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

27 sie 2007, 20:20

czesc kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wpadlam na sekundke by sie przywitac.
w sobote rano juz jestem w uk, pewnie w niedziele dopiero wpadne na tt bo steskniony kuba pewnie wczesniej nie da!!!
buziaki dla wszystkich
pa pa

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 sie 2007, 21:03

DELFINA, no nareszcie :ico_sorki: :ico_sorki: czekamy na nowe fociaki :ico_oczko:
julie ustawilas sie z kierownica :ico_oczko: :ico_brawa_01:
kasia powodzenia z planem... a zreszta, co ci bede zyczyc powodzenia... napije sie jutro za to :ico_oczko: :ico_oczko: :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

27 sie 2007, 21:22

DELFINA, cześć kochana :ico_brawa_01: dobrze, zę juz do nas wracasz :-D tego, że mąż ci nie da spokoju jestem pewna :ico_haha_01: i...wcale nie zazdroszczę :-D
Jasnie Pani :) pisze:napije sie jutro za to

uprzedzam, że musisz wypić dużo, bo to ma być porządny plan :-D

lenka usypia i trzyma mi plaec w pępku, zazwyczaj trzyma w uchu, ale dziś mama pisze, więc musi się zadowolić dziurką w brzuchu :ico_oczko: łaskocze mnie strasznie, poza tym, dzięki temu czuje, że czas obciąć jej paznokcie, bo też troche drapie :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

27 sie 2007, 21:42

kaasiaa79 pisze:lenka usypia i trzyma mi plaec w pępku, zazwyczaj trzyma w uchu,

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
kaasiaa79 pisze:uprzedzam, że musisz wypić dużo, bo to ma być porządny plan

po jutrzejszym to napiszesz 5 takich planow z palcem w .... pepku :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 sie 2007, 02:53

hej dziewczyny
dobijam sie tutaj od 2 godzin ale znow jakis blad wyskakuje i forum nawalalo hihi
oj jaka szkoda ze juz po weekendzie :ico_olaboga:

byl fantastyczny... :ico_brawa_01: busy na maxa hhih
w sobote jak wiecie poznalam nasza fele na plazy hihi od razu poznalam z daleka jej wesola rodzinke hihi
szybko sie skumalismy wszyscy... my bylismy ze znajomymi i ich dwojka dzieciaczkow hihi
fela to niezla laseczka.. szczuplutka zgrabniutka na maxa .wiec ja przy niej mialam ochote zakopac sie z moja spasla oponka w piachu po pachy hihi :ico_wstydzioch:
ach przpomnialy mi sie dawne czasy kieda sama bylam taka szczupla :ico_szoking:
maz feli zabawny.. smial sie non stop...
kondradko slodki hihi skumplowal sie z synkiem naszych znajomych oskarkiem hihi posmialismy z tych malych szkrabow hihi

a leos spal sobie w polnamiociku ...
od czasu do czasu mogl polezec sobie z sonia ktora wiekszosc czasu spedzala jednak w swoim wozeczku hihi

takze dzionek byl swietny. pogoda wymarzona.. zupelnie nie odczuwalismy goraca.. slonce swiecilo ale jednoczesnie powiewalo i watplilismy by nas cokolwiek opalilo..a tu niespodzianka.. juz w drodze powrotnej odczulismy skutki slonecznych kapieli hihi

z fela mamy nadzieje utrzymywac znajomosc i odwiedzac sie od czasu do czasu hihi mamy nadzieje ze plan sie powiedzie hihi
aha fela oskarek cala droge powrotna pytal gdzie jest konradek(nazywajac go dawidkiem hihi ) i chcial jechac za nim do londynu hihi ale sie usmialismy z niego... hihi

kasiu soni nie musisz sie obawiac bo ona zamowiona dla leosia :-D

a po powrocie z nad morze szybko kapiel leonka ogarniecie mieszkanka i goscie wpadli na grilal... oczywiscie obzeralam sie jak zwykle :ico_wstydzioch:
wytrzymalam do 3-ej po czym padlam z niewyspania i z calodziennego nagrzewania hihi

w niedziele pozna pobudka hihi potem wyprawa do parku.. kolejne fotki... i zaraz po tym grill u tych znajomych z dzieciakami hihi a tam znow wyzerka na maxa hihi smiechawa hihi itd.. leos nie spal w ogole. siedzial z nami przy stole z przerwami na jedzonko i marudzonko hihi
i tak wysiedzial do 22 hihi
szalony imprezowicz

a dzis bylismy w birmingham (to juz rejony ilonki) .. odwiedzilismy przyjaciol z blizniakami hihi i razem z nimi pojechalismy do stratford miasta shakespear'a
o 21 powrot... i codzienne rytualy.. kapiel leoska cyc forum itd hihi
wlasnie karmilam po raz kolejny i teraz przydaloby sie pojsc spac bo jutro pobudka wczesniej.. o 9. brrr idziemy na wazenie z leosiem hihi


sandra moja siostra mnie uczesala.. ona jest the best.. robi swietne fotki. wspaniale ciasta piecze.. strasznie mi pomaga.. i w ogole jest kochana i niepowtarzalna na maxa
w koncu mamcia chrzestna leosia hihi


a na koniec fotki z niedzielngo spaceru po parku

leos-lesny skrzat hihi
Obrazek

Obrazek




Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-28, 03:15 ]
a to juz fotki z dzisiejszego wypadu do stratford

fot jadziorka hihi

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-28, 03:25 ]
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 sie 2007, 10:11

Najpierw wekleje zdjecia bo na innym wątku wklejalam a zaraz was doczytam.
cwiczy na rowerku
Obrazek

wyszedl sam z lozeczka i padl na lozku w ciagu dnia
Obrazek

dostał olsnienia patrząc na pomnik jezusa. Tak stał i sie patrzył i nie mógl sie napatrzec.
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A teraz nowy namiocik z tunelem co przyszedl

Obrazek

a to są pasierby (czy jak to sie mowi) mojej siostry.

Obrazek

Obrazek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 sie 2007, 10:20

czesc dziewczyny .juz wrocilismy,ale wczoraj tt nawalalo.potem napisze,bo musze posty poczytac.widze piekne fotki madziorki.jestem zakochana w Leosiu :ico_brawa_01: jest przecuuuuuuuuuudny !!!!!!!!!

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

28 sie 2007, 10:21

madziorka nie slodz mi tutaj ...ile chcesz pozyczyc :ico_oczko:
niezauwzylam u ciebie zadnej oponki,wygladasz rewelacyjnie po porodzie :ico_haha_01: a zreszta dziewczyny same widza na zdjeciach jak wygladasz i od razu widac ze przesadzasz z oponka tak jak to robi kasia :ico_haha_01:
fotki jak zawsze ekstra,leos slodziutki i leos lesny skrzat powalila mnie na kolana :-D :ico_haha_02:
a co do twojej siostrzyczki to sie zgadzam kochana dziewczyna i uzdolniona wszechstronnie,pozdrow ja od nas :ico_haha_01:
tez mam nadzieje ze bedziemy utrzymywac kontakt,a dostalas odemnie wiadomosc pw??

kasia o sonie sie nie martw,ona nawet nie spojrzala na konrada...oblizywala sie caly czas w kierunku leosia...tak zabawnie wystawiala jezyk z boku ustek....
konrad raczej podchodzil do niej jako opiekunczy braciszek, bujal ja w wozeczku i zagladal czy wszystko gra :ico_haha_01:
a jak tam plan ze smokiem???

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 sie 2007, 10:21

jejku Tomus jaki wielki :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-28, 10:30 ]
dziewczyny zazdroszcze wam spotkania.ja mialam sie spotkac z [b]indygo[b] z czerwcowek,ale nie dalo rady...dajcie spokoj,to najgorszy urlop w moim zyciu :ico_oczko:
ciesze sie tylko,ze bylam z malym u ortopedy i pediatry ,widzialam mamuske i kilka kolezanek,ale tak to lipa he he tesciowa strasznie naciskala,zrobila nawet jakas liste z kim mamy sie spotkac i na koniec malo brakowalo , a bym sie z nia poklocila,bo nie chcialam jechac do jakiejs kuzynki i powiedzielismy,ze dziecko to nie zabawka.wiecej do niej nie jade.bylismy u niej najdluzej,a ona wiecznie narzekala :ico_olaboga: co za baba...tylko 1 dnia i ostatniego mnuie calowala,a tak po srodku to jak debil he he nawet jak rozmawialam z kumpela ,to przychodzila do pokoju,albo jak komorka dzwonila :ico_puknij: zero prywatnosci :ico_puknij:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

28 sie 2007, 10:38

MAdziorka super te twoje zdjecia. Nie mow ze to tylko twoja siostra robi takie fajne zdjecia bo i jak wczesniej wklejalas to zawsze takie fajne artystyczne.

Julie :ico_brawa_01: dla Nathanka, przecudne minki robi.

Sandrusia a pamietasz jeszcze te figury itd? Czy juz nie jestes taka gibka? Zawsze mnie fascynowaly takie rzeczy moze przez to ze antysportowa jestem. Cale szczescie ze nie mam tendencji do tycia bo z moim lenistwem wazylabym juz ze 100kg. Zawsze powtarzalam ze mając do wyboru nic nie jesc a jesc do woli i cwiczyc to wole nic nie jesc. Jestem taki len pospolity :-D

Jasnie Pani powaznie sie o ciebie martwie co ty bedziesz robila w uk z Luśką bo bez imprez to ty chyba dlugo nie wytrzymasz co?

Marta
Nie pamietam czy chwalilam ale strasznie mi sie podoba twój wozek. Jest super. Sama przy nastepnym dziecku tez mam plan kupienia ekstra spacerowki bo gleboki wozek to strata pieniedzy. Zreszta gleboki jest po Tomku jeszcze.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość