SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 sie 2007, 17:42

fela, plastry sie nie odklejeja :ico_nienie: co najwyzej moze sie pecherzyk zrobic ale to nic nie szkodzi mozna z nimi plywac kapac sie itd :-D a to ze teki brud sie zbiera to niestety prawda ale ja ide do wanny wyszoruje i jest czyscutkie :ico_haha_01: wiec to nie problem
a haluksy to sa takie wystajace kosci u stopy te przy duzym palcu fatalna sparawa :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

31 sie 2007, 17:58

SANDRUSIA)), ze dwa lata temu albo i wczesniej, moja kolezanka poszła na początku wakacji z jedna nogą, bo rzeczywiscie te haluksy trzeba likwidowac osobno :ico_noniewiem: to dosyc boli, a nawet bardzo, bo niby jest znieczulenie, ale czujsz, ze skrobią ci kośc, wiec nic przyjemnego :ico_noniewiem:
mimow szystko mówila, ze warto bylo, bo tak jak piszesz, np: w szpilki te z czubkami juz jej noga nie wchodziła, ale u niej niestety pojawiły sie znowu :ico_noniewiem:
musisz przemyslec, bo jak sa niewielkie to moze ich nie ruszac :ico_oczko:
Fela, lenka jeszcze smoczka u nikogo nie widziala, ale spodziewam sie wlaki o niego :ico_haha_01:
lucy23 pisze: po co ja posta pisalam

moje za to trzy wysłało :ico_zly:
Lucy, ja teraz siedze i mysle, bo mnie troche wystraszylas tym, ze wy w gumiakach figlowaliscie i Olivier sie pojawił :-D bo my tez ogumieni :ico_olaboga:
ja nie mam jakos przekonania do hormonow :ico_noniewiem: a brałam chyba 8 lat bez przerwy :ico_szoking: na straośc sie staroświecka robie :ico_oczko: jakby nie bylo jestesmy jednym z pierwszych pokoleń młodych kobiet, które zabazpeczają sie hormonami...a jak nam wasy będą rosły po 40-stce? albo broda? :ico_haha_01:
Emilka ja ci tez z wesołym miasteczkiem nie pomoge, ale zycze wspaniałej zabawy przy pysznym torcie :ico_tort: :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

31 sie 2007, 18:52

witajcie!
kurde nie mam jak doczytac od 406 strony :ico_placzek: wybaczcie
moje dziecie dzis pierwszy raz zostalo u pani asi i z wrazenia caly dzien nie spalo ale za to asia stwierdzila ze takiego dziecka jeszcze niewidzila- bawil sie jak zloto i tylko zdziwil sie jak mnie w drzwiach zobaczyl :ico_haha_01: tak wiec nie bylo co sie martwic usnal mi na rekach trzy kroki za drzwiami opiekunki i taszczylam go i dwie toby na rekach bo moj malzonek mial mi zostawic wozek ktory mial w bagazniku ale zapomnial i wozek aktualnie jest dalej w bagazniku w serwisie :ico_puknij: te chlopy....
potem spalismy razem w domku a teraz zjedlismy obiadek- natus za widelec sie zlapal ale wiele to nie nabral choc do buzi trafial :ico_haha_01: ale jescze by z glodu zginal na tym etapie :ico_haha_01:
a potem bylismy w sklepie za rogiem co nam dobre pol godziny zajelo bo londyn wiadomo zasmiecony a przy kazdym smieciu trzeba kucnac pomac ac itp itd :ico_haha_01:
jutro znowu do pracki i tak do srody a w pitaek...WAKACJE!!!
nie moge sie doczekac.. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

31 sie 2007, 20:47

czesc laski, padam na twarz... :ico_noniewiem:
wymeczona jestem straszliwie, bo Luska juz kuma wszystko i musi miec zawsze towarzystwo. dzisiaj nawet aerobik cwiczylysmy :-D kuma juz ze rece i nogi sa jej i troche probuje nasladowac co robie. ja reka do gory - ona tez, moja noga do gory - jej noga tez sprezynuje :-D ale mialam ubaw :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a potem ciotka ja wziela na 2 godzinki na spacero to ja zamiast odpoczywac to gar bigosu nagotowalam. na tydzien bedzie :-D no chyba, ze ktoras z was na bigos wpadnie, to zapraszam :ico_oczko:
dla allegrowiczek - prosze o podbicie dla zainteresowania obserwujacych :ico_oczko:
http://www.allegro.pl/item239562216__ta ... soft_.html
na 200 zl bardzo prosze :ico_sorki: :ico_sorki:

padam na ryj... pod prysznic i do spania (jeszcze po wieczornym karmieniu mnie Luska cala ozygala :ico_noniewiem: )

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

31 sie 2007, 21:38

Jasnie Pani :), juz podbita, dalam 210

[ Dodano: 2007-08-31, 21:41 ]
No u nas juz Nati polozony do lozeczka, miejmy nadzieje ze bedzie spal :ico_haha_02: Alusia oglada ze mna Sopot festiwal :ico_haha_01: a maz kazwe mi sie szykowac na igraszki :ico_oczko: tylko ze ja taka niezdecydowana :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-31, 21:45 ]
julie_377, nizle Nathanek sie wybawil ze ci odrazu padl :ico_haha_02: a wrazen pewnie mial coniemiara :ico_haha_02: A co sie dzieje z autkiem? ze do serwisu odstawione?
O kobietki zapomnialam wam sie pochwalic maz mi wykupil ubezpieczenie do autka od 1 wrzesnia czyli jutra, moge juz sama smigac a nie prosic sie szwagra :ico_zly: gdzie dla niego zawsze byl problem :ico_zly: bo moj slubny niestety nie ma prawka

[ Dodano: 2007-08-31, 22:39 ]
Ale pustki :ico_noniewiem: pewnie znow sie rozgadacie jak pojde do lozka :ico_placzek:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 sie 2007, 22:40

Emilka_M, no to super teraz koniecznie musisz na kawe wpasc :-D
a ja bylam walczyc o moj laptop :-D i wywalczylam dwie godziny maly glodny i zmeczony ale dalo rade :ico_brawa_01: tak wie sie ciesz zmykam bo film ogladam a w domu syf jak nie wiem co :ico_wstydzioch: ale tam jutro sie posprzata za duzo wrazen na dzis :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

31 sie 2007, 22:42

Penie teraz bedziemy do Lisburn jezdzic do polskiego kosciola :ico_haha_02: bylas tam kiedys?

Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

31 sie 2007, 22:55

cześć dziewczyny mozna sie do was wprosić g:D ? Mieszkam w Belfaście. Na forum jestem od niedawna ale bardzo mnie to wciaga fajnie tu jest tak sobie pogadac :-D .
Pozdrowionka :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

31 sie 2007, 22:59

Witaj Agniesia21, w jakiej czesci Bel;fastu mieszkasz? masz dzieciaczki? ogolnie napisz cos o sobie

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

31 sie 2007, 23:14

Hey!!!
Ale mam lenia,totalnego,a w zlewie sterta talerzy,ciekawe kto to pomyje :ico_noniewiem: :ico_zly: Bablu ma nocki trzy dni z rzedu,a poniedzialek wolny :-D
Emilka super,ze bedziesz sobie teraz smigac po szosach,nie ma to jak byc niezalezna :ico_brawa_01:
Sandrusiafajowo,ze wywalczylas swoje i ze laptop bedzie!!!! :ico_brawa_01:
Agniesia21 witaj u nas, :-D a wlasnie sobie myslalam,ze wszystkie juz porodzily dzieciaczki i nam by sie ciezaroweczka przydala na watku!!!Widze,ze grono mamusiek z Belfastu nam sie powieksza!!!
Kasiulka niezmiernie sie ciesze,ze masz godzinki w swietlicy i pewnie skarpeta tez juz skacze z radosci!!! :-D super,ze sie udalo sie cos wykombinowac!!!!

[ Dodano: 2007-08-31, 23:15 ]
Emilka mam nadzieje,ze imprezka urodzinowa sie uda i ze Alusia bedzie wniebowzieta!!!!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość