Awatar użytkownika
Agniesia21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 23 sie 2007, 19:44

03 wrz 2007, 19:19

cześć Dziewczynki mam klopoty z systemem na laptopie połowa funkcji siadła i trzeba przeinstalować :ico_placzek: mosze dzisiaj ubłagam mojego Piotra zeby mi to naprawił :-D bo nie moge zadnego zdjecia przeslac :ico_placzek: jak tylko naprawi sie system to przyzekam mocne postanowienie poprawy i ze zaraz wysle fotki.

Spadam urabiac Piotra :-D .

pa pa :607:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 wrz 2007, 21:12

gosia888 pisze:Czasami po prostu zaslaniam sie Pawłem i mowie ze mi nie pozwala.
ja robie tak samo :-D i teraz Tomek w jej oczach,to ostatni cham :ico_haha_01: on jej i tak nie lubi,wiec spoko...a Tomek jeszcze pamieta jak ona najpierw mowila,ze mam cos dla niej zrobic ,bo w ciazy,potem ,ze ma malutkie dziecko i on teraz kaze mi mowic tak samo he he ...
Marta co do tej wydzieliny i jej wyciagania. Paweł byl strasznie przewrazliwiony bo jego koledze urodzilo sie dziecko w polsce i nie odciagneli tego sluzu i dziecko zaraz po porodzie zmarlo
a ja nawet nie wiedzialam ,ze cos odciagaja i nie pamietam :ico_olaboga: ale Oliver zdrowy,wiec chyba odciagneli...ilonka ja tez jestem zachwycona ubrankami Vinee :ico_brawa_01: nie poszlam dzis do lekarza,bo znow okres dostalam.drugi w ciagu dwoch tygodni :ico_szoking: boje sie,ze mam jakies pozostalosci w macicy po porodzie,bo moja gin z polski tak podejrzewa,a to bardzo dobry lekarz i znany ...leczyla mnie kiedys i jest swietna ...dala skierowanie na usg,ale nie zdarzylam zrobic w polsce.musze tutaj wysepic...

[ Dodano: 2007-09-03, 21:13 ]
fela masz racje.w ksiazeczce zdrowia jest ,ze jesli ktos uwaza,ze jego dziecko powinno miec szczepionke na bcg i hepb to zeby porozmawiac,wiec im powiem,ze chce :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

03 wrz 2007, 21:28

cześć dziewczyny!
u mnie powoli zaczyna się orka, czyli praca :-D ponarzekam, ponarzekam, ale jak jej nie ma to też marudze :ico_oczko:
dziś miałam zebranie z rodzicami, na razie wydają sie sympatyczni i są mniej więcej w moim wieku, bo dzieciaki mają po 6 lat. pogadaliśmy o sprawach organizacyjnych, wybraliśmy trójke, wyprawke, ustaliliśmy zasady odbierania i przyprowadzania, no i powiedziałam kilka słów o sobie :-D i...o tym, ze jestem przekupna, za włożenie banknotu do skarpety, którą przybiłam gwoździem do drzwi dziecko nie musi nic robić :-D ...to oczywiście żart!!!!!!!!!!!! :ico_oczko:
jutro ide na świetlice, ale dzieci jeszcze nie będzie, tylko ide sie zorientowac co i jak :ico_oczko:
napisałam plan, arkusze hospitacji, konsultacji, itd., więc mam na tydzien spokój :ico_oczko:
a teraz zła wiadomość :ico_noniewiem: lenka będzie co wieczór po 21 jeździć w piżamie do rodziców, bo nie ma sensu budzić jej o 6 rano, kuba ją właśnie zawiózł, a tu tak pusto :ico_placzek: jestem dla niej czasmi za ostra i taka bez serca, ale kochamy sie obie nad życie i zawsze zasypiałyśmy nos w nos, a dzis pusto w łóżeczku :ico_placzek:
moja mam i babcia pewnie sie cieszą, i kłóca sie u kogo lenusiek ma spać :ico_oczko: dziś obudziłam ją o 7 i już była nieprzytomna, więc z tym spaniem to najlepsze wyjście, nie wiem co bym zrobiła bez babci :ico_noniewiem: trudno jest młodej mamie wrócic do pracy :ico_noniewiem:

kochane moje dziś juz nie poodpisuje, ale wszystko przeczytałam :ico_oczko: wstaje o 6, a po wakacjach będzie mi trudniej, trzymajcie kciuki, żeby dzieciaki nie dały mi popalić, buźka, papa! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 wrz 2007, 22:37

kaasiaa79 pisze:i...o tym, ze jestem przekupna, za włożenie banknotu do skarpety, którą przybiłam gwoździem do drzwi dziecko nie musi nic robić ...to oczywiście żart!!!!!!!!!!!!

taaaaaaaaaaaaaaaa

[ Dodano: 2007-09-03, 22:53 ]
a teraz tak na powaznie ... smutno.... szualam kontaktu z mamami z mojego miasta co dzieci w chustach nosza.... i znalazlam... placze od 15 min.... miedzy innymi cos takiego znalazlam... www.michalina.dom-misi.org/. takich rzeczy sie nie zrozumie dopoki sie nie przezyje... ja raz poronilam, ale moj bol w porownaniu z tym jest niczym.... naprawde niczym... ja nie widzialam co stracilam... nie umiem tego wyrazic....

[ Dodano: 2007-09-03, 23:08 ]
http://www.dom-misi.org/index.php?optio ... &Itemid=34

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 wrz 2007, 23:13

ja sie zabieram zxa czytanie tego co jasnie paninapisala.dziewczyny mam pytanie,czy sa w uk jakies studia zaoczne,bo kiedys jak pracowalam w kasynie,to mi gosciu mowil,ze uczyl sie w domu,a chodzil na egzaminy tylko....i materialy mu do domy przysylali .jest taki system????? a slyszeliscie cos o tym open university? bo ja sie musze za nauke wziac :ico_oczko: kasiaa szkoda mi Ciebie i Lenki,ale babcie pewnie szczesliwe :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

03 wrz 2007, 23:22

lucy23, i powiedz teraz czym jest moje 50 godz porodu, albo twoje kleszcze w porownaniu z ty co ta matka musial przezyc???? do konca zycia bede roztrzesiona w obawie przed zdrowiem mojego malenstwa...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 wrz 2007, 23:23

jasnie pani :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: strasznie to smutne

[ Dodano: 2007-09-03, 23:24 ]
lucy23, i powiedz teraz czym jest moje 50 godz porodu, albo twoje kleszcze w porownaniu z ty co ta matka musial przezyc???? do konca zycia bede roztrzesiona w obawie przed zdrowiem mojego malenstwa...
masz racje ,nic to w porownaniu z tym co ta kobieta przezyla :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-09-03, 23:41 ]
gosiaa od razu mi sie Twoje badania przypomnialy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 wrz 2007, 23:57

Jasnie Pani przeczytałam, poryczałam , nawet nie potrafie sobie wyobrazić jak po tym mozna żyć

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 wrz 2007, 00:12

julie ale ci zazdroszzce tej barcelony.. wypoczywaj kochana na maxa hihi i baw sie do rana... hihi a potem uracz nas pieknymi fotkami.. niech chociaz oko pocieszymy hihi
ja dzis poopalalam sie w solarium i tyle mam z goraych wczasow :-D

ilonka oczywiscie venee sliczna w swym nowym nakryciu glowki hihi

fela nie daj sie chorobie!!!! wypij cos mocniejszego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasia no to nowy rok szkolny rozpoczety hihi
skarpeta sie rozrasta hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jasnie pani .. straszna historia... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

lucy zrob te badanie koniecznie. zwlekaj.. kurcze szkoda ze w polsce,ze nie zdarzylas na usg!!! bo wiesz jak tutaj bywa :ico_olaboga: :ico_olaboga:
mam nadzieje zze wszystko ok!!!
zrob to jak najszybciej, bo ja tez sie martwie :ico_olaboga:
wiesz leosiowi tez nie odciagneli tych plynow tak jak marta pisala tutaj nie maja tego w zwyczaju (jak i wielu innych waznych rzeczy :ico_olaboga: )
no i leos tez zdrowy ale kicha codziennie i nosek mu czyszcze 1-2 razy dziennie
i kumpela tez mowi ze jej coreczka ma to samo a syn urodzony w polsce nie mial takich problemow.. dopiero ja jej zwrocilam uwage ze to chyba z powodu tych nieodciagnietych plynow..
tak mi sie wydaje :ico_noniewiem:

lucy podziwiam cie za tak ciezki porod.. :ico_sorki: . jakos nie zdawalam sobie sprawy ,ze az tyle cie to kosztowalo, bo raczej nie pisalas o tym tak :ico_olaboga: ... ale bylo ciezko... :ico_olaboga: dzielna babka z ciebie... :ico_sorki: :-D


a moj dzionek jak zwykle busy.. takze czasu nie mialam do was zajrzec a jak porbowalam na szybko rano (czyt w poludnie) to oczywiscie jakies bledy byly.. masakra ... prawie codziennie cos jest nie tak :ico_olaboga: :ico_olaboga:
pospalam dzis ..hihi teraz szybciej chodze spac.. zeby golabkom w salonie nie klikac nad uchem :ico_oczko: hihi wiec o polnocy juz bylam w lozku hihi a leos obudzil sie ..uwaga dopiero po 7 rano hihi po czym zjadl chwilke pomarudzil i zasnal .. i o 11,2o sie przebudzil na dobre rozpoczynajac dzien.. i jak tu nie miec dobrego humorku :-D :-D :-D
a potem mamusia zabrala leoska na zakupki.. drobne co by siostry mej nie zniechecic do shoppingu hihu i tak powrot o 19 i prawie koniec dzionka hihi
ale ten czas zmyka jak szalony
a leosiek coraz starszy :ico_szoking: wiekszy :ico_szoking: ciezszy :ico_szoking: kumaty :ico_szoking: kochany na maxa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a jutro ruszamy na podboj tk maxu wiec troche nas nie bedzie hihi

a obiecane fotki z niedziele beda na dniach bo czasu nie mialam jeszzce zeby je na fotosik zalaczyc hihi

[ Dodano: 2007-09-04, 01:42 ]
DZIEWCZYNY A CZY KTORAS Z WAS MA WIESCI OD KASIK?? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: KUPE CZASU NIE WIDZIALAM JEJ NA TT :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

04 wrz 2007, 10:08

hej
Jaśnie pani historię Misi poznalam juz duzo wczesniej pozniej zaczelam wchodzic na forum zalozone przez jej rodzicow i czytalam na biezaco historie roznych dzieci wlasnie chorujacych na raka ale za bardzo to przezywalam tym bardziej ze dwojka dzieci zmarla :ico_placzek: To straszne ze takie malenstwa musza tak cierpiec moze slaba ze mnie katoliczka ale nie widze zadnego sensu by malenkie dziecko tak cierpialo. W imie czego? Co zrobilo takie malenstwo.

Lucy koniecznie wydab to usg. Lepiej dmuchac na zimne. A nic cie nie boli?

Kasia a Lenka tak chwilowo czy na caly rok szkolny bedzie u babci spala? Nie placz tylko wykorzystuj czas na figle.

martuchafrost pisze:ale jak chodzi o własne dziecko to wiesz jak to jest, sama jestes matką

wiem wiem byle katar i przezywam.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość