Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 sie 2007, 11:39

witam :ico_haha_01:
U nas też pogoda kiepska ,pocvhmurno ale mam wielką nadzieje ze nie bedzie padało bo muszie isc pare ważnych spraw pozałatwiać.
Podobno we wrześniu mają być jeszcze upału :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Ada coraz pewniej chodzi i pokonuje dłuzsze odległosci :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 sie 2007, 12:35

No właśnie chyba wrócimy do sandałków choć już za butkami się rozglądam

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

31 sie 2007, 13:47

witam
u nas też chłodno

dzis Kacper zrobił pobudke o 4.50 :ico_olaboga: i juz nie zasnął,moze zasnął by potem ok 7 ale nie bylo czasu,bo musieliśmy wyjsć,zasnał nam w aucie o 9.30 i spal ok 40min,potem w domu położylam go o 12.30 i spał pół godz,teraz nie śpi ale leży

a ja byłam na rozmowie o prace i dostałam ja,wprawdzie to tylko 6 godz tygodniowo ale dobre i to,bo nabiore w końcu jakiegos doświadczenia,a moze po drodze trafi isę jeszcze druga szkoła,bo praca jest w szkole jako pedagog szkolny

o mały wyje ,koniec spania :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 sie 2007, 16:39

I tu ogromniaste :ico_brawa_01: dla ADUSI, naszej zuch dziewusi..... :-D
U nas pogoda się zepsuła , ale dobrze że deszczysko nie pada, w sobote mamy zamiar jechać na wycieczkę, więc....bniech lepiej się poprawi :ico_zly:

Byłam wczoraj z moim Antolkiem u lekarza, chłopaczysko waży 10.55 (moja chudzina :ico_haha_01: )
no i zapytałam się o ten napletek, bo wciąz mam wątpliwości ...lekarka powiedziała ze w żadnym wypadku nie wolno odciągać, nic na siłę, i że więcej problemów jest jak się to robi.. :ico_noniewiem:
...ale posłucham Jej.

kasiekk pisze:a ja byłam na rozmowie o prace i dostałam ja,wprawdzie to tylko 6 godz tygodniowo ale dobre i to,bo nabiore w końcu jakiegos doświadczenia,a moze po drodze trafi isę jeszcze druga szkoła,bo praca jest w szkole jako pedagog szkolny

:ico_brawa_01: skończyłaś pedagogikę...?
Ja studiowałam , ale niestety nieskończyłam, inaczej mi się zycie potoczyło :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-08-31, 16:41 ]
no i trochę sie mrtwie bo Antolek cos nóżki do środka stawia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

31 sie 2007, 16:54

kasiekk, bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gratuluje:)
justyna25, dla Adusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Za chwile zacznie biegac :ico_oczko:
U nas nadal szaro i ponuro :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

31 sie 2007, 19:43

Byliśmy u lekarza i stwierdziła, że jak w dzień mu nic nie jest to widocznie trzeba to przeczekać. Jest dzieckiem bardzo ruchliwym, dużo przeżywa, a że wygląda na rojberka to tak może być. Mogę mu parzyć na wieczór normalnej meliski. Zaraz będę podawać:)
A przeziębienie to kaszelek, oskrzela czyste :ico_brawa_01: możemy spacerować, ale podawać syropek i kropelki do nosa.

Kasiekk praca rewelacja, powiedziałabym moich marzeń. zawsze to coś mimo, że tylko 6 godzin a ile doświadczenia i papierek!! powiedz co masz skończone?? ja mam mgr z socjologi i podyplomówke ped opiekuńczo-wychowawcza i teraz od października ide na kolejne 2 kierunki właśnie byc między innymi byc pedagogiem. Jeny ale by super było :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

01 wrz 2007, 11:39

matikasia pisze:Mogę mu parzyć na wieczór normalnej meliski. Zaraz będę podawać:)
hmmm...mojemu tez by sie przydala melisa :ico_noniewiem: dzis dal nam w nocy popalic o 1 sie obudzil wyspany i chcial sie bawic :ico_puknij: zasnal ok 4 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

01 wrz 2007, 12:23

na mojego jakoś melisa nie działa :ico_noniewiem:

wczoraj był niewyspany i był marudny,dzis już lepiej

co do studiów to mam mgr z pedagogiki opiekuńczo-resocjalizacyjnej,nic więcej nie robiłam,bo stwierdziłam ze jak nie znajde pracy to nie ma sensu wyrzucać kasy w błoto,to mala mieścina u nas i ciężko o prace w tym zawodzie,ale jeśli bedzie mi potrzeba to zawsze mogę dorobić co nieco :ico_oczko:

Matikasia trzymam kciuki,napewno Ci sie uda :-)

Co do siuraczka to ja nie robie nic na siłę,po tej maści sam juz ładnie schodzi :ico_brawa_01:

a mnie chorubsko jakieś bierze :(

[ Dodano: 2007-09-01 ]
najważniejsze to sie gdzieś zahaczyć,może potem cos więcej sie trafi,no i właśnie doświadczenie juz jakieś no i w życiorysie więcej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 wrz 2007, 15:30

kasiekk gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , na początek dobre i to :-D

U nas dziś zimno brrrrrrrrrrr i popaduje :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ada śpi od jakiejś godzinki :-D

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

02 wrz 2007, 06:42

Witam :-D :-D
Gabula cos mi sie przeziebila :ico_noniewiem: Glosik jej sie zmienil i pokasluje,buuuuu :ico_noniewiem:
Dzsiaj do nas babcia przyjezdza ,Gabi pewnie da jej popalic :-D :-D Tylko szkoda,ze pogoda taka jesienna :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość