katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

31 sie 2007, 23:45

A mnie znowu wq...wia tesciowa.Znow te teksty o zaglodzeniu dziecka(ktore nie majac 4 miesiecy wazy 8 kilo)Powiedziala, ze jak ja nie dam mu nic oprocz piersi to ona tu przyjdzie z sucharkiem i jabkiem :ico_zly: Jak przeczytacie w gazecie, ze w Niemczech Katarzyna M. zamordowala w afekcie swoja tesciowa to bedzie na bank chodzilo o mnie.Czemu musialam trafic na taki wredny egzemplarz???Dziewczyny ratujcie mnie bo dojdzie do nieszczescia!!!!!!!!!

Kolka-trzymam kciuki, zeby w Ciechanowie znalazl Twoj maz auto marzen.Juz wiem jaka ulge odczujesz jak bedziesz mogla pogadac o czyms wiecej z mezem niz o czterech kolkach :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-08-31, 23:47 ]
A CO SIE DZIEJE Z KASIKIEM I JEJ WIKUNIA???????????????????
MARTWIMY SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 wrz 2007, 11:42

hej dziewcionki :-D . A my szykujemy się na wesele :-D . nie bardzo mi się chce bawić,a le muszę iść bo to moja drużbantka wychodzi za mąż, nie wiem czy to pisałam czy nie.
Kolka złośnica z tej Twojej Julci :-D , a moje małe dziś wstało o 6.30 i umyśliło sobie nośić się na prosto :ico_olaboga: i tak jak wszytkich pobudziła krzykiem, zasnęła o 9.
Katrin nie przejmuj się teściową, jednym uchem słuchaj drugim wypuszczaj. Ty jesteś matką i Ty wiesz co najlepsze dla twojego dziecka. Kurcze ale mnie wkurza takie ględzenie. Olej ją :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

01 wrz 2007, 11:55

[size=150]Kochane 5 miesieczniaki:
Olenko,Martynko,Zuzanko i Jagodko oraz
Kochane 4 miesieczniaki .
Mayu,Olenko i Krystianku
z okazji Waszych miesiecznic wszystkiego co najradosniejsze, abyscie kazdego dnia byli sloneczkiem dla Waszych kochanych rodzicow.[/size]

pierwszego jest zawsze tak duzo solenizatow-super!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 wrz 2007, 12:07

katrin ślicznie dziękujemy :-)
o ja głupia matka zapomniałam, że moje dziecko ma dziś święto :591:

[ Dodano: 2007-09-01, 12:09 ]
wszystkiego najlepszego dla wszystkich świętujących :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

01 wrz 2007, 13:06

Hejka!
Dla wszystkich solenizantów bobasków najlepsze życzenia, pięknego i wesołego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechnietej buzi, mnóstwo słodkich calusów i spęłnienia marzeń.

katrin, Ja również mam problem z jazdą w wózku, Kamil daje mi taki koncert, jak by go ze skóry obdzierali, i również go biore na rece i wtedy jest spokój. Teraz wychodze z nim jak ma spac, bo wtedy jest spokój i moge chociasz zrobic zakupy. A jak Kamil tak płacze to wtedy ludzie na mnie patrzą jakbym mu krzywde robiła, chyba nie lubi być w wózku.
A co do teściowej to sie nie przejmuj, widocznie taki człowiek z niej marudny, ja nie narzekam na swoją ale tez nieraz mnie denerwuje.

delicja, dobrej zabawy na weselichu, ja tez bym chciała sie wyrwać na jakąś imprezke.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 wrz 2007, 13:30

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SOLENIZANTOW :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

moze Wasze maluchy nielubia gondoli- ja bym sprobowala zaczac jezdzic spacerowka- my juz jakis czas jezdzimy spacerowka, bo z gondoli moje dziecko w bardzo szybkim tempie wyroslo!!! :-D

a co do spania do 10 to wiem cos o tym :ico_oczko: - wczesniej tak bylo ze spac o 21 i na jedzonko o 6 i czasem do 10 spanko-wstyd :ico_noniewiem:-no ale caly dzien niespal -a teraz wstaje ok 7 i usypia na drzemke popoludniowa po jedzieniu o 12!!! Musze Go zaczac klasc spac o 20 bo dzien juz krotszy-dzis przetestuje i zobaczymy ile bedzie spal!!! :-D

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 wrz 2007, 20:18

Witajcie kochane ja również

[size=200][center]życzę wszystkim naszym małym kochanym solenizantom wszystkiego najlepszego, zdrówka, uśmiechów, słonka, dużo radości i miłości!!!!!!!!!
[/center][/size]

Nasze maleństwo dostało od swoich rodziców na swoje 5 miesięcznicę :-D nowy wózeczek. Kurcze byliśmy dziś w Radomiu właśnie po wózek, bo to blisko Kozienic i wiecie co tak sobie pomyślałam, że nie daj Boże..................., te samoloty latały nam dosłownie nad głowami. Tragedia i smutek :ico_placzek: .

Przepraszam, że nie odpisze dziś na posty :ico_sorki: :ico_sorki: , ale padam. A tak w ogóle to jestem stara babka, bez obrazy dla babć :ico_sorki: :ico_sorki: :-D . Od kilku dni bolą mnie kolana i kostki. No i dziś mam jak wielkie baniaki. Tak mi spuchły :ico_szoking: . Kurcze nie wiem od czego, nie mogę chodzić bo tak mnie te stawy napierniczają :ico_olaboga: , teraz siedze z bandażami elastycznymi na nogach. Posmarowałam maścią. Mam nadzieję, że mi to minie :ico_zly: :ico_zly: , bo nie wiem jak będę siedziała sama z Olką :ico_zly: :ico_zly:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

01 wrz 2007, 20:40

Ja tylko na chwilę melduje sie żyjemy ale mielismy małe kłopotki potem opiszę
ŻYCZENIA DLA SOLENIZANTÓW
stawiamy :ico_tort: i szampana bo my tez mamy dzisiaj 5 miesiecy skończone
CAŁUJE WAS MOCNO KOCHANE KWIETNIÓWECZKI

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

01 wrz 2007, 22:07

[center][size=200]Życzę Wam pięknych, cudownych dni,
cudownych pragnień, cudownych chwil,
gwiazd w Waszych rekach
i perełek w snach ...[/size]
[/center]

To dla wszystkich małych jubilatów i jubilatek!!

My dziś jak zwykle bez samochodu :ico_zly: :ico_zly: Były podobno albo gruchoty, albo stanowczo przecenione. a do tego jeśli teść dalej będzie jeździł z R to NIGDY nie kupimy! wyobraźcie sobie do czego można się przyczepić... Na przedniej szybie zawsze są te naklejki rejestracyjne. No i teść stwierdził, że skoro jest krzywo przyklejona to samochód na pewno kombinowany... R i mojemu ojcu ręce dziś opadły. Ale i tak okazało, się, że auto po powodzi i nie wzięli... Dżizus... ja już wolę MPK :ico_olaboga: :ico_olaboga:

A w ogóle Katrin- ja Cię doskonale rozumiem... O mnie też kiedyś w prasie napiszą i zobaczycie moje zdjęcie z profilu i przy centymetrze... Jak będzie napisane Agnieszka Ch. to będę ja. Tylko nigdy nie zdradźcie gdzie jestem... Bo zabiję jedno z nich a pójdę siedzieć za człowieka... Dziś teść zaprosił nam na obiad... Kiedy powiedzieliśmy mu z R, że mamy inne plany to on na to, że go to ch..j obchodzi, łaski nie robimy i mamy być, bo Babcia (teściowa) tęskni za Julcią. A mnie to akurat mało interesuje :ico_haha_01: Ciekawe czy tęskni też za dokuczaniem synowej i popychaniem jej i wyrywaniem dziecka z rąk. On są na 100% przekonani, że będziemy. A to się zdziwią. :-D No i jeden z powodów to to, że będzie jutro u nich extra obiad- czyt. schabowy na zimno i ziemniaki. Też na zimno. Bo oni np zapraszają nas na 13 a sami zjedzą o 12- a nam już z reguły nie odgrzewają. A w ogóle to u nich schabowy to najlepsze żarcie na świecie, bo na co dzień teściowa przynosi żarcie z przedszkola, a wiecie jak tam żywią. No to sobie pojeździłam :-D
A w ogóle to humor mam pod psem bo była u mnie TA kuzynka i mnie jak zwykle wyprowadziła z równowagi

[ Dodano: 2007-09-01 ]
Znów mi się układ strony spierniczył... Fajny ten TT :ico_zly: A w ogóle to nie wiem jak u Was, ale odkąd zaczęłyśmy wspominać o nowym forum to jakoś lepiej te strony mi się ładują :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 wrz 2007, 23:45

Kolka ja tez zauwazylam ze sie lepiej ładuja!!! :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości