Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

27 sie 2007, 09:17

hej laski tak sie rozpisalam i mi maz wszystko niechcacy skasowal wrrrr
lulu trzymam kciuki zeby wysypeczka zeszla
Natashka, dokladnie ja mialam tak samo jak twoj maz, bo pierwszy rok spedzilam na jedzeniu kartofelkow z marchewczka, sosow nienawidzilam szczegolnie tych bialych, a teraz troszke lepiej z sosikami a jedzonko juz lubie, ale zmienilo mi sie to wszystko jak w ciaze zaszlam, nawet dunska zupke wcinalam codziennie hihihihi a wczesniej mialam przy niej odruch wymiotny, no ale ja wyboru innego niemialam jak polubic bo nieruszalam sie z tad przez ponad dwa lata i dopiero w te wakacje sie dowiedzialam jak bardzo zmienil mi sie smak, ale moze to bardziej przez ciaze??
ale jak ty wytrzymujesz bez kochanego meza? ja bym oszalala! masz sile kobieto!!! :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sie 2007, 09:27

hehe ja po ciazy tez wiele rzweczy polubilam ktorych wczesniej bym nie tknela a i wiele przestalam lubic :ico_noniewiem:
moj T za to mi chwali ta Remolade czy jak to sie tam nazywa wiesz pewnie o jaki sos chodzi :ico_haha_01:
no ciezko jest bez niego ale juz powoli przywyklam, najgorsze sa oczywisice wieczory, mam nadzieje jednak ze za 2 lata sytuacja sie zmieni i bedziemy razem, niewazne czy w Poslce czy w Danii, byleby razem... niestet teraz mnie tu zatrzymuje szkola i nie rzuce jej... :ico_noniewiem: ale za te 2 latka jzu nic mnei nie bedzie tu trzymalo wiec jest szansa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

27 sie 2007, 15:48

hej kobitki, Mamciu a jak to było z Tobą? Twój mąż jest duńczykiem czy polakiem i wyjechałąś z nim czy go tam poznałąś? strasznie jestem ciekawa :ico_haha_01:
no odezwał się ten gościu przeprasza ale musiał do niemiec pojecha c ju pyta czy miałąbym czas i ochote się dzisiaj spotkać na co jq ze nie, ja już spasuje 2 razy to dla mnie wystarczająco i że wystarczyło wysłać maila i pozdrawiam na co on że ok przeprasza ale podobno do 3 razy sztuka i gdyby mu dła szanse na en 3 raz...
wogóle to przytyło mi się ostatno wicie i już się nawet sama źle czuje... no ale dalej brak motywacji do odchudzania...

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 sie 2007, 16:49

witam
lemo ja za to nie moge przytyc schudlam strasznie i juz mnie wszyscy pytaja czy przypadkiem cos mi nie jest :ico_puknij:
a ja mam duzo pracy czasu malo i czasem mi sie wieczorem przypomina ze trzeba by cos zjec hihihihihi
ale wakacje juz tuz tuz maz obiecal mnie dotuczyc bo kosci miec nie chce :ico_haha_01:
a to ja z zeszlego tygodnia- normalnie kij od szczotki :ico_noniewiem:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
lulu milo znow cie widziec :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sie 2007, 16:59

jeju jeju Justynko an serio chudzinka sie zrobilas , patyczek taki....
chyab faktycznie ejstes przemeczona bo nawet podkrazone oczka masz,
dobrze ze wakacje masz za pasem to sobie wypoczniesz :-D a maz odpowiednio zadba o ciebie
mi tak latwo nie ejst chudnac, dla mnie to ogromny trud i wielka praca...ale moze kiedys sie poplaci :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-27, 17:00 ]
Lemo juz sama nie wiem, moze jednak spotkaj sie z tym gosciem, ten jeden jedyny raz abys mogla zobaczyc czy warto... :ico_oczko: w sumie skoro chce... ale czy ty chcesz??????????!!!!!!!!!
no i jak tym razem by cie wystawil do wiatru to wielki kop w nonono...

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 sie 2007, 17:22

lemo popieram natashke daj mu jeszcze jedna szanse :ico_haha_02:

wkleje wam zdjecia z wczoraj i dzis nie onbrazic ie sie co? :ico_haha_01: dawno mnie nie bylo a wlasnie robie porzadki ze zdjeciami to wam przypomne jak moj natus wyglada :ico_haha_01:
natashko ja tez musialam wiele razy rozstawac sie na dlugo z s. ale juz nie chce.... no coz czasem niestety trzeba :ico_noniewiem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 sie 2007, 17:29

ale Natus super chlopaczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: po prostu jest swietny a te jego minki superowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja juz dawno akichs fajnych fotek malemu nie robilam jakos tak nie mialam weny musze zaczac znowu pstrykac, a jak zaczne to jak zawsze jak oszalala
ja tez Julie mam nadzieje ze juz niedlugo ta nasza rozlaka sie skonczy, bo nie wiem ile jestemw stanie wytrzymac sama :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

27 sie 2007, 17:39

Lemo, tez podpisuje sie pod slowami dziewczyn, daj mu jeszcze szanse,
moze rzeczywiscie musial, a przeciez nie mial Twego nr, zeby uprzedzic

Julie, ale sliczne zdjecia, a Ty jaka chudzinka :ico_olaboga:

Fifince juz ta wysypka prawie przeszla, ale wczoraj okropnie wygladal

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

28 sie 2007, 13:00

hej dziewuszki:)
Julie ja to bym chciała tak schudnąć żeby muc wcinać potem co popanie haha :-D
u nas niestety się tak nie a bo mieszkając z mamą muze ciągle voś jeść :ico_noniewiem: ale jakbym sama była to troszkę bym się przegłodziła bo juz normalnie źle się czuje taka rozlazł...
dostała wkońcu kabelek do telefonu więc jak będe miałą dziś wieczorkiem czas o powklejam fotku też:)
a wogóle dzieczyny to się z nim wczoraj spotkałam haha bo stwierdziłąm ze jak nie przyjdzie to i tak nic nie tracę a znajomych tu nie mam i przynajmniej bym się z domu wyrwałą..no i hmm... co by tu powiedzieć: szkoda ze każdy moze na to forum wejść i poczytać bo napisałąbym wicej jakby było zamkniete... facet ogólnie ciekawy bo jak wynikało z rozmowy sporo w życiu robił, widział i przeżył , ma dobrą pracę i wszystko z tym związane, nawet powiem Wam ze juz pod koniec spotkania jak poszlismy na spacerek to dobrze się przy nim czułam ale na początku wydał mi się taki trchę hmmm jak to powiedzieć facet co to łazi po klubach z panienkami i tp haha ale to myle było wogól to się denerwował tak mi się zdaje i dlatego może, okazało się też ze mamy dużo wspólnego i nawet podobne poglady na życie haha i tp za to nie podszedł mi zupenie fizycznie bo brzuszek miał jak ja w 7 mies ciaży :ico_oczko: i jeszcze pare rzeczy bo ogólnie jakby się wzioł za siebie to wygladałby naprawdę super no nic fotka którą mi wysłał była mocno podretuszowana bo to służbowa a on jest wiceprezesem jednej firmy no to wiadomo ze musiałą być fajna nie? no nic zobaczymy jak to dalej się pooczy jako kolega to fajnie jakbyśmy się jeszcze iedyś spotkali...
a teraz o moim synku: mamy problem z pleśniawkami bo 2 tyg temu się pojawiły od razu dostał nystatyne i zeszły następnego dnia mino to podawaam według zaleceń 4 dni i lacidofil przez 10 i 9 dnia znowu sie pojawiy i znowu nystatyna i zeszły i dzisiaj widze że znowuu coś wyłazi, już do lekarza nie jade tym razem powiedzcie mi cpo robić wogóle mama wyczytała ze smarować moczem i schodzą na bn ale mi to się takie obleśne wydaje...
ps: a Natuś ma już takie ponętne usteczka ze szok! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sie 2007, 15:11

hej kochane
ja dzis od rana zalatana ze hoho padnieta juz jestem

Lemo fajnie ze spotkanie ise nawet udalo, kto wie jak sie potoczy :ico_haha_01:
super ze Kornelek juz nie ma zadnych swinstw w buzce

ja to mam problemz tym przeglodzeniem sei bo apetyt za duzy, ale sie ograniczam i czasmai udaje mi sie na liczniku utrzymac 58 kg... ale jak bym doszla do 53 to bym byla wniebowzieta :ico_haha_01: bo wciaz czuje sie jak klucha :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości