Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

28 sie 2007, 23:10

Eryczek wreszcie poznal Babcie,Dziadkow,Ciocie, Wujkow, Siostrzyczki i innych kochajacych Go ludzi!!!
:-)
Moje Słonko cala msze na chrzcie przesiedzialo grzecznie u mamusi na kolankach i bylo grzeczne tak ze ludzie sie dziwili a dodam ze niespal nawet chwilki! :ico_brawa_01:
Kidey ksiadz MU polal glowke woda Eryczek chyba myslal ze to kapiel bo zaczal sie smaic w glos wiec ksiadz zbaranial-powiedzieli ze jak sie smail to bedzie ksiedzem co jest niemozliwe bo juz podrywa laseczki!!! :ico_szoking:

Rysiol potrafi zrobic dobre wrazenie- co kogos zobaczy to sie smieje:):) Taki o to maly smieszek!!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-28, 23:13 ]
Obrazek
tutaj MY w kosciele

Obrazek
tutaj nastapil smiech ktorego na zdjeciu niestety niewiedac:)

[ Dodano: 2007-08-28, 23:24 ]
Obrazek
Tu Erysiol cycoszkuje- z Mamcia i Siostrzyczkami-laseczkami

[ Dodano: 2007-08-29, 00:10 ]
jutro wysle cos wiecej-przynajmniej sie postaram!!!

[ Dodano: 2007-08-29, 00:22 ]
jutro wkleje moze cos wiecej!!!

[ Dodano: 2007-08-29, 00:24 ]
hehe to samo-bo myslalam ze sie niewyslalo

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

29 sie 2007, 09:12

czesc laseczki
my tez jestesmy po chrzcinach nasza mala przespala cala msze i chrzest byłam w szoku niesamowite potem na przyjeciu nie mialam dziecka pojawiala sie tylko na cycka

a dzis stawiamy :ico_tort: :ico_kawa: i cos mocniejszego z okazji 4 miesiaczka mojej Lenki

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

29 sie 2007, 10:54

[size=150]Dla mojej synowej Wikusi i dla Lenki z okazji ukonczenia 4 miesiaca milion slonecznych caluskow od tiktakowej ciotki Katrin i Antosia[/size]
Mroweczka-gratuluje wesolka w domku, piekne zdjecia powklejalas, Eryczek wygladal jak maly krolewicz no a Ty sliczna mamusia jestes.Buziaczki dla kolejnego ochrzczonego tiktakowiczka.Jak pobyt w Polsce?

Kamelek-dla Leni tez serdeczne zyczenia z okazji chrztu.Czekamy na zdjecia!!!!!!!!!!

Gabrysiu-najwazniesze , ze pupil sie znalazl.Mysle, ze mezowi juz przebaczylas.

[ Dodano: 2007-08-29, 10:56 ]
antek sie obudzil, do potem

[ Dodano: 2007-08-29, 10:59 ]
Kolka.ja tez dwiema recami podpisuje sie pod postem Agi na temat drugiego dziecka i ciazy :ico_haha_01:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 sie 2007, 11:25

[center]Dla Lenki wszystkiego naj naj z okazji chrztu oraz ukończenia 4 miesięcy :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: no i oczywiście dla naszej Wikusi, również wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent:
[/center]

Rany, ale ten czas leci. Mój Talibek w sobotę skończy 5 miesięcy :ico_szoking:

Mróweczka zdjęcia super. A z Ciebie niezła laseczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Właśnie jak było w Polsce? Szkoda że się nie spotkałyśmy bo jak pamiętam jesteś z Radomia.
Katrin my ze Sławkiem nie potrafimy się nie odzywać do siebie, więc jakoś jakoś doszliśmy do porozumienia. Wygarnęłam mu jego głupotę, a on mnie przeprosił i przyznał rację. No nie miał wyjścia :-D .

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sie 2007, 16:33

Mróweczka, No to super, że Eryk taki grzeczny był. A widzę po fotkach, że nie tylko siostrzyczki laski, ale i Ty też. Skromnisiu :-D

kamelek1, [fade]Sto lat dla Twojej Lenki!![/fade]
Również najlepsze życzenia dla naszej Vikusi!

A do mnie dziś ciocia z hameryki przyjechała... Ale jestem obolała... tylko włosy i paznokcie mnie nie bolą. na domiar złego nieźle się w palec urżnęłam nożem... Idę się położyć do swej Lali

A byłabym zapomniała: nasza Mordka przesyła Wam serdeczne pozdrowienia. Już się zadomowiła w swoim nowym królestwie, u nich wszystko Ok, a Marzenka czeka na internet :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-08-29 ]
Martwię się o swojego męża... Jest już godzinę w domu a jeszcze ani razu nie zajrzał na swoje auto-strony, tylko ogłoszenia w gazecie przejrzał...:ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 sie 2007, 16:47

Kolka pisze:Martwię się o swojego męża... Jest już godzinę w domu a jeszcze ani razu nie zajrzał na swoje auto-strony, tylko ogłoszenia w gazecie przejrzał...:ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre dobre. A może wyślij go lekarza????

Kolka witaj w klubie do mnie ciocia z hameryki też przyjechała kilka dni temu :-D , już się powoli pakuje i wyjeżdża na szczęście :-D

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

29 sie 2007, 16:54

Slonka i radosci dla Lenki i Vikusi z okazji ukonczenia 4 miesiaczka!!!

Mroweczka i Kamelek, wszystkiego najlepszego z okazji chrztu sw., dzieciaczki spisaly
sie zawodowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mroweczka, fajne fotki, niezla laska z Ciebie...i te wlosy ... marzenie. No wlasnie mam pytanie jak sobie radzisz z wypadaniem, czy moze Ciebie ominelo to watpliwe szczescie.A z Eryczka niezly przystojniak. :ico_brawa_01:

Gabrysia, dobrze, ze z mezem juz pogodziliscie sie. Maya dziekuje za pochwaly :ico_wstydzioch: . Musze przyznac, ze raczej pogodna z niej istotka.

Kolka, super, ze u Julci zabki tak bezbolesnie pojawiaja sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U Mayi chyba ten numer nie przejdzie. Juz od kilku tygodni mocno slini sie , pcha rece do buzi, kciuka ssie tak, ze przez sciany slychac . A kilka ostatnich dni :ico_olaboga: . Czasem nawet na rekach placze, co nigdy wczesniej nie mialo miejsca.Chyba sprobuje tych koralikow, tylko ze za nim one dotra do nas, to maya moze juz ich nie potrzebowac :ico_placzek:
U Waszych pociech pierwsze zabki pojawily sie na dole czy na gorze?

Hektorka, co ztym twoim kompem? Naprawiaj go szybciutko.

Dziewczyny , co z Rybka? Ciekawe jak tam Mordeczka, jak jej nowe mieszkanko , no i kiedy podlacza jej wreszcie neta??? Kasi.k tez dawno nie odezwala sie, ciekawe jak rehabilitacja Vikusi?

Powiedzcie czy Wasze dzieciaczki tez po nabyciu jakiejs umiejetnosci szybko o niej zapominaly. W zeszla srode Maya zaczela przewracac sie na brzuszek. Cieszylismy sie jak wariaty. Nastepnego dnia tez trenowala przewroty. I na tym koniec :ico_szoking:
Ostatnio zmieniony 29 sie 2007, 18:41 przez agi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 sie 2007, 17:16

hej dziewczyny nareszcie mam chwilkę czasu bo mąż i Ola śpią :-D.
wkleję wam kilka fociaków, ale cos się TT jebie i nie wiem czy się wkleją (sorki za wyrażenie :ico_wstydzioch: )no i Ola się obudziła, ale moze poleży grzecznie koło zaspanego tatusia :-D
wybaczcie dziewczyny, że ze chrztu będzie tylko 3 fotki, ale na reszcie jest moja siostrzyczka i ona nie pozwoliła mi ich pokazać na forum, a ja muszę poszanować jej decyzję.
Olenia była bardzo grzeczna, ajk już pisałam wcześniej. pod koneic mszy moja siostra się rozpłakała a ja razem z nią :ico_placzek: Boże nie możemy tego przezyć :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
rozkleiłam się :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ok wklejam te fotki
tutaj przed mszą, Ola ma troszkę za dużą capę :-D
Obrazek
tutaj nie muszę tłumaczyć :-D
Obrazek
a tu szczęśliwa po chrzcie, że jedzie na placki do domu :-D :-D :-D
Obrazek
no i wkleję wam kilka fotek domowych
z mamusią :-D
Obrazek
w sukni
Obrazek
na bziuchu
Obrazek
siama tsymam butlęęęęęęęę
Obrazek
a wczoraj w tesco kupiliśmy z męzem taką grzechotkę pluszową krowę, ale ma dziecko radochę :-D

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

29 sie 2007, 19:02

Kolka,
Kolka pisze:Martwię się o swojego męża... Jest już godzinę w domu a jeszcze ani razu nie zajrzał na swoje auto-strony, tylko ogłoszenia w gazecie przejrzał
:ico_smiechbig:
Pisalysmy posta chyba w tym samym czasie, dlatego pytalama o Mordeczke, no ale czytam teraz za wszystko jest OK. :ico_brawa_01:
delicja, zdjatka sliczne :ico_brawa_01:. A Olenka ladna jak Mamusia. Taty wprawdzie na fotach nie widze, ale wydaje mi sie ze cora na Mame sie podala.

[ Dodano: 2007-08-29, 19:21 ]
Nie poznaje mojego dziecka.Po 2 godzinach placzu i noszenia na rekach wreszcie usnela.

[ Dodano: 2007-08-29, 19:25 ]
Do tego forum trzeba miec dzisiaj stalowe nerwy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sie 2007, 20:17

agi, Mojej Julci ząbki wyjrzały na dolnej szczęce:-) A z tym przekręcaniem na brzuszek to u nas było podobnie. Kilka razy się przekręciła, potem nie chciała za nic przez kilka dni. A może tygodni? :ico_noniewiem: Ale teraz za każdym razem co ją położę na plecki to HYC na brzuszek. Tak więc przeczekaj jakiś czas i się nie martw na zapas.

Delicja- ślicznie wyglądałyście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I nawet nie znam słów, którymi bym mogła wyrazić jak bardzo mi żal Twojej siostry... :ico_placzek: :ico_placzek:

A czy wasze dzieci lubią jeździć samochodem? Bo moja to uwielbia. Najgorzej jest kiedy stoimy na czerwonym świetle. Gdyby miała bat w ręku to R miałby przerąbane... czasem jak nie mamy sposobu na nią to wozimy ją samochodem. Spokój murowany- siedzi jak zaczarowana, nawet jednym palcem nie drgnie. Ale nie daj boże się zatrzymać... :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość