Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

03 wrz 2007, 08:20

to rzeczywiscie niczego sobie, powinien w kosza grac :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 wrz 2007, 08:28

Witam dziewczyny
Frydza Wiki super wygladala i ciesze sie ze grzeczna byla i impreza sie udala a co do tesciowej to olej ja albo :502:
Kamilko moj tez wczoraj nja nocke poszedl a my z Marcinkiem sami a on grzeczny synek mamusi zasnol o 18.00 i obudzil o 1.00 a potem o 6.00 a teraz bawi sie na macie grzecznie i z tego ze tak zasnol to go pierwszy raz nie kapalam od urodzenia :ico_oczko: ( a wy codziennie kapiecie dzieciaczki?? bo ja tak )
Kamilko Tomus rewelacja super minki robi a co do slinienia to moj tez sie slini :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 wrz 2007, 08:33

Dziekujemy za kaplemenciki :-D ,moja niunia tez sie slini i raczki pcha do buzki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 wrz 2007, 08:34

Witam z domku! Od razu przyznaję się, że przeczytałam tylko ostanią stronę :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale jestem teraz w pewnym sensie sama z Helenką bo Krzyś zasnął - źle się czuje to moje Słoneczko :ico_placzek: :ico_placzek: Mam nadzieję, że sen mu pomoże.
Frydza, superaśnie zdjątka z chrztu. Wikusia wyglądała jak laleczka! Daliście Jej tylko jedno imię czy może drugie też dostała?
Karla, u mnie tak samo ze spaniem - Helenka budziła się ładnie 2 razy, a teraz potrafi więcej i każda noc jest inna. Choć ja raczej składam to na karb zmiany otoczenia. U teściów spała bardzo ładnie, ale teraz w moim rodzinnym domu jakoś wybiła się z rytmu. Za to podczas podróży jest strasznie kochana - śpi albo się rozgląda. Następny wyjazd krótki bo tylko jednodniowy - jedziemy na opolszczyznę na wesele :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zabieramy ze sobą koleżankę, która zaopiekuje się Helenką co by rodzice mogli sobie choć trochę poszaleć na parkiecie hehe. Już się nie mogę doczekać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Tyle że w niedzielę po weselu mój Krzyś wyjeżdża na kurs :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Aż do 3 stycznia będzie z nami tylko w weekendy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Na razie staram się o tym nie myśleć, tylko cieszyć urlopem Misia - jeszcze do końca tego tygodnia ma wolne :-)
A co do staników do karmienia, mam 3 z allegro, ale chyba średnio mi odpowiadają, ponieważ nie podtrzymują dobrze piersi :ico_zly: :ico_zly: Na razie noszę te ciążowe (zwykłe bawełniane), ale przymierzam się do zakupu jakichś fajnych.
Aha, muszę się pochwalić - wczoraj byliśmy na zakupach, które Helenka grzecznie przespała i zaopatrzyłam się w nową torebkę, bluzeczkę i książkę, Krzysia w sweterek, a Helenka ma czapkę i 3 nowe bodziaki w rozmiarze 74 :ico_szoking: :ico_szoking: Wyrasta nam dziewczątko z 62, a jak popatrzyliśmy na 68 to wydawały nam się za małe. Ale rozmiar rozmiarowi nie równy.
Oki, zmykam coś wszamać póki mała śpi. I wklejam nowe foteczki mojej pociechy :-) Jak byliśmy w moim rodzinnym domku, przyjechała moja babcia czyli prabacia Helenki. No i obdarowała nasze dziecię kasą - dała Helence do rączki plik banknotów co mój brat skwapliwie sfotografował. A jak chcieliśmy już jej zabrać te pieniążki, moje dziecię najzwyczajniej na świecie rozwyło się :-D Ubaw mieliśmy niesamowity :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-09-03, 08:40 ]
Obrazek


Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 wrz 2007, 08:43

aniu Helenka przesliczna a co do kasy niech trzyma w koncu ona dostala :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 wrz 2007, 08:47

Aniu na drugie imie dalismy ANNA hi hi :-D ,Helenka przesliczna taki cukiereczek a jaka kasiasta :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 wrz 2007, 08:48

Madzia, super zdjęcia Marcinka w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: My też kąpiemy Helenkę codziennie. Choć był wyjątek - jak wróciliśmy od teściów to jej nie budziłam bo była chyba 1 w nocy. Ale rano ją wykąpliśmy, bo po podróży jednak przyjemnie się odświeżyć. I tego dnia wieczorem też miała kąpielkę i była bardzo zadowolonaaaa :-) :-) A tak w ogóle, to zawsze przy wycieraniu był ryk, Helenka płakała przeraźliwie. Sądziliśmy, że nie znosi się wycierać, ale moja mamcia podpowiedziała, że ona może nie lubić kapturka z ręczniczka. No więc teraz Krzyś wyciera Jej główkę jeszcze w wanience i jak kładziemy ją na ręczniczku, to dziecko w ogóle nie płacze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-09-03, 08:52 ]
Frydza pisze:Aniu na drugie imie dalismy ANNA hi hi


Bardzo ładnie hihi :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :-D :-D :-D :-D :-D

Dziękujemy za komplementy :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 wrz 2007, 08:56

Ja wczoraj tak myslalam i cieszylam sie ze nasze dzieci ( czerwcowek) zdrowe i ładne ze mamy dzieciaczki przy sobie i sa kochane :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 wrz 2007, 08:57

Zapomniałam napisać, że moje dziecię odkryło, że ma dwie rączki - to znaczy jeszcze ich nie wypatrzyła, ale "wydotykała". Teraz niemal non stop jedną rączką dotyka drugiej i próbuje obydwie na raz wziąć do buzi hehe. Śmiesznie to wygląda. No i bardzo dużo się śmieje - zwłaszcza jak się Jej komplementy prawi. Śmieszka z tej mojej Helenki i gaduła, bo sporo też gaworzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I towarzyska jest - widzi kogoś po raz pierwszy i się do niego szczerzy tymi swoimi bezzębnymi dziąsłami :ico_haha_02:

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

03 wrz 2007, 13:42

witam
Moj raczki juz dosc dawno opanowal teraz przyszla kolej na stopy i przewracanie sie za boki. Robi to czesto i juz bardzo sprwanie stop jeszcze nie chwyci co go wkurza no i ostanio zaczal siadac tzn hehe probuje jak jest u mnie na kolanach ale mu nie pozwalam.

Juli no wlasnie ja tez slyszlalam o tym mleku a powiedz od kiedy zamierzac dawac...bo mi radzili po lyzecze probwac ale znowu czytalam ze nie wolno itp wiec zgupialam .

Lucy to super z tymi punktami wow tak pozno ci go wyciagneli 2 godziny no masakra. Kurcze nie wiedzialam ze to az tak bardzo boli wspolczuje.
A co bania sie o porod to uwierz ze nic juz nigdy nie znajdzie sie tam poza pewna czescia ciala mojego meza :ico_oczko: :ico_oczko:
Po prostu mam uraz do konca zycia i jak dla mnie porod rowna sie trauma.

Co do glupich tekstow facetow
Mam dwa ktore moim zdaniem rece opadaja.
Pierwszy:
W nocy maly sie drze bo je jest glodny, budze mojego i mowie
Grzegorz wstan bo maly placze
On:
Za chwile...

Drugi:
Caly tydzien mi obiecywal ze wstanie w wekend do Arka aby ja mogla sie wyspac bo tak maz pracuje i ja juz sie ciesze ze sie wsypie a on mi w lozku przed spaniem mowi wiesz co wstan dzsiaj bo mi sie nie chce..
Ja:
Mi tez nie
On
To wstaniemy razem

Czasem to walnac mlotkiem to malo

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość