Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 sie 2007, 12:01

Witajcie Słoneczka,
ja tylko na chwilkę zaglądłam co tam u Wa słychować, wczoraj nie mogłam wejść na TT, ani rano ani wieczór, więc dałam sobie spokój, teraz siedze w pracy to cichaczem zerkam jak tam moje kochane robaczki się miewają :ico_oczko:

meggi_24, cieszę sie, że wszystko u Ciebie w porządku :ico_brawa_01: , mnie też czeka wizyta u okulisty, ale ja mam "troszku" większa wadę, bo mam po - 5 na każde oko... najparwdopodobniej czeka mnie cesarka, tym bardziej że nie mam jeszcze ustabilizowanej wady :(

eVe80, kochana trzymaj się, dasz radę, pomyśl, że tylko ten I trymestr jest takie nodobry, a potem to już cacy będzie, no może pod koniec troszku ciężko, ale wytrzymamy hehe, w końcu to słodki ciężar :-D

malgoska, cieszę sie, że i u Ciebie wszystko w porządku :ico_brawa_01: !!

ja na szczęście tylko raz padłam na kolana przed kibelkiem, ale mam nadzieję, że tylkop ten jeden jedyny... ale jeszcze trochę do końca I trymestru zostało to wszystko się może zdarzyc hehe ...

Trzymajcie się i jak wszystko będzie ok - tzn. TT bedzie działać to będe wieczorkiem, do sklikania :ico_oczko: :ico_buziaczki_big:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

31 sie 2007, 14:57

.....
Ostatnio zmieniony 24 lut 2009, 11:43 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

bajdusia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 sie 2007, 09:31

31 sie 2007, 17:20

Witajcie Kochane. Dawno tu nie zaglądałam, ale byłam na wczasach nad morzem. Zmęczyłam się tam okropnie. Ciągle chodziłam senna i było mi słabo. A po każdym obiedzie miałam mdłości.Po powrocie do domku jest trochę lepiej z mdłościami. Dopadają mnie najczęściej jak zrobię się deko głodna. Domowe jedzonko bardziej mi służy. Moja mama sporo mi pomaga bo nie wiem co ja bym sama zrobiła. Ciężko mi ugotować obiad i zająć się moją czterolatką.Jestem strasznie słaba. Rano mam trochę energii a po poludniu już jej nie mam. Jak się czuję tak wyglądam. Nie dam rady na siebie patrzeć. Wczoraj byłam na badaniach. Cukier i mocz ok. Na wyniki krwi trzeba poczekać.Mam wrażenie, że dostałam już deczko brzusia.Pocieszam się, że za miesiąc może mi to minie. Pozdrawiam gorąco.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

01 wrz 2007, 09:54

witajcie dziewczyny! dawno mnie tu nie bylo bo komp mialam uszkodzony. widze , ze sa tez nowe kwietniowki, witam serdecznie! u mnie wszysko jak najlepiej, radze sobie z mdlosciami bardzo latwo. mam jedna metode ciagle jem! obawiam sie tylko co bedzie z moja waga. oby z 44 nie zrobilo sie 64 kg.

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

01 wrz 2007, 11:08

babe_boom pisze:jejku ale Was już dużo :-) zazdroszczę, może tym razem się uda, testuje za 10 dni trzymać kciuki


trzymam za Ciebie kciuki i zapraszam na MAJÓWKI z pozytywnym teścikiem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

01 wrz 2007, 11:43

czesc dziewczyny ta awaria na tt mnie tez doprowadza do szału no ale coz nic na to nie poradzimy .co do mdłosci to mi wymioty juz chyba przestaja dokuczac naszczescie od wtorku jest spokuj oby tak dalej :-D jedyne co to moge spac 24 na dobe i nic mi sie nie chce mam lenia do wszystkiego i sama sobie dogodzic nie umiem hehe a tu juz od poniedzialku skonczy sie moje długie spanie na wolnym bo szkoła sie zaczyna i trzeba matiego do niej zaprowadzic buuu a tak bylo fajnie na wakacjach :ico_haha_01: trzymajcie sie kochane mocno i nie dajcie sie ciazowym dolegliwoscia !!!!!!!!!

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

02 wrz 2007, 18:46

Witam wszystkie KWIETNIÓWKI ,chciałabym się do Was przyłączyc .Mój termin to również kwiecień :ico_ciezarowka: . Obecnie jestem szczęśliwą mamusią 6 letniego synka . Podobnie jak w pierszej ciąży jestem na duphastonie , 13 września ide do gin. , mam nadzieje ,że wszystko bedzie dobrze .Pozdrowionka :ico_haha_02:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

02 wrz 2007, 19:08

witamy sloneczko4!

[ Dodano: 2007-09-02, 19:09 ]
dziewczyny a jak wasza waga bo ja juz 2 kilo schudlam w tej ciazy i wygladam bardzo zle. mam strasznie jasna cere jakbym byla bardzo chora. tez tak macie

[ Dodano: 2007-09-02, 19:13 ]
zastanawiam sie czy przyjmujecie jakies witaminy ja lykam tylko folik i nie wiem czy to nie jest za malo a moj gin nic na ten temat mi nie mowil

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

02 wrz 2007, 20:04

słoneczko4, Witaj wśród nas!
asika82, ja przytyłam dwa kilo. A co do witaminek to na razie biorę tylko folik. Ale w czwartek idę do gina więc go zapytam o jakieś witaminy bo mi skóra na rękach pęka. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

03 wrz 2007, 08:58

Dziewczyny u mnie waga już idzie w górę na starcie przytyłam 2-3 kg,ale to pewnie dlatego , że nie wymiotuje tylko mam mdłości ( czasem) ,tak też miałam podczas pierwszej ciąży i przytyłam 22 kg. :ico_szoking: ale doszłam do swojej wagi szybciutko ,kiedy rodzi sie dzidzia to jest dużo pracy przy niej i troszkę w domku ,a ruch pomaga zrzucic zbędne kilogramy. :-)
Odnośnie WITAMIN to ponoć lekarze nie zalecają na początku , gdyż czesto są przyczyną mdłości i złego samopoczucia .Moja koleżanka jest juz w 6 miesiącu ciąży i lekarz witaminki kazał jej brać od 4 mieś. kiedy mijają już te przykre dolegliwości.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Semrush [Bot] i 1 gość