Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

03 wrz 2007, 23:09

Można...raczej...ja tam smarowałam..
A dziewuchy...czy Wy sobie dobrze pazurki obcinacie? bo może za bardzo...a w ciąży się nie dało i buty jeszcze uciskały i teraz pazurki wrastac zaczynają no i boli!
sama to mam...bo mi się kiedyś przy stopie pazurek uderwał i teraz jak odrasta to ból jak cholera i wrastać zaczął...ale podważałam często i jest ok!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 wrz 2007, 23:20

Zborra...te paluchy to bolą po bokach,kolo paznokcia....ale tak ze czasem chodzic nie mozna normalnie!i sa w tych miejscach zaczerwienione,mysle ze za krotko nie obcinam...bo nie lubie tak calkiem sciosanych....juz sama nie wiem-gdyby tak mozna bylo chodzic w japonkach caly rok to byloby oki!!!
A no i dzieki za pochwaly..hehe...ile stopni pytasz...ok.22-25....ale pamietasz ze ucza tu nie przegrzewac...mala ciagle cieplutka...jak ja krotki rekaw to i ona...ja bluzka na ramiaczkach to i ona....i dziecko zadowolone :-D

[ Dodano: 2007-09-03, 23:41 ]
a i dodam ze u nas jest inny klimat i ta wilgotnosc powoduje ze jak jest cieplo to czuje sie bardziej to cieplo a jak jest -2 to jak w polsce -10...

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

03 wrz 2007, 23:41

Zbora ale sie pewnie najadłaś strachu, współczuję :ico_pocieszyciel: ja to już wprawiona w takich akcjach jestem choć zawsze jest niesamowity strach i obawa o dziecko, no ale jesteśmy Matkami i naturalne że panikujemy, nie??
A powiedz, to w końcu uczulenie czy zapalenie uszu, bo nie kumam?? I te krosteczki ma tylko na brzuszku i pleckach czy na buźce też?? Qrcze sorki za ilość pytań :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2007-09-03, 23:50 ]
A$ka wielgachne GRATULACJE dla Ciebie :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: a powiedz ten termin to planowany czy tak przypadkiem??

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 wrz 2007, 07:55

Hej hej-ale akcja była z tymi wymiotami :ico_szoking: No ja to bym nieźle spanikowała :-D


A dziś składamy życzonka dla Szymonka z okazji ukończenia [size=150]4[/size] miesiączka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek


Życzę dużo zdrówka, ogromnego apetytu , doskonałego nastroju, i beztroskiego dzieciństwa

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 wrz 2007, 08:26

witam witam i o zdrowie pytam

Właśnie wrzuciłam bułki do piekarnika i czekam na śniadanko :-D

No właśnie kamizele mi przypomniała. Wie ktoś może co się dzieje z Magdaleną W-G?? Pojawiła się zniknęła urodziła i się nie odzywa???

U nas cudownie. Alicja spała do 7.40. Aż ja się obudziłam wcześniej i biegiem do łóżeczka czy wszystko ok. Teraz Ala walczy z tetrą. Ciekawe kto wygra? :-D :-D

o 10.30 mam wizytę u gina.......ciekawe co powie.... trochę się boję......

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 wrz 2007, 08:35

Ewcik powodzenia na wizycie u pana Gienka ha ha. Ja już byłam dwa razy od porodu a teraz przydałoby się pójść zrobić cytologię...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 wrz 2007, 08:44

kamizela, ja ide pierwszy raz :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
no w sumie drugi. Trzy tygodnie po porodzie dostałam zakażenia i też byłam. Potem miałam iść na kontrolę ale jakoś się nie złożyło :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 wrz 2007, 08:56

:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
a$ka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 255
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00

04 wrz 2007, 09:23

mama_Dominika pisze:ten termin to planowany czy tak przypadkiem??
w sumie wczesniej sie nie dało bo miałm rozne komplikacje -a to zapalenie jajniko ,a to zamrazanie nadzerki,później zmieniłam lekarza i okazało sie że jednak nadżerka nie była wyleczona,musiałam brac globulki,miałam silne krwawienia srodcykliczne...i tak zeszło...termin podobny.Miałam poprzednio na 18go,a teraz na 12go w piatek mam urodziny wiec prezent już mam.Ale wolałabym żeby ktoś mi dał gwarancję,ze to sie nie powtorzy.Dzisiaj jade na 16 do lekarza bo tak mi kazano zaraz po potwierdzeniu testem mam sie stawić.To dopiero 4ty tydz. na usg. nie licze.Boję sie że pół ciąży będe płakała,bała się i wogole.Więc miło mi ze przynajmniej wy cieszycie się moją ciążą bo moja radośc jest lekko stłumiona.Czuję sie dobrze(na razie)Ale od owulacji przez ponad tydz. miałam zajebieste(ze sie tak wyraze) zawroty głowy, mdłosci.A do tego spedziłam duzo czasu jezdzac autokarem(byliśmy na wycieczce) na mazury i po Litwie, wiec katusze tam przezywałam.Widoki za oknem nie były dla mnie...dobrze,ze duzo chodziliśmy...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 wrz 2007, 09:35

a$ka nie martw się na zapas-trzeba być dobrej nadziei :-) Ja będę trzymać za ciebie i fasolkę kciuki a ty będziesz odpoczywać i dbać o siebie. Umowa stoi ???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość