Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

28 sie 2007, 13:57

Ale super, i jak fajnie razem się zgrali z tym wierzganiem nóżkami i rączkami, no i z Hubcia to prawdziwy silny duży facet :ico_szoking: :ico_szoking: no ale w końcu do taty się wdał.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 sie 2007, 14:06

Gosia A. mój waży 6400 (jest między 50 a 25 centylem) i myślałam, że to dużo :-D Wszyscy i tak twierdzą, że wygląda na 5-miesięczne dziecko ha ha. Ja kupuję mu ubranka na 74 cm, ale zacznę już na 80 cm... Ale z tymi rozmiarami to różnie bywa.

Kochana mój mężulek ma 1,85 i waży jakieś 105 kg :-D więc mamy podobne gusta jeśli chodzi o mężczyzn :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 sie 2007, 14:07

oj w dał ..gaduła to nie wiem czy po tacie czy ??? po mamie :-D ale spania wam zazdroszczę waszych szkrabów w dzień ..u nas było do tej pory dwie!!!! drzemki po niecałe 30 min!!!!!!!!!!! i dokazuje ..a spanie???nie??? jak widze po 2 godznach że maruda sie robi i trze oczy na siłe kłąde go do wózka , smok - piesek przytulanka i wozimy - i mam bunt, że on spać nie bedzie ..... po 2 min się poddaje i zasypia :-D ale jaki buntownik .... a ostatnio mój syn zapomina o jedzeniu od dwóch dni - je ok. 13 , potem 15 i jak chce mu dać ok 18 - nieeee :ico_noniewiem: dopiero po kapieli ok 19.30 ???? dziwnie ... i juz krzyczy , ze mam do niego przyjsc..bo sam sie bawic nie chcve .....rany.....

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 sie 2007, 14:11

No nasze dzieciaczki zaczynają domagać się, aby ktoś je zabawiał :-D Skończyły się te błogie czasy, gdy spały tylko i robiły kupki ha ha. Mój w dzień też ucina sobie jedynie drzemki...No chyba , że jesteśmy na dworze-wtedy potrafi przespać 3-4 godziny :ico_brawa_01: Już się boję, co to będzie zimą :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

28 sie 2007, 14:23

3-4 godziny ????? marzenie ..kamizela ja tak mam jak on skończył 1 m-c czy 1,5 ..... on po prostu nie spi w dzień ......

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

28 sie 2007, 14:28

Kamizela Kinia też ucina sobie takie 2 drzemki i potrafi spać, 2,3 godzinki, z tym że tylko w domu, w swoim łóżeczku, na dworze za nic nie chce, jeśli już to tylko pół godzinki max. :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 28 sie 2007, 14:57 przez mama_Dominika, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 sie 2007, 14:29

To widzę, że ja nie mam tak źle z tym moim smerfem :-D Ale jak zaczną się naprawdę chłodne dni to już nie będę spacerować godzinami, godzinka i starczy...Zmarźluch ze mnie straszny :-D

[ Dodano: 2007-08-28, 14:31 ]
Mama_Dominika to na odwrót niż u mnie :-D Mój tylko na dworze tak ślicznie śpi :ico_placzek: No to masz lepiej ha ha

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 sie 2007, 14:40

Nie wiem, czy lepiej, czy gorzej...niestety każda ma inaczej...Gosia no Hubcio bije rekordy niespania i niejedzenia :ico_szoking:
Kamizela to Twój też duży rośnie chłopak...a co do gustowania w facetach...ja tam lubię wysokich...a że mi się trafił...kurdupel :-D no to co? nie, no przesadzam...gdzieś tam te 174może ma... :-D ja też krasnal..165...więc i Hania będzie niskopienna i waga piórkowa :-D Ale co tam...będzie miała wysokiego męża, a ja potem duże wnuki do noszenia :-D

Moja dziś ma dzień śpiocha...usypia przy cycu momentalnie i je przez sen...potem przez sen beka i daję jej drugiego... :ico_szoking: dziś bez oporów...już za dużo nie je...ale coś tam ciumka...i kładę ją normalnie rozmiękczoną spać... :ico_szoking: ale fajny dzień!!!
A mnie coś głowa boli...
Byłyśmy chwilę na spacerku...potem popadało i musiałam ją wciągnąć do domu...może potem ją jeszcze przed snem wywietrzę :-D
A zaraz goście, goście...jakaś plaga....
Żeby tak chociaż Gosia pzryjechała...no to co innego! takich gości to ja bym chciała mieć...ale coś nie chcą przyjechać :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

28 sie 2007, 14:47

Ano nasz mały z wyglądu podobny jest do mamusi :ico_brawa_01: a z wymiarów raczej do tatusia :-D (choć jeśli chodzi o wzrost to ja nie należę do malutkich-1,72 cm). Najważniejsze, że nasz Wiktorek i wasze dzieciaczki są zdrowe :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 sie 2007, 14:49

Patrycja le współczuje stresów tuż przed ślubem, ale gratuluje z całego serca ze wszytsko poszło dorze i wszytskiego najlepszego na nowej drodze zycze :ico_buziaczki_big:

zbora ja tez myslałam ,ze zabieg bedzie lepszy jak mała jest jeszcze taka mała- nielumata do konca, bo szybko zapomni, a juz bedzie po wszytskim ,ale jak okulistka powiedziała mi ze do pół roku moze sie to wszstsko jeszcze unormowac, to stwierdziłam ze po co dziecko juz teraz nekac i :ico_noniewiem:

Moja Mii juz z brzuszka na placki śmiga cały czas i nie ma z tym wiekszego problemu, ale zeby z placków na brzuszek to jeszcze :ico_nienie: z reszta terz nie ma za bardzo mozliwosc, bo moze i by jej sie udało, ale w tej rozwórce, raczej nie ma szans :ico_olaboga:
A dzis byłysmy na spacerku, choc u nas tez troche przywiewa i widac ze pogoda juz nie letnia, tylko raczej jesienna sie robi, a jak wracaliśmy do domu to normalnie :ico_szoking: taka jestem zmeczona do teraz. Mała dostała kolki i nie umiałam sobie z nia poradzic, chyba z 10 min stałam na drodze zeby ja uspokoic, jak sie uspokoiła to dałam ja do wóżka i ona zas to samo, ledwo doszlysmy do domu to jeszcze z pół godz dawaj :ico_placzek: :ico_placzek: i ja juz bez sił, cała sie trzesę, tak jakos to ze mnie wychodzi, borajstwo moje jakoś usnęło, a ja siedze normalnie zmarnowana... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-28, 14:50 ]
a zbora to mamy tak samo, moj chłop tez jakies 174 a ja 165 :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość