Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 sie 2007, 11:17

Sikorka, czyli jako teściowe mamy podobne zdanie. Ja nie szczepię Ali na nic poza obowiązkowymi.

Właśnie zobaczyłam na termometr za oknem........9st...........brrrrrr

[ Dodano: 2007-08-29, 11:22 ]
i zdjęcia z wczoraj. Wyprawa na drugi koniec Wrocławia

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 sie 2007, 11:26

znowu, znowu, znowu!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: dziewczyny...litości...wczoraj odeszłam już późno, a tu od rana znów 2strony czytania!!! :ico_nienie:

Obrazek
Ewcik ogromne buziaki!!! żeby wszystkie dołujące myśli odpłynęły daleko...żebyś zawsze była taka równa babeczka, zgrabna, szczupła, wiotka i powabna :-D , no i co by ta Wasza miłość się nie starzała...i w ogóle, szczęścia, spokoju i dużo, dużo zdrowia!!!

I co Wy tam pisałyście???
Kate_k82 no Mat fajny brzdąc! :ico_brawa_01:

Ja nie szczepię...na razie...nie wiedzę potrzeby. Może warto, pewnie tak, bo teraz te choroby paskudne...ale troszkę mi się wydaje, że to też napędzanie kasy producentom...No ale pewnie zaszczepię kiedyś. Choć gdzies czytałam że lepiej na menigokoki szczepić, ale nie pamiętam dlaczego :ico_wstydzioch:
Anza ty się ciesz, że młoda ma fałdkI! mi właśnie tego u Hani brakuje...widzisz...każdy na coś tam narzeka...ech, my głupie baby!
Gosia no to szkoda tej Chorwacji...kopnij dużego w zadek...niech pomyśli...praca poczeka, jak będziecie pokazywać Hubertowi tęczę, ale tęcza nie poczeka, jak duży będzie pracował...
Ladybird23 no sama nie wiem...spróbuje...i dzięki za radę, będę ostrożna...ALe nie wiem, wiesz..jak człowiek nie zna przyczyny to szuka we wszystkim. Najpierw zobaczę ze smoczkiem, potem może zmienię mleko...no i cóż, wszystko trzeba samemu...

A...mi Kot w tym filmie to się podobał jak nikt! super to zagrał, po prostu rewelka!! zresztą...Fraszyńska też niezła! w ogóle...cały film to dla mnie hicior!!! i kurczę tak daje do myślenia...Ja to normalnie :ico_placzek: na nim...wkurza mnie, że Tacy ludzie stają się normalnymi śmieciami...przez taki szajs...ech...

A! Anza no to trzymam kciuki za kolejne podejście do randki!!! hehehe, może się uda...A gimnastyką się nie stresuj...próbuj, może Igusia załapie, że to fajna zabawa?

Moja dziś rekord! jadła po 23jeszcze (przez sen jej dałam znów....), potem o 5.40, o 8.30 już stękała, ale smoczek w ruch i spała...ja się obudziłam o 9.30 (w sumie to mama się zakradła zobaczyć czy śpimy i mnie obudziła...) i w śpiku Hani dałam jeść...ale się tak objadła, że przy bekaniu się obudziła...Potem wiariowanie, uśmieszki...towarzyszyła mi przy śniadaniu i znów zmęczona...ale zaraz się pewnie obudzi...
Ok, lece...bo muszę znaleźć prezent na piątek na roczek mojej bratanicy! :ico_zly: już dawno chciałam kupić spacerówkę jej na allegro, to matka, że nie bo nie zdąży przyjść...a dziś środa, a oni nic nie kupili...wrrrr...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 sie 2007, 11:33

zborra, OOO wstała moja GADUŁA :ico_buziaczki_big:
No to powodzenia w łowach :-D

A te kiecki, co je wyłowiłam na allegro ... to niby super extra fajne... ale cycki to musiałabym mieć na zewnętrznej... :ico_oczko:
I teraz szukam od nowa... na 8 i 29 września... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 sie 2007, 11:54

massumi, :ico_smiechbig: to byś miała wzięcie na parkiecie :ico_smiechbig:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 sie 2007, 12:04

a ja lece z mała na zakupy, na razie po mleczku zasnęła, mam nadzieje ze kolki ja nie złapią, bo juz dzis bedzie ze mna krucho...

kto to pisał o 9 stopniach??..no u nas tak mało jeszcze nie było, na szczescie dochodzi gdzies 20, ale i tak mała musi byc naubierana, bo to juz nie to samo ciepło :(

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 sie 2007, 12:21

a u nas czasami wesoło jest :
Obrazek
a czasami nie.......
Obrazek
hehehe

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 sie 2007, 12:27

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: GosiaA mówiłam już, że Cię kocham, nie, no to Cię kocham, dziękuję bardzo i jeszcze bardziej. Ty dobrze wiesz za co. Mam nadzieję, że kiedyś się będę mogła jakoś odwdzięczyć. A może już jakoś mogę???. A jak czujesz się samotna to do mnie masz tylko 90 km więc zawsze możesz wpaść., nawet bez zapowiedzi.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 sie 2007, 12:31

anza, DZIĘKI ZA POMYSŁ :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:
Oj Igunia bardziej podoba mi się w pierwszym weselszym wydaniu!!! Przekaż jej :-D

może się skuszę hihiii, ale i tak wesele z dwójką maluchów, to porażka... poprostu byłam Strażnikiem Texasu... a nie weselnikiem... ale to ukochany Kuzyn, więc warto było :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 sie 2007, 12:45

:ico_zly: próbuję od rana zapisac dziecko do okulisty :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
i co?
i nic!!!!!!
nigdzie nie można się dodzwonić albo miejsc nie ma.............
:565: g:hmm

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 sie 2007, 13:12

Massumi :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: podejrzewam, że przy Tobie panna młoda mogłaby się schować...bo na bank przebiłabyś jej kieckę z biustem na wierzchu! :-D

Anza rewelka! tak to w tym kraju jest...Na szczęście ja mam jakieś powodzenie w tych sprawach...Do okulisty bez żadnego czekania, na USG tylko 2tygodnie...super! Zapraszam do nas...hehhe
A Igunisia super! jaka ona fajna pultaśna! no i zdjęcia rewelka! dawaj je na najśmieszniejsze zdjęcia!

Moja dziś ma znów marudnego...pospała, obudziła się i po 2godzinach już chciała jeść!wrrrr...przetrzymałam ją pół godziny, ale znów chyba mało zjadła...potem noszenie na rękach- o :ico_nienie: postanowiłam, że dziś leży na macie tak długo, aż się zacznie bawić :-D no i leżała sobie, coś tam gadała, marudziła i stękała...nawet pomieszała wśród zabawek...a potem zaczęła usypiać, więc ją myk do łóżeczka...Ale jak znam życie o 14już będzie głodzilla! niestety, będzie musiała się uzbroić w cierpliwość...i dostanie butlę...ciekawe ile zje...60?bo jakoś na więcej nie widzę szans...co jej odbiło?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości