karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

29 sie 2007, 12:57

coffe, biez magnez,napewno pomoze.

Co do mojej dzidzi to neiwiem jaka duza teraz jest bo ostatnie usg miałam w 10 tyg,a teraz dopiero po 20 tyg czyli 28 wrzesnia.
Lekarz powiedział ze skoro wszytko ok to niema poco wczesniej robic usg.

A brzuszek rosnie rosnie :-D :ico_brawa_01: ,15 wrzesnia ide na wesele i mam problem bo niewiem w co sie ubrac :ico_placzek: mąż dostaje wypłate 10 więc bede miała tylko 5 dni na kupno sukienki :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-29, 12:58 ]
tez macie taką skleroze???ja łyknęłam sobie właśnie witaminke i sie zastanawiam czy czasek juz dzis jej niewziełam,wsumie mam tak codziennie :ico_olaboga: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

29 sie 2007, 13:15

karina22 pisze:tez macie taką skleroze???ja łyknęłam sobie właśnie witaminke i sie zastanawiam czy czasek juz dzis jej niewziełam,wsumie mam tak codziennie


też to mam :ico_oczko: wziełam?nie wziełam? chyba mi własnie przypomniałas,ze dzisiaj nie wziełam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: Jak brałam 3x1 to pamietałam bez problemu, a teraz jak biore 2x1 to w kółko zapominam czy brałam juz czy nie brałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

29 sie 2007, 16:53

karina, ja na wesele i to huczne ide 6 pazdziernika, choc sa wyprzedaze i mozna kupic tanio sukienke, nie moge tego teraz zrobic, bo z tygodnia na tydzien przybieram na wadze i do tego czasu pewnie nie wejde juz w ta kiecke :ico_placzek: musze czekac prawie do ostatniej chwili, a nie wiem, czy cos ciekawego pare dni przed weselem znajde i oczywiscie niedrogiego, bo po co mi pozniej taka szeroka kiecka :ico_placzek: .

zona, tos mnie wystraszyla niezle z tymi nogami, kurcze nie wiedzialam ze to takie powazne, dretwieje mi glownie prawa noga, cala lyda, czasem stopa, wieczorami mnie boli, sama nie wiem, czy to boli kosc, miesien czy staw, cholera wie, czasem tez kolano boli, ale ja myslalam, ze to moze na zmiane pogody,z czego moze sie to brac? czym to grozi?musze isc koniecznie do lekarza? :ico_placzek:

tak sie cieszylam, ze dostalam od znajomego cala fure ciuszkow, a juz za chwile ich nie bede miala, bo jego zona sie rozmyslila i chce isc je sprzedawac na targowisko!!! swinstwo, tak sie nie robi!!! daja i zabieraja :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

29 sie 2007, 17:30

Coffe - moze idziemy na to samo wesele - ja tez ide 6 pazdziernika :)
No i w ten piatek tez ide - ale jeszcze wejde w moje stare sukienki...

Mnie bola biodra jak spie. Budze sie w nocy i musze sie obracac na inny bok bo tak boli ze noga zaczyna dretwiec... Tez tego nie mialam wczesniej.
O lydkach slyszalam ze moga doskwierac bo ponoc jakos krwiobieg sie zmienia. Ale nie slyszalam zeby to bylo cos bardzo zlego... Ale sprawdz koniecznie!

Kotka, co z Toba? Jak tam wyniki? Juz sroda przeciez!!!

Karina - ja usg mialam ostatnio w 8 tygodniu a teraz moze mi zrobi, jak pojde, czyli w 19 tygodniu... beznadzieja.

Poza tym nabieram ochoty na robienie zakupow, jakies ciuszki i inne, ale cholipka kasy brak na koncie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

29 sie 2007, 17:49

coffe, chodziło mi o to, że widać masz problemy z docieraniem krwi do nóg, które w ciazy sa podobno częste, a pierwsze objawy to własnie chyba drętwienie, jak nie chcesz sie nabawić zylaków, albo innych okropieństwq to poradź się lekarza. ja mam małego fizia na punkcie wyglądu, dlatego bym tak zrobiła :ico_oczko:

Ja na wesele idę w tą sobotę i założe kiece, którą miałam ostatnio u szwagra na weselu (28 lipca), spokojnie w nią jeszcze wejdę. Kiecka jest super, bo mogłabym w niej spokojnie chodzić po ciąży, ale nie jestem przekonana czy ten fason mi pasuje, wiec moze ją sprzedam. O moze wy będziecie chciały zakupić :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 sie 2007, 07:51

coffe, z tymi ciuszkami naprawde świństwo :ico_szoking: :ico_zly: ,a niemogli by ci ich teraz zostawic??przeciez i tak mozesz im je potem zwrócić

Tagar, też mam bardzo rzadko usg.


A ja dzis do stomatologa idem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

30 sie 2007, 18:40

karina22, ciuszkow juz mi nie zostawia, wlasnie dzis przyjechal znajomy i zabral wory mowiac, ze ma na nie kupca, mowie wam chamstwo totalne, wiedzial, ze jestem zainteresowana i zrobil ze mnie durnia. Caly miesiac mowili, ze dadza ubranka, a potem przywiozl, spedzilam ze dwie godziny na ukladanie ubranek, a potem kolejne dwie na ich zapakowanie spowrotem do worow, plecy mnie tak bolaly, ze szok, a teraz zabral. To pazernosc ludzka na kase, widocznie za malo mi powiedzial, ze mam zaplacic i zabral w cholere, uznajac ze wiecej nie dam, choc nawet nie zapytal. Ale szkoda slow podpadl ciezarnej, wiec moge go przeklnac :ico_zly:

tagar, 6 pazdziernika ide na slub we wrocku, a ty? zreszta na slub mojej kuzynki Kariny:) dzis przymierzalam sukienke sliczna na wyprzedazy, ale....nie zapielam sie z boku, wiec moge zapomniec o kupnie sukienki teraz, bo za ponad miesiac napewno w nia nie wejde:( poczekam, a potem po prostu bede odwiedzac sklepy z odzieza ciazowa, bo sadze, ze jedynie tam znajde cos na siebie:(

co do zakupow, tez bym pokupowala, ale z kaska tez cieniutko, jestesmy w trakcie remontu, na ktory wzielismy spora pozyczke i to na klika lat, wiec :ico_placzek: krucho z zakupami...

K@tk@, napisz koniecznie jak test????

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 sie 2007, 19:12

coffe, mi chyba sukienke moja mama przerobi,szkoda mi kasy na kupno nowej jak mozna stara przerobic. :-D :ico_brawa_01:

Co do zakupów dla maluszka tez sie wstrzymałam,bo długów mamy moltum :ico_olaboga: ,wole narazie pospłacac długi a a potem nakupowac dla dzidzi :-D :ico_brawa_01: nie tylko w lompeksach :-D

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

30 sie 2007, 19:17

karina22, widzisz, ja nie mam w zasadzie zadnej takiej sukienki na wesele, bo dawno juz nigdzie na takiej uroczystoscie nie bylam:(wiec ciezko cokolwiek przerobic:) tez mi szkoda kasy, wolalbym kupic cos dla dziecka, sama nie wiem co zrobic, pozyczyc tez nie mam od kogo, a glupio sie wycofac z obecnosci na weselu, bo wszyscy beda pytac czemu nie przyszlam no i mojej kuzynce bedzie przykro.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

30 sie 2007, 20:23

coffe, ja znalazłam jakąs sukienke w szafie, kiedys pare lat temu moja mama od kogos ją dostała,jest w dobrym stanie,tyle ze trzeba ja przerobic bo troche smiechowa jest,ale jak sie jej rekawy zlikwiduje,dekolt poprawi i troszke wezy bedzie w sam raz :-D :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość