Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

03 wrz 2007, 17:18

Ale mnie tt wnerwiło :ico_zly: nie dodało mi długiego posta :ico_zly:
Buciki to Michałek nosi 20 i są akurat.
Kasiu tez się ciesze ,że masz pracę którą lubisz :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

03 wrz 2007, 18:31

A moj maly zsaleje co on wyprawia :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

03 wrz 2007, 20:51

ja biegiem was poczytalam
zdjecia Emilki i Wiktorii sa przesliczne :ico_haha_02:
my ubranka kupujemy tak na 80 zalezy jeszcze jak lezy,a buty to pantofle ma 20 a sandalki 21 ,wielkie nogi ma ten muj maluch powiedzieli w sklepie :-D
ja to wrazliwa na buty jestem,te pierwsze sa bardzo wazne bo sie nozka formuje,dlatego tez dopiero teraz kupilismy tez jak zacza chodzic :-)
nie mam czasu kochane,tort juz zrobilam jutro zrobie zdjecie,jeszcze poprasowac ide zeby na jutro sterta nie lazala jak rodzina sie zejdzie :ico_wstydzioch:
czy wasze dzieci tez tak chodza jak Cherley Chaplin ,smiac mi sie zawsze chce jak moj szkrab zasowa,a najlepiej to jeszcze w pantofelkach :-D :-D rece do przodu nogi jak wlasnie Charley Chaplin i usmiech od ucha do ucha :-D
dobra uciekam bo zelazko juz od godziny gorace
:-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 wrz 2007, 23:45

hej kochane a dopiero dzis bo dzionek jakis zalatany, a wieczorem mialam wypadeczek, gdy pokazywalam na skypie bratu jak Oskarek chodzic zaczyna rzucialm sie na podlog aby go ratowac przed upadkiem i sama huknelam kolanem i wyladowalam w szpitalu an ortopedii i mam na tydzien zalozona szyne gisp[owa :ico_noniewiem: od uda po kostke, dobrze ze to nie reka

Matil2006
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:50

04 wrz 2007, 07:50

Witamy wszystkich :-) Mam nadzieję ż eteraz to juz bez przeszkód bedziemy mogły pogadac ostatnio coś nawalały nam komputery ale teraz zapominamy i myśle ze bedzie ok...
Dziewczyny powiedzcie czy jest jakaś lista mamś i dzieciaków sierpiono - wrzesniowych łatwiej było by nam sie odnależć dużo was jest .... fajnie byłoby poznać wszystkie dzieciaczki no i ich mame
Zaczniemy od siebie Matil to Mateuszek i własnie dzisiaj o 13 skończy roczek, a ja czyli mamuśka - Agnieszka skończe... hehe
Jak tylko uda mi się wejść na fotosika to puścimy nasze zdjęcia źeby było milej.
Tak pisze ale chyba jeszcze śpicie ŚPIOCHY!!!!!!!!!! :ico_haha_02: nic jak ktoś sie pojawi to jestem cały czas aż do 14

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

04 wrz 2007, 08:19

Dla Alexandra i Mateuszka sto lat z okazji pierwszych urodzinek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Agnieszka tabelka jest na pierwszej stronie troche nie aktualna ale nie stey czasu brakuje na uzupelnienie
a tak powaznie to poprosze o dane na pw. oczywscie aktualne to jak znajde czas to uzupelnie tabelke z nowymi osobami bedziemy musialy poczekac bo to moj maz sioe tym zajmie ale musi skonczyc swoja prace zeby sie tym zajac.....

[ Dodano: 2007-09-04, 08:20 ]
Natalka :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2007, 08:34 przez justysia30, łącznie zmieniany 1 raz.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

04 wrz 2007, 08:31

Natalia współczuje, dobrze ze szyna załozona tylko na tydzien...

[glow=blue][size=200]DLA MATEUSZKA I ALEXANDRA DUŻO RADOSCI, USMIECHOW, BEZTROSKICH CHWIL I WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE ZAMARZĄ życzy Maja z mamą[/size][/glow]

[glow=red] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: [/glow]

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

04 wrz 2007, 08:41

DLA MATEUSZKAI ALEKSANDRA MOZ GORACYCH CALUSKOW DUZO USMIECHU I RADOSCI Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK ZYCZA PAWEłEK Z MAMA. :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-09-04, 08:47 ]
a U NAS NOC TRADYCYJNIE Z MASA POBODEK JA JUZ WYSIADAM NIE MAM SILY WSTAWAC CO NOC CHYBA SIE ZASTRZELE PADAM ZE ZMECZENIA ZARAZ WYBIERAMY SIE NA ZAKUPKI PO PIELUSZKI I TAKIE TAM DROBIAZGI NO I TREZBA SIE ROZGLADAC ZA BUCIKAMI TAK WIEC SPADAM WPADNE POTEM DLA nATYALKI SZYBKEIGO POWROTU DO ZDRWOIA. jA JAK pAWELEK MIAL POL ROKU TO MIALAM ZWICHNIETY BARKI KOMPLETNIE NIC NIE MOGLAM ZROBIC PRZY MALYM TO BYL DOPIERO DRAMATGIPS MIALAM NA 4 TYGODNIE ALE PO 2 MAZ MI GO SAM ZDJAL WTEDY KARMILAM CALY CZAS PIERSIA I ZAWSZE KTOS MUSIAL PRZY MNIKE BYC ZEBY MI GO DOSTAWIC DO PIERSI I TRZYMAC BO JA JEDNA REKA NIE DALABYM RADY

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

04 wrz 2007, 08:54

Kasiu wydaje mi sie,ze praca w przedszkolu jest ciekawsza niz w swietlicy, ale ja w takiej pracy nie odnalazlabym sie, za mało cierpliwa jestem...

ewelinko u nas tez nocka ciezka, maja co chwila budzila sie z placzem, nawet zaspałam przez to do pracy. Przestanę chyba jej ustepowac bo juz cwaniara wie,ze placzem uzyska wszystko i terroryzuje nas calymi dniami...

Matil2006
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:50

04 wrz 2007, 08:57

Dziękujemy wszystkim za życzenia no i my też ALEKSANDROWI zyczymy wszystkiego co najlepsze niech bedzie usmiechnięty i szczęśliwy w życiu buźka...

Ewelino82 ja do niedawna miałam taki sam problem ze wstawaniem nocnym ,też myślałam że juz dłużej nie dam rady nieprzespane noce to totalna masakra ale odpukać od kilku dni przesypia prawie całą noc a nawet jak sie obudzi to wstaje zobaczy ze spie i dalej sie kładzie i śpi, grunt to zabardzo sie tym nie przejmowac no i nie reagować. U mnie sprawdziła się metoda małych kroków, (z każdym dniem odciagałam moment wstania pewnej nocy wymiękł mały i odpuścił ) jednym słowem 1:0 dla nas.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość