Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

No bo cały w tym ambaras, żeby dwoje chciało na raz...

28 kwie 2007, 11:45

Witajcie drogie dubeltówki :-) ja mam takie pytanie, jak wam wychodzi zainteresowanie tą samą zabawą dwójke na raz? bo mnie wogóle a w najlepszym razie bardzo rzadko. Jak jeden wykazuje zainteresowanie jakąś zabawką albo tym co mamusia opowiada to drugi wybucha płaczem co udziela sie bratu...ostatnio to ja muszę mieć oczy dookoła głowy :558: :558: jak ja mam ich opanować :ico_olaboga: bąki dostały od chrzestnych chodziki i zaczęło się...każdy w inną stronę a ja tylko liczę szkody :ico_szoking: a co to będzie jak zaczną chodzić samodzielnie :ico_olaboga:
Obrazek

Obrazek

mizzia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 08 sie 2007, 22:39

28 sie 2007, 21:57

ha ha ja też radzę podwójne zabawki kupować :ico_haha_01: mam to samo! Wręcz jest bicie i darcie za włosy jak jest jedna zabawka, bo wiadomo - póki leży to żadna z moich Panienek nawet nie wspomni o niej, ale jak jedna sie taką zainteresuje, to zaraz i druga musi ją mieć. Co do tego brykania w różne strony, to chyba normalne, przecież to są dwa rożne małe człowieczki :-) Nie martw się z czasem i wiekiem to się bardziej unormuje. Moje teraz bardziej pilnują się mnie i siebie wzajemnie, już mi nie uciekają, ładnie chodzą na spacerki za rączkę, myślę, ze wystarczy konsekwentnie dzieciom wpajać zasady na jakich należy razem funkcjonować i wszystko wróci na właściwe tory. U mnie poskutkowało :-)
Pozdrawiam!

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

06 maja 2009, 10:28

ale macie fajnie, tez chciAŁABYM MIEC BLIZNIETA :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jesienna
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2010, 09:57

17 paź 2010, 13:53

Ja też swoim kupuję podwójne zabawki. Gorzej natomiast z zainteresowaniem bajką. Marysia słucha, Janek płacze albo śpiewa. I można szału dostać. Usypianie "hurtem" też się nie sprawdza. Najpierw jedno, potem drugie. Robota podwójna i szczęście podwójne :]

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

17 paź 2010, 18:52

jesienna, oj to lekko nie masz.... moje jak byly male to zasypialy hurtowo...
teraz tez jak patrza na bajke to razem, czesto zasypiaja w jednym czasie, ale zdarzaja sie tez te gorsze dni i jedne jest jak aniol, a druga pokazuje rozki

adelajdakuc
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2013, 13:08

Re: No bo cały w tym ambaras, żeby dwoje chciało na raz...

30 gru 2013, 13:14

my spodziewamy się parki, szperam teraz po wszystkich forach i odgrzebuję bliźniacze wątki. trochę się matwię jak to będzie..

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość