Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

28 sie 2007, 08:10

Dzien dobry!
My dzis po kijowej nocy. I jakas taka rozdrazniona jestem. Popijam poranna :ico_kawa: i probuje sie pozytywnie nastroic.. Mały dał w nocy popalic - budził sie dwa razy :/ jak za noworodkowych czasow- 1:00 i 4:00. echh.. nonono. I kiedy ja sie wyspie?
Mama chrapała jak hipopotam, Krzys siedział przy komputerze do nocy i klikał, pukał, stukał.. :ico_zly: a dzis do pracy zaspał! Matoł jeden.
A o 16 przyjedzie- z goscmi! :ico_olaboga: W srodku tygodnia goscie! I jutro to samo! Dzis 4 osoby, jutro trzy..
Wiec dzis sie nie pakuje juz do lozka, tylko zaraz po kawie biore sie do roboty - :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: :zly:
No i robota z ciuchami...
A co do ciuchow - to jeszcze nie mam wystawionych wielu - ale na allegro login to "Hszanek" :-)

Madziorka- no ja na poczatku tak miałam, ze polowe zgarniałam dla siebie.. Ale juz wyluzowałam, bo za duzo tego sie zrobiło i potem sprzedawałam jako uzywane- rzeczy raz zalozone:-) Wczoraj wyhaczyłam sobie suuuper jeansy - takie troche rureczki - marszczone u dołu- GAPa! Za 30 zł :ico_wstydzioch: :-D i oczywiscie zadne tam uzywane- z metkami hihi :-D

A!Wczoraj gadałam na mojego Małego leniwca,ze nie kwapi sie do gadania. Ale jednak cos tam cos tam idzie! Tak super robi " uuuu".. "oooouu" "aaaaaak" hihi :ico_haha_01:
Zaraz powklejam fotki :):

[ Dodano: 2007-08-28, 08:47 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-28, 08:54 ]
Osz Ty babo - udało sie! Wycfaniakowałam sie!Umiem zdjecia wklejac tak jak Wy :D hhihi Cuuuuudowny mam dzien :):

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A to juz na osiedlu.. na wczorajszym wieczornym spacerku
Obrazek

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 sie 2007, 09:03

Witak

Madziorka, Juli wasze chłopaki są przesłodkie.
Mała nawet nieźle spała. od 22ej do 3.30 a potem pobódka o 6ej no i o 7.30. Ale teraz Spi. Zrobiła mega kupkę jak to co rano i śpi słodziutko. A do mnie za chwile wpadnie szwagierka więc poplotkujemy sobie.

Dziś albo jutro zmieniam telefon :ico_brawa_01: ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: więc potem podam nowy numer

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 sie 2007, 09:28

heja banana

Ależ się foteczek naoglądałam hehe... same cuda... wszystkie.
Uwielbiam zdjęcia.
Juli i Ty mówiłaś, że Ci nie wychodzą takie ładne?? Bez przesady... superaśne.
Krzysio taki mały cwaniaczek wyszedł, łamacz serc będzie, już widać.

Jejku zresztą ja nie moge, te czerwcowe dzieciaczki to wszystkie takie piękne, naprawdę. Też tak uważacie?? Co oglądam czyjeś zdjęcia to tylko sie zachwycam i chwalić, chwalić, chwalić.... aż już głupio normalnie.

Madziorka Ty "latawico" jedna :-D :-D :-D Bez komentarza hihi...

Asiulka ja miałam nadzieję wczoraj, że już tez będę miała autko, ale nonono. Muszę dalej czekać. A chciałabym już, bo bym do mamy pojechala na tydzień, bo już tam wszyscy nas się doczekac nie mogą.



Jasnie Pani :) pisze:kamilko no to sie urodzinki udaly :ico_brawa_01: i mezus nad ranem jeszcze o rozy pamietal :ico_olaboga: skad on ja o 5 rano wytrzasnol? :ico_szoking: :-D



U nas są kwaciarki na ulicy całą dobę w centrum. Super sprawa.

A my bimbamy w łóżeczku i wcale nie chce mi sie wstać. Jak zwykle mam rozkmine czy spać czy wstac i cos porobić w domu. Zazwyczaj wygrywa to pierwsze. :-D Ale muszę dziś jednak troche ogarnąć, bo wieczorem Jarek umówił nas z jakimś doradcą finansowym :ico_noniewiem: Ciekawe co nam doradzi, jakis złoty środek na zarabianie kaski?? Przydałoby się.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 sie 2007, 09:32

Hejka!

Magda, Madziorka, Juli, ale czadowe foty!!! Jej, ja chcę braciszka dla Helenki :-D tylko jeszcze nie teraz, za jakieś 2 lata :-D :-D
Magda, ja też kąpię Helenkę na gąbce, piorę ją dość często i jest ok. Marcinek duży chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka - Leon-leśny skrzat superaśny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Juli - Twój Krzyś przesłodki - zwłaszcza na tym zdjęciu gdzie śpi, a mamusia go ciuma :ico_haha_02:
Asiula, cieszę się, że Emilka dobrze śpi. Nasza Helenka tej nocy budziła się wyjątkowo dużo razy, straciłam rachubę ile :ico_olaboga: A od 6 w ogółe spać nie chciała więc ją Krzyś przechwycił żeby mamusia mogła trochę odespać. A teraz sam śpi - musi być przytomny bo dziś jedziemy w moje rodzinne strony. Podróż już mnie tak nie przeraża, może dlatego że dziś chłodniej a i droga nie taka daleka jak do teściów. Mam nadzieję, że Pyza będzie grzecznie spała w samochodziku. Żegnam się z Wami do niedzieli wieczorem, bo zapowiada się dużo spotkań towarzyskich :-D :-D Choć jak znam siebie, na pewno w międzyczasie zajrzę na TT. Rany, to już uzależnienie :ico_oczko: Oki, zmykam bo Helencia się budzi. Tatusia też powoli trzeba ściągać z wyrka :ico_oczko: Aha, dziewczyny muszę powiedzieć, że w końcu nasze przytulanki :ico_oczko: seks są takie jak przed porodem/ciążą :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Nic już nie bolało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

p.s. gdzie jest LUCY????

[ Dodano: 2007-08-28, 09:37 ]
Przypomniało mi się gdzie jest Lucy - jeszcze w Szczecinie :-D :-D :-D :-D A może już wróciła tylko się nam tu ukrywa :ico_oczko: ?

[ Dodano: 2007-08-28, 09:38 ]
Przypomniało mi się gdzie jest Lucy - jeszcze w Szczecinie :-D :-D :-D :-D A może już wróciła tylko się nam tu ukrywa :ico_oczko: ?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 sie 2007, 09:39

Aniu wypoczywaj zatem

Kamilko zgadzam sie z tobą wszystkie czerwcowe dzieciaczki są przesłodkie i przekochane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kurcze ale się cieszę w końcu będę mieć nowy telefon a nie ten szajc :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 sie 2007, 09:52

Aniu mój ostatni raz też był już fajny (prócz pierwszych 5 sekund).
Także wszystko wraca do normy. Ale to wszystko dlatego, że z tą moja raną coś nie tak. Jak ja przycisnę to pobolewa nadal. Ale z każdym dniem jest lepiej.

Ech pozazdrościłam wam i tez wkleję jakąś foteczkę.

Mój szkrab wcina własną rączkę. Ostatnio to jego ulubione zajęcie.
Obrazek

No i z mamusią:
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 sie 2007, 10:36

Czesc Czerwcoweczki :-D u nas dzis zimno brrrrrrrrrrrr ale i tak wyjde z niunia bo musze jej kupic rajstopki jakby bylo zimno na niedziele,przygotowania do chrzcin pelna para mycie okien itd :ico_oczko: MADZIORKA foty bajera a Leos lesny skrzat jezt the best :-D JULI synek slodziutki taki cukiereczek :ico_haha_01: KAMILKA a Tomus to cala mamunia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a moich fotek ze wczoraj nikt nie pochwalil oj oj :ico_placzek: :ico_placzek: ,niunia spi i wczoraj dzien bez kolki :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

28 sie 2007, 10:41

czesc dziewczyny.pozniej was doczytam.chciala sie zameldowac hi hi w polsce bylo nie fajnie hehe nie bylo na nic czasu .bylam z malym u lekarza u ortopedy i dzieki Kamilce bylau nas fajowa pediatra.z malym ok.ja bylam u gina,dostalam skierowanie na usg macicy,ale nie dalam rady tam isc,tzn bylam czekalam do 20 ,a i tak bylo kupe ludzi i w koncu poszlismy.stracilismy na gina caly dzien :ico_placzek: wiem tylko,ze wszystko pogojone,ale z powodu krwawienie nie mogli zrobic cytologii :ico_olaboga: i chyba mialam okres ,ale taki 3 dniowy i inny niz zwykle ...tesciowa dala mi troszke w kosc,bo bylismy u niej chyba 3 dni,do tego bardzo obrazona,ze nie caly tydzien :ico_puknij: ja jezdzialam po rodzinie ,jak jakas cyganka z torbami,a ona i tak mialam pretensje :ico_puknij: w koncu nie zaszlam do babci i cioci ,a tak chcialam :ico_placzek: po prostu nie dalam juz rady .z Kamilka chcialam sie spotkac i codziennie o tym myslalam i bylam pewna,ze dam rade.do ostatniej chwili sie ludzilam hi hi tesciowa rozwiala moje zludzenia jak mi z lista wyskoczyla,kogo mamy odwiedzic :ico_szoking: na koniec prawie sie z nia poklocilam ,ale na szczescie jest ok .nastepnym razem mam w nonono i odpoczywam.widzieli malego,wiec mam z glowy :-D

[ Dodano: 2007-08-28, 10:44 ]
frydzuniu ja chwale.przesliczna masz coreczke .duza panna Ci wyrosla.w ogole piekne zdjecia dziewczyny.nie moge sie napatrzec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [/b]

[ Dodano: 2007-08-28, 10:46 ]
a napisze wam jeszcze ,ze oliverek dzielnie zniosl podroz.w ogole mamy cyganskie dziecko ,do wszystkich gaworzy i sie smieje...placze rzadko,jak np glodny ,a mama sie opieprza hi hi

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 sie 2007, 10:46

Witaj Lucy kochana :-D dziekujemy za mile slowka,no tesciowe to daja popalic wiem cos o tym :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-08-28, 10:51 ]
WIKUSIA pozuje Obrazek a tu z mamunia :-D Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

28 sie 2007, 12:47

Witam ja tylko na chwile :ico_olaboga: dzisiaj mycie okien pranie firanek i wszystko na blysk a teraz obiad pieke na 14 bedzie gotowy potem na zakupki z chlopami :ico_oczko:
Juli ja woze w glebokim Marcinka za maly na spacerowke i lezy na plasko do zdjecia podniosłam oparcie :ico_oczko: :ico_oczko:
Kamilko Tomus mamusia w 99 % bo jeden procent nalezy do tatusia tam na dole :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Dla wszytskich dzieciaczkow brawa sa przesliczne :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość