Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

01 wrz 2007, 22:46

Ojej ale Emilka jest nieszcześliwa przez tą chorobe... ale i tak jest sliczna :-)
ale ładnie jest ubrana :ico_brawa_01:

Brawa dla Alexa za chodzenie :ico_brawa_01: zdolne te nasze maluchy...

ja uciekam spać... denerwuje mnie to TT bo nawet normlanie posiedziec nie mozna

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

02 wrz 2007, 00:28

Dziękujemy wszystkim za życzonka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Właśnie skończyłam sprzątać po imprezie :ico_olaboga: udała się super, tylko dzieci tak sie rozhasały,że michałek upadł na buzię i rozciął sobie usteczko :ico_placzek: na szczęście szybko się uspokoił i było ok, on tez uwielbia bawic się ze starszymi dziećmi.
Emi jak zwykle piękna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Edyta K pisze:Ania miala 3 lata jak zaczela przesypiac
no to mnie pocieszyłaś, ja myślałam,że jeszcze rok to góra :ico_olaboga: To uciekam spać,bo trzeba korzystać, kiedy mały spi. :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

02 wrz 2007, 08:22

To super ze Emilka nam zdrowiejej a u nas noc koszmarna maly budzil sie mniej wiecej co 1,5 godziny jestem padnieta do tego wszytskiego boli mnie brzuch. Drugi test okazal sie niepotrzebny bo juz rano dostalam okres :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Obydwoje z mezem cieszylismy sie jak dzieci. Maly nie spi juz od 5.30 i ani mysli o spaniu moje proby uspienia go skonczyly sie histeria teraz ide rOBIC MU SNAIDANKO DZISIAJ JAJECZKO.

tERAZ MOJ BRZDAC PROBUJE SIE DO MNIE PRZYMILAC I DAJE MI BUZIAKI I PRZYTULA SIE MOJ PIESZCZOSZEK KOCHANY

[ Dodano: 2007-09-02, 08:24 ]
Widac ze jest spiacy ale jeszcze mu szalenstwa w glowie a sam nie usnie marze o tym zeby on sam sobie usypial jak jest spiacy i nie mam pojecia jak go tego nauczyc

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

02 wrz 2007, 09:19

witam z rana !

u nas noc też fatalna.. nie aż taka zła jak u Eweliny ale jak na Julie to i tak dała popis ... obudziła sie o 1 i o 4, pozniej o 7 i juz było po spaniu ! Kurcze jak ja zaczne chodzic do tej pracy a ta mi takie cyrki bedzie w nocy odstawiać to będe chodziła jak wrak... biedne te dzieci w tej swietlicy :evil:

Super że Emilka już zdrowieje :ico_brawa_01: Julka tez ostatnio jakiegoś katarku dostała... oby to nic poważnego.

U nas ziiiimmmno na maxa! w grubych swetrach trzeba chodzic :ico_chory:

[ Dodano: 2007-09-02, 09:21 ]
no i super że impreza sie udała.... Martyna pochwal się co za prezenty dostał Michałek :-D

Moja znajoma ma 2 letnie dziecko i mi mowiła że :-D nadal nie przesypia całej nocy... jedna pobudke musi zaliczyć na mleko...

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

02 wrz 2007, 09:37

Moja znajoma ma juz 3 letniego synka i tez jescze sie budzi na jedzonko :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-02, 09:39 ]
Maly opylil jajo i szaleje nawet nie mysli o spaniu zostawiam go w lozeczku i wyszlam do kuchni myslac ze moze usnie a on za jekies 10 minut wola mama mama a mnie az smiech ogarnal

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

02 wrz 2007, 09:42

Julia już poległa... bawiła sie grzechotkami i zasneła hehe

Julia jakos ostatnio zaprzestała mowić :ico_noniewiem: jak kiedyś nadawała bez przerwy to teraz ma jakiś dni milczenia :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-02, 09:43 ]
hih na Pawełka to nie ma mocnych... :-D

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

02 wrz 2007, 09:46

Kasiu nie martw sie ze Julcia przestala mowic to normalne bo jak Dziecko zaczyna chodzic to skupia sie na jednej rzeczy napewno jak zacznie chodzic to wszystko wroci do normy i Julcia zacznie gadac az bedziecz miala dosyc :-) :-)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 wrz 2007, 09:46

Martynko czyli imprezke masz juz z głowy :-)

Ewelinko i doczekałas sie wyczekiwanego okresu, ciesze sie razem z Tobą...

Maja z reg€ly przesypia całe noce ,za to w dzien tak odrabia :ico_noniewiem:

Wczoraj była u mnie koleżanka, a Maja zaczeła sie tak popisywać, wyglupiac, ze aż bylam w szoku... Pokazywała wszystko co umie nawet jak jej o to nie prosiłysmy :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-09-02, 09:48 ]
Kasiu, Justysia ma racje... Maja teraz i chodzi i nawija jak najęta, aż głowa boli cały czas cos mowi...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

02 wrz 2007, 09:51

ivon pisze:Wczoraj była u mnie koleżanka, a Maja zaczeła sie tak popisywać, wyglupiac, ze aż bylam w szoku... Pokazywała wszystko co umie nawet jak jej o to nie prosiłysmy



heh powinnas być dumna że masz taaaką zdolną corke :-D

wiem wiem... nie martwie się tym... ma jeszcze czas... każde dziecko inaczej sie rozwija. Moj maż zaczał mówić dopiero jak miał 1,5 roku, a moj brat na roczek w kościele na cały głos juz AMEN wołał :ico_noniewiem: jak widać... każde dziecko ma inczaej...

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

02 wrz 2007, 10:03

ale mnie to tt denerwuje,no posiedziec nie mozna a tu jakas magia mnie przyciaga do was :-D
No oby Emilka calkiem wyzdrowiala
Jak bylismy w Polsce to Alex dostal zapalenie uszka,tak powiedziala pani doktor,no i maly plakal i plakal a ja razem z nim w tej przychodni i pani doktor stwierdzila ze mozna poczekac 3 dni ale ona woli dac teraz antybiotyk :ico_zly: no coz ,zal mi bylo tego mego synka :ico_placzek:
oczywiscie za wizyte w panstwowej przychodni wystawili mi rachunek :ico_noniewiem: :ico_puknij: ,ale co tam zaplacilam podziekowalam i poszlam...
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość