Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

31 sie 2007, 08:24

ja nie umiem szyc, ani nikt u mnie w rodzince, wiec musialabym do krawca zaniesc, a sadze, ze za przerobki zaplacilabym ok. stowki, wiec pewnie tyle, za ile moglabym cokolwiek kupic. W kazdym razie teraz czekam, nic nie bede kupowac, bo mi brzuch szybko rosnie, wiec nie ma sensu, a potem sie zobaczy.

[ Dodano: 2007-08-31, 08:26 ]
kurcze, a poza tym ja mam kilka jakichs sukienek, choc nie za bardzo ciazowych, ale malych, wiec nie ma co przerabiac, bo sie nie dopinam :-D

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

31 sie 2007, 10:29

Dziewczyny, teraz w sklepach wszystkie ciuchy wygladaja jak ciazowe :-D Taka moda przyszla. Wlasnie sa poprzecieniane sukienki - wiele z nich po prostu wiazanych pod biustem. Moze sie skusicie? W pazdzierniku moze faktycznie juz ich nie byc... Ja ostatnio szukam swetrow i bluzek. W niektorych sklepach widzialam kupe sukienek po 20 zl...

Coffe, ja ide na slub kuzynki ale w Poznaniu :) Tez nie wiem co zaloze, ale na razie sie tym nie martwie.

Mi od tygodnia brzuch zaczal wreszcie rosnac. Jest maly ale juz bardziej przypomina ciaze, niz przejedzenie :) Przytylam kilogram!

Mam pytanie do was. U nas w domu zrobilo sie strasznie zimno i lapie mnie jakies przeziebienie. Kicham, smarkam i kaszle, choc jeszcze nie jest zle. Zanim mnie dopadnie na dobre, macie jakies domowe sposoby na zalagodzenie sprawy? bezpieczne w ciazy oczywiscie...

A tak dla zabawy powiem wam ze wczoraj farbnelam sobie wlosy na czerwono :ico_brawa_01: a co tam! nawet sa niezle... taki rubinowy :ico_haha_01: mezowi sie podoba bardzo! tylko pies na mnie dziwnie patrzy, ale psy nie odrozniaja kolorow, wiec moze chodzi mu o cos innego :ico_haha_01:

calusy dla was, trzymajcie sie i dzidzie!!!

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

31 sie 2007, 10:45

Tagar, niezle przytylas :-D kilogramik, ale teraz juz bedziesz nabierala cialka i brzuszka :ico_haha_02:

co do wlosow na czerwono :ico_haha_01: to fajowo, odmiana zawsze jest potrzebna kobiecie, ja nosze sie z zamiarem pojscia do fryzjera, ale kurcze wypadaja mi bardzo wlosy i nie wiem, czy farbowac, choc odrosty sa juz wstretnie dlugie :ico_szoking: i zle sie czuje, chyba zaryzykuje.

sukienki sa przecenione, wiem, nachodzilam sie juz po sklepach, naprzymierzalam, ale niestety ja mam juz figure typowo ciazowa, tzn. tylek zaczyna mi sie wypinac, brzuch tez :-D wiec sukienki w moim rozmiarze sa za male, a rozmiar wieksze po prostu zle leza, marszcza sie z tylu, a przymierzalam wlasnie te wiazane pod biustem.

Tagar, jakiego masz pieska?

ja te kichalam, smarkalam i czulam sie przeziebiona, posiedzialam w domku, cieplo sie ubieralam i inelo na szczescie, ale teraz nas czeka taki okres, zimno w domku, zimno rano, ogolnie JESIEN IDZIE :-D

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

31 sie 2007, 13:03

mam berneńczyka, nie mylic z bernardynem :)

gdzies mi suwaczek wcielo...

a to moja psina...

Obrazek

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

31 sie 2007, 15:38

tagar, :-D zarabisty psiak :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

31 sie 2007, 15:38

Tagar, pij mleko z miodem i herbatke z cytrynką,albo i samą cytrynke wcinaj to napewno powinno pomóc.

Pozatym śliczna masz psine :ico_brawa_01: :-D

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

31 sie 2007, 20:02

Cześć dziewczynki.

Wpadłam do was zobaczyć jak tam samopoczucie. Widzę ze coraz lepiej :ico_oczko:

Z tymi ciuchami ciążowymi to rzeczywiście jest problem bo tanie nie są a przeciez będziemy w nich chodzić kilka miesięcy :-)

A jak tam kopniaczki??? Czujecie już??? :-)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

31 sie 2007, 23:27

Witajcie czy przyjmiecie mnie do swojego grona mamus czekajacych na dzidziusia w lutym.. bo tak sie sklada ze ja tez jestem drugi raz w ciazy i mam termin na 21 luty 2008 tez czekam z niecierpliwoscia na pierwsze kopniaczki i mam nadzieje ze za niedlugo cos poczuje ogulnie czuje ze to bedzie spokojna dzidzia ale to sie okaze za jakis czas.. POzdrawiam was serdecznie i bede tu do was zagladac jak mnie przyjmiecie :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

01 wrz 2007, 07:17

Witaj Kristi oczywiscie jestes bardzo mile widziana w gronie lutowianek :-D
a tak a propo masz termin na ten sam dzien co ja, 21 luty, fajnie, bedziemy czekac razem :ico_haha_01:
skad jestes?
napisz, jak sie czujesz?

ja jeszcze nie czulam kopniaczkow, moja dzidzia jest tez bardzo spokojna, czuje czasem bulgotanko, ale to wody plodowe, bo dzidzia sie pluska :ico_brawa_01:

Madziarka, co u ciebie i jaki masz juz pokazny brzuszek?

ja musze koniecznie kupic aparat cyfrowy :ico_placzek:

kurcze, spac nie moge, budze sie o 6-7 rano :ico_olaboga:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

01 wrz 2007, 07:47

Kristi, witaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

co do ruchów wczoraj około godziny 18 poczułam dwa pierwsze kopniaczki :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość