lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

01 wrz 2007, 23:19

martuchafrost pisze:w pogotowiu :ico_oczko: ale jak kupował w sklepie to cegłę spalił bo to zawsze ja pamiętałam o zabezpieczeniu ( brałam tabsy) i on nie musial sie martwic :ico_szoking:
a teraz Wam cos powiem o tabsach anty :ico_oczko: ide raz do apteki i mówie facetowi ( w Polsce, bo u nas bez recepty mozna było) : " poprosze harmonetki ( nazwa tabletek), a facet ( kumpel mojej matki z poczuciem humoru) :" mówi Pani o tych tabletkach, co głowa po nich nie boli?" ( a taka babcinka stała za mną), wiec mówi babcia do mnie:" Pani a jakie to są tabletki? bo mnie tez tak strasznie głowa boli", a facet odpowiada :" Pani kochana to są takie tabletki od których co miesiąc głowa nie boli" a babcinka na to:" Pan mi da jedną paczkę"
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

kasiaakurde ,wyslala mi 2 smsy i tomek sie juz wkurzyl,bo wyslala mi po 21 :ico_zly: wyslalam jej,ale on jest zly ,bo oni strasznie oszczedzaja,a potem mowi,ze czemu mu zadnych oszczednosci nie mamy :ico_puknij: ale my tak nie umiemy na smsach nawet :ico_haha_01: tomek mowi,ze jeszcze raz ,to do niej zadzwoni i jej powie (on jej nie cierpi normalnie)bo ja nuie bede do nocy dla niej przy kompie siedziec :-D choc i tak siedze :ico_oczko: kasia ty przy niej ,to zadna skarpeta nie jestes ,ona cie bije na glowe :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

01 wrz 2007, 23:49

Laski wcięło Was czy co??????????????????? seksiki wszystkie czy jak>?????
Sandrusia Ty to pewnie juz zwierza wydobywasz????? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Gosia, Julie gdzie WY???????

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 wrz 2007, 09:39

ja tez myslalam,ze tu jakies posty bede hi hi a tu pustki...ja jutro dzwonie do gp ,niech mi robia smear test ,bo cos jest nie tak :ico_olaboga:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

02 wrz 2007, 11:25

lucy23 pisze:ty przy niej ,to zadna skarpeta nie jestes ,ona cie bije na glowe

niemożliwe :ico_szoking: w takim razie twoja koleżnanka to moja bratnia dusza :ico_haha_01:
mam nadzieje, że wszytsko okaże się w porządku
lucy23 pisze:cos jest nie tak
:ico_oczko:
martuchafrost pisze:seksiki wszystkie czy jak>?????

niestety wykrakałaś :ico_placzek: :-D na szczęście obyło sie bez wygibasów, po bożemu to jeszcze mogę przeżyć :-D

napisałam wreszcie plan :ico_brawa_01: mam nadzieje, że mi zakakceptują, bo nie mam pomysłu jak go zmienić ewentualnie :ico_oczko:
u nas przygotowania do obiadu, to znaczy ja robię, bo kuba z lenka w parku...ulotnił sie cwaniaczek :ico_oczko:

miłej niedzieli!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

02 wrz 2007, 13:15

czesc dziewczynki ja mam od wczoraj wieczorem takie mdlości że nie moge nawet miety sie napic. Kurcze myślałam, że tylko na początku ciąży sie sie tak :513: robi :ico_szoking: a tu im dalej tym gorzej.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 wrz 2007, 13:31

agniesia ja mialam cala ciaze mdlosci bleeeeee ale ostatnio przeczytalam w gazecie dla mamusiek,ze im dluzej ma sie mdlosci w ciazy ,to tym mniejsze ryzyko raka piersi :-D jacys naukowcy odkryli niedawno hi hi wiec nie ma tego zlego :ico_oczko:

kasiaa ja tam przezyje te smsy i w ogole ,ale Tomek to sie tak wkurzyl,ze powiedzialm,ze do niej zadzwoni :ico_szoking: i jej powie,ze moj czas cenniejszy niz jej 20 p :ico_szoking: jemu sie tak ogolnie uzbieralo,bo ona mnie zapraszala i miala po mnie wyjechac w pewne miejsce,kolo jej domu,a t mial mnie tam dowiezc,bo nie wiemy gdzie ona teraz mieszka,ale ze t tam nie trafi ,to powiedzial,ze mnie zawiezie tez blisko,ale ona juz by miala troszke dalej i ona juz sie nie zgodzila i powiedziala,ze mam wsiasc w autobus ...a wiecie jak w uk autobusem i wozkiem,niektorzy nie chca zabierac ,a ja tego kolosa przeciez nie zloze ,bo jak?????i tlumacze jej ,ale ona nie rozumie hi hi sama pamieta jak jej do autobusu nuie chcieli wpuscic,ale twierdzi,ze mi sie uda he he a mi szkoda czasu,bo ja nie bede czekac na ktorys z koleji autobus ,az mnie wpuszcza :ico_puknij: tomek mowi,ze benzyny jej szkoda ,a ja jej dziecka pilnowalam przez tydzien za darmo i staremu koniowi (16 lat)robilam sniadanka ,obiadki i kolacje i to ze swoich produktow :ico_szoking: ja wiem,ze gula jestem,ale ja tak mam jak kogos lubie ,choc juz sie wymiguje od wszystkiego i ostatnio powiedzialam ,ze z mlodym nie zostaje(tak mi dal gowniarz w kosc :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

02 wrz 2007, 15:28

lucy23, to ze mnie tak mdli to chyba przez to ze zaczelam myslec jak ja przetrwam 3 miechy z tesciowa w jednym domu :ico_szoking: :-D , a po drugie boje sie wizyty w szpitalu(wtorek) zeby mi czasem jakis zlych wiadomosci nie powiedzieli.
Śliczny ten twoj synuś :ico_brawa_01: my z moim Piotrem tez zdecydowaliśmy sie na imię Oliver albo polską wersję Oliwier jeszcze nie wiem (powiedzieli mi na USG ze bedzie synek ale sie tak zastanawiam co zrobie jak sie pomylili i bedzie dziewczynka a ja mam prawnie wszystko pokupione w niebieskim i beżu :-D )

[ Dodano: 2007-09-02, 15:30 ]
Wszystkie macie fajne dzidzie :ico_brawa_01: troszke Wam zazdroszcze ze juz macie maleństwa w domku bo ja sie caly czas boje zeby tylko wszystko było OK z maluszkiem.
Wiem ze panikara jestem ale to chyba normalne przed porodem :ico_wstydzioch: :ico_ciezarowka:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 wrz 2007, 17:36

agniesia ja cala ciaze sie balam,ze moze maly chory,a oni nie widza :ico_wstydzioch: albo naczytalam sie,ze jednej babce wyszly dobre wyniki na syndrom downa ,a urodzila ,,chore,, dziecko...i ja juz mojego nastawialam,ze jakby byl chory ,to przeciez i tak bedziemy go kochac,bo to nie ma znaczenia :ico_puknij: taka stuknieta bylam...i nawet T juz z obawa czekal hi hi nic sie nie martw,to normalne ....kolezanki ,znajomej synek ma rozszczep kregoslupa i wodoglowie,to jest straszne .ona mieszka w kanadzie i dopiero w 7 mies lekarz wykryl,taki patalach :ico_puknij: ale on jej nawet nie powiedzial o kwasie foliowym,a rozszczep kregoslupa to glownie jak jest malo kwasu .....

[ Dodano: 2007-09-02, 17:37 ]
kurde ,chcialam cie pocieszyc,a nie dolowac :ico_wstydzioch: powiedz,ze sie nie zmartwilas ,bo ja nie chce ciezarowki denerwowac ...u ciebue bedzie swietnie ,zobaczysz :-D

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

02 wrz 2007, 17:58

witam :-D wlasnie wrocilam z zakupow wczoraj tez buszowalam po sklepach wiec mnie nie bylo :ico_wstydzioch: kupilam sobie swietna kurtke :ico_brawa_01: za 40 f strasznie zadowolona jestem :-D no i ogladalam wozki dla kubusia bo chce mu nowa spacerowke kupic tylko najpierw znajde kupca na stary wozek choc nie taki stary bo mamy go 6 mies jest jak nowy tylko mi sie znudzil :ico_oczko: hi hi lece traz tooszke ogarnac puki maly spi wpadne puzniej
Agniesia21, ja tez mialam straszne mdlosci i zygalam jak kot pierwsze 3 miechy to w luzku z miska spedzilam :ico_olaboga: a puzniej bylo lepiej raz dziennie wy,mioty i mdlosci ale cieszylam sie bo w porownaniu z wczesniejszym to bylo nic trzeba to poprostu przetrwac mozesz tez brac aviomarin pomaga :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-02, 17:59 ]
martuchafrost, nie stety nic mi sie wydobyc wczoraj nie udalo moze dzis :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-09-02, 18:02 ]
Agniesia21, aha zapomnialam ci napisac o tych dzjeciach napisze ci tylko troszke puzniej bo musze teraz sprzatac chyba ze ktoras z dziewczyn bedzie miala chwilke i ci napisze :-D tylko uwazaj bo moga chciec stowe pozyczyc :ico_oczko:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

02 wrz 2007, 18:10

hej laski
witaj agniesia nie martw sie za duzo tylko ciesz stanem blogoslawionym :ico_oczko: z dzidzia napewno wszystko ok....

o jedzonko chlopaki przyniesli spadam..mniam mniam

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość