Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

29 sie 2007, 20:56

gadam gadam :-D Redical - Mgiełka wzmacniająca do włosów firmy FARMONA. poleciła mi to pani w aptece, jest tanie ok 8 zł. Pomogło po ok 3 tygodniach. Polecam

[ Dodano: 2007-08-29, 20:58 ]
No KOlka ładnie ładnie ja mogę wymięknąć tak???? zamiast mnie tu ratować to Ty chcesz mój sekretny płyn na włosy :-D :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-08-29, 21:02 ]
posiedziałabym tu z Wami, ale już mi łzy lecą bo mam takie oczy zmęczone z niewyspania. Aż żal iść spać, ale dziś też mogę mieć pobudkę szybko więc muszę łapać okazję :-D . Jutro znowu same z Olką bo Sławuś jedzie do Mławy na spotkanie, a to od nas kupę drogi, więc szybko nie wróci. Więc ja muszę jakoś funkcjonować. Miłej nocki życzę, mam nadzieję, że jeszcze jutro nie wymięknę i wpadnę na tt :-D :607: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sie 2007, 21:07

Gabrysia, :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Ja też nie chciałabym oczywiście, żebyś wymiękała :-D Trzymaj się mocno w kupie. Bo jak widzę po moim apelu to w ryzach już się trzymasz. :-D Dzięki za sposób na włoski. Spróbuję go. Mam nadzieję, że herbatka pomoże. A teraz miłej, wzmacniającej siły nocki zyczę

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

29 sie 2007, 21:26

to ja tez na chwilkę wpadłam :-D
dziękujemy za miłe słowa :-) męza tez wkleję ale ukradkiem, bo mi nie pozwala :-D
a olenia podobno do taty podobna :-)
a jeśli chodzi o radical to jest to świetne, są tebletki, mgiełki, odżywki ja stosowałam ampułki, są superowskie, jedyne co mi się w tym nie podoba to to, że za szybko włosy rosną po tym i nie nastarczę obcinać :-D
ale mnie nonono mąc też zaczynają wypadać, nie dośc że mam 5 na głowie to jeszcze te 5 słabe :ico_zly:

[ Dodano: 2007-08-29, 21:33 ]
no tak i teraz ja zostałam sama
a zapomniaąłm napisać o wypadku mojego męza
był w pracy
chciał zejść z drabiny, bo sciągał ajkieś pudełko i uderzył go wentylator w tył głowy
ma 2 szwy założone

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sie 2007, 21:35

delicja, wklej męża :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jak się nie da, to chociaż jego fotkę :-D
Ja też mam ok 5 włosów na głowie- nie liczyłam dokładnie i też siano. A po kąpieli to już wyglądam jak mop. teraz stosuję skrzyp polny. Ciekawe ile trzeba tego wziąć coby pomogło? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-29 ]
Bidulek... Mój to ma taki talent, że coraz o coś tą głową zahaczy... dziś też mu się udało :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a to fotka zrobiona jakieś 3 tygodnie po naszym ślubie. Już w tydzień po weseleu zahaczył głową o trzepak :-D :-D i miał taaaaką szramę! Na tej fotce to już się pięknie wygoiła. Ale podobno w pracy żyć mu nie dawali, że tak krótko po ślubie a on już zaliczył strzała. Tylko zgadywali czy ode mnie, czy od teścia. I mówili na niego Harry Potter. Ale ććśśś. Jakby co to nie ja te zdjęcie zamieściłam :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

29 sie 2007, 21:43

Kolka, dzieki za spostrzezenia. Wczesniej musialam szybko zmykac, bo moje male szczescie bardzo glosno dopominalo sie mojej osoby. Jezu jaki nerwus z niej sie robi, az sie boje co to bedzie dalej

Mroweczka, no wlasnie mnie wypadaja bardziej niz przed ciaza. To podobno wina hormonow i to co nam przybylo podczas ciazy teraz zniknie (szkoda, bo ja mam b. rzadkie wlosy), ale qurna gdzie sie nie obejrze tam moje wlosy.

Gabrysia, wspolczuje :532: . Moja ostatnia noc nie byla az tak meczaca jak Twoja, a tez ledwo zyje.A co przyniesie dzisiejsza...zobaczymy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-29, 21:54 ]
Mroweczka,jak zobaczylam te okulary, to nie umialam sobie powiedziec nie...no i kupilam :-D .Tak bardzo nie moglam sie doczekac kiedy Mayce wloze je na nos, ze nawet metek nie zdazylam pozrywac :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-08-29, 21:57 ]
Kolka, z Twojego meza taki talent, jak i ze mnie. Zawsze musze o cos zawadzic, o cos sie uderzyc, siniaka nabic. Kiedys potkne sie o wlasny cien

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sie 2007, 21:58

Kurczę dziewczyny... jak czytam Wasze posty dotyczące spania w nocy, to serdecznie mi jest Was żal... ja już od długiego czasu przesypiam calutkie noce. Prawie zapomniałam jak to jest budzić sie w nocy. dziś tez moja koleżanka, która urodziła w czerwcu przysłała mi sms'a, że od czasów ciąży nie przespała dłużej niż 3 godziny naraz. A poza tym to musi swego synka cały czas nosić. Normalnie jak byłam w ciąży to bałam się takich sytuacji a tu córcia mi taką miłą niespodziankę sprawiła.

Ale ja jej wcale nie chwalę :ico_nienie: :ico_nienie: Ja tylko stwierdzam fakt :-)

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

29 sie 2007, 22:01

Kolka pisze: Ale podobno w pracy żyć mu nie dawali, że tak krótko po ślubie a on już zaliczył strzała

no, to sie musial gesto tlumaczyc :ico_smiechbig:
Kolka pisze:Jakby co to nie ja te zdjęcie zamieściłam

My Cie napewno nie wydamy!!!! :-D

[ Dodano: 2007-08-29, 22:03 ]
Kolka, do taj pory tylko wstawalam tylko ok 4 rano,zeby zboja nakarmic. Mam nadzieje ,ze ta ostania noc to tylko taki wyjatek :ico_noniewiem: , te zeby, albo co...

Rany ,serwewr przeciazony, czy co?! Za kazdym razem strona laduje sie wiecznosc :ico_zly: .


Dobrej nocki dla was wszystkich

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

29 sie 2007, 22:32

agi, To Tobie też polecam tę herbatkę z melisą. Może przez nią moja panna zniosła tak dzielnie ząbkowanie? :ico_noniewiem: Mi też tak się długo ładuje :ico_zly:
A R podobno nieźle się tłumaczył :-D Nawet jego majster-świnia powiedział do niego: Ty, Ch. normalnie bym Cię opier..ł, ale widzę, że twoja żona zrobiła wszystko o czym myślę, tak więc ci daruje.... Tylko powiedz, to była patelnia czy co? :-D
dobra, idę spać. mam obiecany masaż plecków to muszę się streszczać, zanim R uśnie :ico_haha_01: Jakby tylko wiedział o tym zdjęciu... :-D

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 sie 2007, 08:17

Dziń dybry :-D może ktoś się skusi na małą czarną :ico_kawa: ???? Zapraszam bo tak w samotności nie smakuje :-D .

Nocka jako tako. Talibek obudził się o 1.30, dostał piciu i dalej spanko. Potem była pobudka o 3.30, dostał znowu mleczka i spaciu. No i pobudka nastąpiła już o 6 :ico_zly: . Do cholerci ale ona ma siły i energii. No tak, ale teraz smacznie śpi cwaniara :ico_zly: .

Kolka ja nic nie chce mówić na temat tej strzały Twojego R. :ico_oczko: , ale....... :-D :-D :-D to dziwny zbieg okoliczności że tak zaraz po ślubie........ :-D :-D :-D . Kolka a jak masaż plecków??? Zdążyłaś? Ja co wieczór maltretuję Sławka o mizianie po plecach. Uwielbiam to, a on się wkurza bo mówi, ileż kobieto mogę cię miziać. Więc powiedziałam mu że jak nie chce to pójdę sobie do masażysty :-D

Agi kochana jak nocka??? Maya przespała jakoś????? Ja dziś zastosuje metodę Kolki, czyli herbatkę, ale dopiero jak Sławek wróci, bo nie mam jak wyjść do sklepu. A małej nie chce targać bo zimno brr.....

Delicja ja bym wolała, żeby włosy mi rosły szybko i kij z obcinaniem :-D , niż to żebym miała ich 2 na krzyż :-D . A jak mężulek już lepiej po walce z wiatrakami?

:569: :569: :569: WSTAWAĆ POBUDKA bo nie mam się z kim kawusi napić :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-30, 08:59 ]
W takim razie powklejam Wam trochę aktualnych fotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

na razie tyle chyba wystarczy :-D :-D , ale zaszalałam. No i po spaniu, Talibek wstał i jeszcze w dodatku robi właśnie kupsko :-D .

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

30 sie 2007, 10:01

Cześc Laseczki ja tylko na chwilke, komputer prawie naprawiony( jeszcze tylko zasilacz do wymiany i będzie gicio) wiec będe zaglądać tu częściej.

Gabrysia,zdjęcia superowe, Olunia juz taka duża. i te oczyska, przepiekna. Ja wkońcu złapałam uśmiech mojego Kamyka, póżniej powklejam jego najnowsze z uśmiechem zdjęcia.
Kolka, ja również jeszcze ani jednej nocki nie przespałam od urodzenia Kamila, gdyż był ciagle na cycku, teraz już przeszlismy tylko na mleka sztuczne i ucze kamilka przesypiać noceki mozolnie mi to wychodzi ale jakoś po malu idzie. gdy karmiłam go cyckiem buził się 2 razy w nocy, teraz tylko raz domaga się mleczka, i te karmienie codzinnie wydłuzam mu co 15 minut. Z 3 godz przeszliśmy już na 4, nieraz mi sie wszcześniej przebudzi ale pomalutku może dojdzimy do sukcesu i Kamyk prześpi mi może całą noć, a wtedy ja i mój mąż będziemy sszczęśliwszi. No nieraż też już po karmieniu o tej 4 jest już wyspany i rajcuje ok 2 godzin, więc kochana Kolka, ciesz się że masz takie dziecie które ci daje pospać w nocy.

Co do Tv i samochodu mój synuś też to uwielbia.

Ide robiś mleczko, bo kochanie się obudziło i krzyczy, pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości