Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

31 sie 2007, 09:19

dzień doberek - jaki rowerek ? :-D hyhyhyj i takmi chyba zostanie :-D
massumi - :ico_sorki: :ico_sorki: boskie!! aż kaze sobie zrobić takie zdjęcie :-D
a to z wczorajszej głupawki :-D
kolacja :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

31 sie 2007, 09:27

Widzę, że humorki dopisują :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gosia zdjęcia kapitalne :ico_brawa_01: Ja też chcę taki śliniaczek...

Ale u nas zimno brrrrr........ :ico_olaboga:

Ups woda na kawę się gotuje...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

31 sie 2007, 10:50

witajcie..
..kur..zapiał..nie wiem o co chodzi z tym nowym forum..czyżbym nie miała byc wtajemniczona.. :ico_noniewiem: :(

Zbora ta twoja córka jest udana, normalnie pierwsza klasa
massumi to samo Urszulka, mówisz ze juz przeglada się w lusterku??!! :ico_haha_01:
gosia niezły twój avatar, rozumie sie.. :ico_haha_01:

Ja juz prawie posprzatane, jeszcze tylko łazienka i koniec,a jutro podłogi, lepiej tak na swiezo bo goście przyjeżdzaja, a dzis jeszcze by sie mogły zabrudzic :ico_oczko:
od jutra zaczynamy tez przygotowania do wyjazdu, wiec znow nie ebdzie czasu na TT :( co ja bez was zrobie...az cały tydzien...

kamizela moja mała tez jak jest śpiaca to tak marudzi, broni sie przed ten co nieuniknione, to samo jak sie obudzi, tez marudzi, ale to chyba z niedospania...

lece do mojej niuni bo krzyczy na mnie... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

31 sie 2007, 10:54

ladybird23, - teraz forum - te 2 nie działa - konserwacja serwera jak napisała ewcik - bo to ona załozyła - jestes tam mile widziana i koniecznie widziana :-D my miałysmy głupawke - bo wczoraj TT nie chodziło/ albo baaardzo wolno i tam sie wydurniałyśmy :-D musisz tam wpasć a na razie wymyslaj sobie kim możez byc - jaką aktorką ??? :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

31 sie 2007, 11:07

ladybird23, widzę że Gosia już za mnie wytłumaczyła. Głupio mi jakoś ze nie działa i to drugiego dnia.

A wogóle to admin tt mi napisał że wszystkie kłopoty powinny się skończyć za 2-3 dni

cytuję:
Witam,

Ewcik, zmiana serwera była konieczna ze względu na poprzedniego providera, który oszukał kilka tysięcy klientów wmawiając im, że obciążaja serwer...

Ale i tak by sie w końcu stało, ze względów na coraz wieksze zapotrzebowanie.

Niestety nie uwzględnilismy jednego, że oprogramowanie nie wytrzyma ruchu.
Jak zaczęły sie awarie, przeprowadzilismy szybki przetarg na firmę, która wykona dla nas odpowiednie narzedzia według naszych potrzeb, a jak wiadomo, czasami wykonawstwo plus wszelkie poprawki troche się przedłuża.

Zapewniam Cię, że jestesmy już na finale oddania nowego tik-taka, czyli całego systemu publikacyjnego - który to właśnie on obciąża najbardziej bazę danych (forum pozostanie bez zmian), z poszerzonym spektrum tematycznym dla kobiet i nowymi fajnymi rzeczami, kwestia tego jest fakt, kiedy zakończymy przerzucanie publikacji ze starych systemów do nowego (a myslę, że jeszcze 2-3 dni to nam zajmie).

Sorki, jeżeli cierpliwość się wam kończy, ale zaufaj mi, że dodając publikacje do systemu, również denerwują mnie kilkuminutowe przestoje serwera spowodowane niestabilnym starym systemem.

PK

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

31 sie 2007, 11:30

Czyli to wszystko przez nas :ico_oczko: bo to my tak obciążamy serwer, bo tak nam ruchu potrzeba :ico_oczko: :-D

A tam... cześć babeczki-laseczki :-D

Obrazek

Gosia A, super pomysł na romantyczną kolacje !!! Jeszcze sobie ciebie wyobrażam guuuugggaaającą do Dużego, co by ci podał np. sól :ico_brawa_01: :-D

kamizela, ucałuj od Urszulki i teściowej Wiktorka !!!Tak profilaktycznie :-D

GLIZDUNIA, ja z takimi krzywymi kładłam się spać, bo Ula łyknęła bebilonka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

31 sie 2007, 11:43

DOBEREK :-D

Gosia hihih nie ma to jak znaleźć w sobie dziecko :-D :ico_brawa_01:

a oto ja (kochana Zbora mi wynalazła, bo ja niezguła i pewnie jeszcze tydzień bym szkała :ico_oczko: ):
Obrazek

taaaaaaa

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

31 sie 2007, 11:46

Cmok cmok już ucałowałam :-D Co wy z tymi aktoreczkami ??? Mi kumpela powiedziała, że jestem podobna do Agnieszki Dygant ....... Ale to jak miałam chyba ciemne kłaki bo teraz to przypominam upiora (czupryna rozwichrzona, ale synek poszedł na spacer więc zaraz się ogarnę...jak tylko uda mi się odejść od kompa...)

[ Dodano: 2007-08-31, 11:51 ]
No anza nieźle nieźle

Obrazek

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

31 sie 2007, 11:53

anza mówisz ze jestes Katie Holmes, czy ja juz źle rozpoznaje...
massumi - jennifer aniston...?
gosia - angelina jolie..?
kamizela - agnieszka dygant..?
ktos jeszcze jest kimś? coż... szukamy podobieństw, czy którą aktorkę lubimy...?
a to maja byc te nasze ksywy na forum ewcika??
pomożcie załapać!! :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

31 sie 2007, 11:59

ladybird23, ty to możesz być Kasia Bujakiewicz :-D

Obrazek

Anza WOW :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-08-31, 12:00 ]
kamizela, a ty nie blondynka czasem ???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość