Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

31 sie 2007, 23:40

Mam 27 lat i jestem wesolą kobietka :-D . Mieszkam na Ormo niedaleko Roseta St Jones. Nie mam jeszcze maluszka ale juz niedlugo :-D , wiem ze to bedzie chłopczyk. jestem tu juz od roku szybko zleciało hi hi. Pracuje w Equality Commission fajna niestresujaca praca przynajmniej nie tak bardzo stresujaca jak to bylo w Polsce. No nie wiem co jeszcze o sobie napisac :ico_haha_02:
Czy ktoras z Was mieszka gdzieś blisko???

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 sie 2007, 23:44

Agniesia21, witaj ja mieszkam w Lisburn :ico_haha_01: na kiedy masz termin jak sie czujesz ?? moze jakies foteczki bardzo chetnie poogladamy prawda dziewczeta????? :-D :-D :-D
Emilka_M, nie bylam w tym kosciele jeszcze ja jestem jak najbardziej wierzaca jednak nie praktykuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

31 sie 2007, 23:45

Mam pyt. czy rodziłyście w Royal Victoria Hospital w Belfaście jesli tak to jak to oceniacie i czy miałyście jakies znieczulenia??? Starsznie sie boje porodu :ico_szoking: nawet jeszcze nie widzialam lekarza tylko cały czas położne :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-08-31, 23:49 ]
mam takie fajne jak maluszek ma kciuka w buzi hi hi taki slidki jest juz sie nie moge doczekac jak go wysciskam. We wtorek bede miala 3d scan to moze bedzie jeszcze lepiej widac :-D . Czuje sie narazie dobrze nie mam cieżko w pracy tonie musze siedziec w domku. Chyba bym sie bardziej martwila jakbym byla w domu i odliczala dni. Termin mam na 13.11.2007

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

31 sie 2007, 23:59

Agniesia21, wiec jeszcze troszke i dzidzia bedzie z toba :ico_brawa_01: a ftki twoje z checia tez zobaczymy i meza rowniez :ico_oczko: hi hi ja nie rodzilam w belfascie ale tez tu tylko ze w lusburn moge powiedzic ze z opieki w ciazy i przy porodzie jestem zadowolona gorzej puzniej :ico_olaboga: gdy sie dzidzia pojawi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

01 wrz 2007, 00:04

Agniesia21, ja rodzilam w Ulster Hospital znieczulenia moglam wziasc jak najbardziej ale skorzystalam tylko z gazu poniewaz akcja porodowa rozwijala sie bardzo szybko :ico_haha_02: Mieszkam w okolicach Connswaterulica boczna od Beersbridge Road Co do lekarzy to ja mialam kontakt zawsze w szpitalu na wizytach, i nie mialam wizyt z polozna tylko z GP

[ Dodano: 2007-09-01, 00:07 ]
Nic uciekam bo slubny mnie wyklnie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 wrz 2007, 09:08

czesc z ranca :ico_oczko:
pewnie zadna z was o tak morderczej godzinie w sobote nie wstaje? moje dziecie juz od 7.00 steka, ale przetrzymalam wsztawanie do teraz. najedzona i zadowolona czeka na wypad na miasto, tylko, ze pogoda troche do nonono, chmurzy sie, ale co tam, mam pokrowiec na wozek :ico_oczko: , bo tata znowu po nocce spi wiec nie chcemy mu przeszkadzac..
Emilka_M, Emilka dzieki, znaczy moj maz ci dziekuje, bo to jego aukcja :ico_oczko:
Agniesia21 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: witaj nowa ciezaroweczko, my tu wszystkie juz rozdwojone, wiec przyda sie jakis swiezuchny maluszek :ico_oczko: zauwzylyscie, ze u nas na watku wiecej kawalerow niz panienek? :-D my w mniejszosci to przebierac mozemy :-D :-D
kaska skarpetkowa nie wiem co ci napisac, ale nie bylabym soba jakbym ci etu nie wspomniala. :ico_oczko: . jedyne co mi przychodzi do glowy to to, ze boska jestes :-D :-D :-D
madziorke, ilonke i marte widze wczoraj wcielo i nie wymyslaly z sandra sprosnosci po 24.00 :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 wrz 2007, 09:58

i ja jestem rankiem bo L dzis pracuje :ico_placzek: i musialam razem z synkiem o 7 wstac :ico_olaboga: teraz zmykam na sniadanko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 wrz 2007, 10:33

Agnisia witaj :ico_brawa_01:
ja mieszkam blisko Ciebie i rodziłąm w Royal Hospital :ico_brawa_01: poród jako poród i opieke miałam wspaniałą bo położna była ze mną cały czas i masowała mi plecy, stopy i wogóle tak ze polecam na poród RoYal hospital :ico_brawa_01:
Emilka z tego co wiem to u nie ma polskiego dentysty bo moja kolezanka ostatnio tez szukała a wesołe miasteczko nie mam pojęcia gdzie jest :ico_olaboga:
dziewczyny ja tylko na chwile bo dzis tesciowa na miotle przylatuje :ico_oczko: i trzeba chate na błysk zrobić :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-01, 10:36 ]
Jasnie Pani jestem kochana, a wczoraj mnie nie było bo sie źle czułam, kreciło mi sie w głowie a potem zemdlałam, moze ze zmeczenia, albo z nerwów, nie wiem ale dzis juz lepiej jest :ico_brawa_01: O Boze!!!! znów zemdleje jak tesciowa przyleci :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 wrz 2007, 10:42

kasia nie martw sie ,,gumowcami,, my tez tak zawsze i nic nie bylo...tylko w te noc ,nic w niej nie bylo :ico_haha_01: po pol roku tomek sie przyznal,ze sciagnal w trakcie i zalozyl na koniec :ico_puknij: stwierdzil,ze juz [pora na dziecko ,bo ma 30 lat,a on nie chce byc starym ojecem :ico_puknij: a ,ze ja mowilam,ze za 3 lata ,to stwierdzil,ze juz sie pytac nie bedzie,a ja sie po czasie i tak uciesze :-D teraz bym nie brala tabletek,ale on chce drugie dziecko :ico_szoking: ale wczoraj juz nie wzielam tabletki,boje sie tych hormonow jak cholera,bo kiedys bralam rok i caly rok mialam dola :ico_haha_01: wiec mu zaufam :ico_haha_01: mam nadzieje,ze znow z brzuchem nie skoncze ,bo jeszcze pamietam te okropne mdlosci :ico_olaboga:
sandrusia ja tez mam halluksy.chcialam isc na zabieg,ale si boje :ico_olaboga: mama juz mi zalatwila w polsce,ale ja sobie nie wyobrazam byc 3 mies na czyjejs lasce,bo to wszystko ciezko robic bez nogi hi hi ale jak trzeba ...ja jeszcze poczekam :-D agniesia witaj :ico_tort: julie widze,ze maly lubi opiekunke i super :ico_brawa_01: fela dzieki za nazwe szczepionki.w pon za tydzien idziemy ,to im powiem,musza dac i koniec :-D

[ Dodano: 2007-09-01, 10:44 ]
agniesiacosdla ciebie :-D
Poród Na Wesoło

W moim przypadku był moment, że myślałam że mojemu szanownemu małżonkowi
przegryzę grdykę. Miałam podłączoną oksytocyne w celu wywołania skurczy. Jak
ich nie było- tak ich nie było, ale jak się zaczęły to mi oczy prawie z orbit
wychodziły. Wtedy przyszła położna i powiedziała, że zaczyna się akcja!!!!!!!
Super! W końcu! (Bo po terminie było prawie 2 tygodnie) No i ta położna
oświadczyła Nam, że istnieje możliwość znieczulenia zewnątrzoponowego (czyt.
350zł).
Na co ja: Piotrek, leć do bankomatu!
On: Poczekaj zaraz przejdzie.
Ja(ton wyżej): Zasówaj, bo sama pójdę!!!
I w tym momencie przyszły tatuś co robi?? Wyjmuje z kieszeni telefon i dzwoni
do kolegi: Cześć Rafał. Słuchaj, taka sprawa jest: Aga rodzi... (tu
gratulacje od kolegi) ... i tak się właśnie zastanawiamy czy może warto brać
to znieczulenie zewnątrzoponowe. Mhhh... Tak... Bo ona się tak dziwnie
wije... Chyba zaczyna ją boleć...
No ja nie mogę TEN CYMBAŁ dzwoni do kolegi i pyta o znieczulenie dla
rodzącej. Faceta się pyta! Zeby jeszcze zadzwonił do jakiejś babki co
rodziła. No Boże Święty grdykę mu przegryzę. Albo zejdę z tego fotela i go
skopię!!! A potem mu się wgryzę w gardło!
I tu go uratowała położna...
Ona(wchodząc):No jak tam.
Ja(w myślach):Srak tam! (potulnym głosem): Dobrze. Poproszę znieczulenie dla
mnie, i dla męża podwójną porcję arszeniku.
Ona: Oj...
Ja: Co oj??!!?? To ja tu jestem od wzdychania i robienia oj!!!
Ona: Głowkę widać! Pan odłoży telefon, bo żona rodzi.
Ja: Ale chwileczkę... Ja znieczulenie poproszę! Auuu!!!

I za 5-7 minut na piersi leżał mój okazały synek 4600g i 60 cm

[ Dodano: 2007-09-01, 10:54 ]
martuchafrost pisze::ico_brawa_01: O Boze!!!! znów zemdleje jak tesciowa przyleci
OBY NIE :ico_haha_01: ja tez sprztalam na blysk,ale ona i tak cos znalazla.wiec jak u niej bylam ,to tez zaczelam sie przygladac wszystkiemu i powiedzialam T ,ze blysku u niej nie widze he he

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

01 wrz 2007, 10:59

lucy23, ja nie wiedzialam ze twoj synus taki duzy byl :ico_szoking: Kubus tez byl spory bo mial 4080g ale ze to byl krotki 51mc wiec tez ciezko bylo go urodzic :ico_olaboga: (33godziny) :ico_haha_01: a ty tez jestes drobina prawda ?? widzisz male mamy i duzi chlopcy :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość