Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

28 sie 2007, 22:44

Oj ja też za wami tęskniłam serio!!!
Nie wiem jak nadrobię ten stracony czas.... ale ale powoli będę się wdrażać - obiecuję :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 sie 2007, 22:44

ja też chcę ten film!!! on mnie normalnie zwala z nóg...

qrczę, czy ja dziś stąd pójdę???

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 sie 2007, 22:58

zborra wynocha ....... hehe ja tez juz powoli odklejam tyłek od krzesla .......

Massumi moze sobie wydrukuj heh

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 sie 2007, 23:14

ja zmykam sprzed internetu. Pora na seans. Dobranoc.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

28 sie 2007, 23:20

KUlka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no na to bym nie wpadła :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

28 sie 2007, 23:29

reeeeeeeeeeeettyyyyyyyyy
witajcie :-D
:ico_szoking: czytanie zajęło mi chyba 4 godz z przerwami na awarie tt :ico_zly: i kąpanie Igi :-D

a więc jestem spóźniona z życzeniami:
dla Sikorki :ico_buziaczki_big:
dla Patrycji :ico_buziaczki_big: i gratulacje i witaj :ico_brawa_01: historia z nogą :ico_olaboga: ale będzie co wnukom opowiadać :-D :ico_oczko:
mam nadzieję że o kims nie zapomniałam ale zmęczona już jestem .....

Massumi WITAJ ale fajnie że już jesteś :ico_brawa_01:

Gosia i Ewcik witajcie w klubie - ja jak mąż w pracy to od 8.30 rano do 21.30 wieczorem sama siedzę :ico_placzek: więc potem jak R w domu to mnie nie ma na tt bo muszę to wykorzystac że go mam przy sobie :-D
tylko potem nie moge się wyrobić z czytanie i nie mogę odpisać na wszystko co bym chciała bo już siły nie mam :ico_noniewiem:

co do przewracania z brzuszka i na brzuszek to moja nic w tym kierunku nie robi hehehe :ico_puknij: ale według szeroko rozumianych norm których nie trzeba się słuchać bo są tylko orientacjnie przyjęte (wiadomo każde dziecko ma swój rytm) to z brzuszka na plecki najpierw bo 3-4 mieś a z pleców na brzuszek to 6-7 - więc Zbora jedne rzeczy Hania robi później inne wceśniej tak to już jest... a filmik fajny :-) Hania taka drobinka przy Hubciu :-D

massumi, ja do tej pory nie nadrobiłam w czytaniu tego co tu nawypisywałyście jak mnie nie było dwa tyg w lipcu i chyba już nie dam rady bo na bierząco mam problemy echhhh

Ewcik, fajny film mnie się bardzo podobał i Kot niesamowity - jak dla mnie...

acha i na koniec łączę się w bólu z wszystkimi, które noszą wózki na wysokie piętra (ja na 3 w starym budownictwie) i mam już biodro obtłuczone i kręgosłup w d......... :-D :ico_oczko:

to chyba dobrej nocki już :ico_spanko:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

28 sie 2007, 23:37

anza, no własnie tak sobie wertuje te nasze stronki... i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Hubertusa I Hannulki za rende wu :-D :-D :-D filmik :ico_brawa_01: rewelka... :ico_haha_01:
Moja Piękna, to pewnie jest najlżejsza... niestety... ale za to długa... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

28 sie 2007, 23:41

massumi, heheheh będzie szczupła laska po prostu :-D

[ Dodano: 2007-08-29, 00:05 ]
no dobra teraz to już na prawdę idę spać pa :zzz: :703: pa :512: pa :-D

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

29 sie 2007, 00:12

No witajcie wieczorowo-nocną porą, bo tylko wtedy mogę odetchnąć, wszyscy śpią... :-)

Massumi witaj kochana :ico_buziaczki_big:

Co do przekręcania to Ikunia też jeszcze tego nie załapała, nie chce się przekręcać ani z brzuszka na plecki ani w żaden inny sposób, ale to mały grubasek i wydaje mi się że jej ciężko po prostu się ruszać, tak poza tym rozwija sie spoczko więc się nie martwię, hehe powiedzmy bo Kinia miała już 2 razy usg główki tak dla uspokojenia mnie - mieliśmy problemy z Dominikiem jak był w jej wieku, lekarka pochopnie wysunęła diagnozę która dla nas była :ico_szoking: :ico_szoking: i to co przeszliśmy wówczas nie da się opisać, dlatego teraz jestem trochę przewrażliwiona.

Jutro szczepienia, wrrr...tak mi się nie chce iść, i jeszcze ta głupia na rotawirus, Kinga juz 6 tygodni temu pluła nia na prawo i lewo wiec nie wiem co będzie teraz.

Dobra lecę do wyrka :-)

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

29 sie 2007, 00:13

ech nawet nie próbuję nadrabiać...
mały dziś był tak koszmarny że nerwy zszargał mi doszczętnie....
znowu głupi brzuch - od nocy do wieczora - z przerwą na w miarę dobry humor popołudniu. Potem od nowa darcie darcie darcie darcie DARCIE!!!! oszaleć można...

dobrze że już śpi :P

wogóle wiecie co cwaniak zrobił - podciągał się do siedzenia ... za moje włosy! łobuz :ico_nienie: i bawi sie w hannibala lectera zjadajac mi twarz - ze szczegolnym uwzglednieneim nosa - ale nawet oka nie przepusci :ico_haha_01: jestem potem cala obśliniona i brzuch mnie ze smiechu boli. Mała pirania.

kobitki ze śląska - wybiera się któraś na instytut pampersa do gliwic na początku września??? jak coś to prosze wiadomość na privie bo tutaj wciąż jstem w tyle ;) (halo! czy wy na pewno macie małe dzieci?? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_szoking: )

Uciekam spać - dobranoc!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość