Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

03 wrz 2007, 23:13

MAMCIAkapitalne fotki Julci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Czadowe te jej czapki takiej własnie szukam dla Amelki z tymi warkoczami ale jeszcze u nas nie ma.
Nie no śliczne fotki szczególnie ze ja bardzo lubie zdjęcia, a jesli chodzi o targanie pudełka to wiem cos o tym bo Amelka robi identycznie jak Julcia ale targa i stoi przy pudełku z marzedziami Kacperka-taka zabawka jego narzedzia boba budowniczego hahahahhaaa.
I jak patrze na Julcie jak klęczy przy chyba nodze od stołu to Amelajda tez tak kleczy hahhahaa, szok, jest słodka Julenka.
No włąsnie tez sie zdziwiłam jak mysiacc napisała ze dwa miesiące temu raczkował jeny to co w wieku praiwe 5 miesiecy szok nie? przeciez teraz maja 7 miesiecy dopiero
nic zmykam spac dobranoc wam wszystkim, spokojnej nocy

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 wrz 2007, 23:41

Dla Kubusia HaRe wszystkiego najlepszegp

I dla Dominisia Eve sto lat :ico_tort:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

04 wrz 2007, 08:11

Hej

No ale się dziś wyspałam ..uff...na reszcie!

HaRe 100 lat dla Kubusia! Niech rośnie zdrowo i będzie pocieszką rodziców!

Mysiaac No witaj kochana, gdzie się podziewałaś! Nono ... ale ten Twój szkrab to w szybkim tempie się rozwija :ico_brawa_01: Ciesze się że z niego taki zuch!
Jak tylko będziesz miała możliwość i czas to pisz i pokaż nam zdjęcia Patryczka!

Karolas Kurcze, ale fajnie, że Kacperek taki pochłonięty "pracą" ...pewnie bardzo pilny będzie!
No to teraz będziemy czekać na zdjęcia Amelki w kolczykach, mam nadzieje, że szybko to nastąpi!

Mamcia Śliczne zdjęcia! :-D

[ Dodano: 2007-09-04, 08:39 ]
A u nas pada ... jest zimno ok. 15 stopni, wieje wiatr ...brrr ...

Wojtuś :ico_placzek: :ico_placzek: Znów mu wyskoczyło to paskudztwo na policzku :ico_placzek: :ico_placzek: Już nie mam pojęcia co mam robić, pije mleko Bebilon Pepti, smaruje maściami i nic... hm...Martwię się!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

04 wrz 2007, 09:59

Małgorzatka, a propos tej skazyWojtusia to moja znajoma z małym Mateuszkiem też miała ostatnio ten problem (urodził się w maju) ale u niego pomogło dopiero przejście na nutramigen...

mamcia. karolas ja jestem przeciwniczką przebijania dzieciom uszu również pod względem estetycznym, ale co kraj to obyczaj - obym się nie zdziwiła jak któraś z moich dziewczyn przyjdzie kiedyś do domku z kolczykiem w pępku hihi (nawiasem mówiąc nic im nie zrobię jeśli same się na to w odpowiednim wieku zdecydują - ja im jednak tego teraz nie zafunduję)
mamcia fajne zdjęcia i nieszkodzi ze duzo :-)

:ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla Dominika, Kubusia HaRe
i Mirelki córeczki Izy@ - ciwekawe co u niej???

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 wrz 2007, 10:10

malgosia hej, wiesz co wydaje mi sie ze musisz isc z Wojtusiem do alergologa, bo skoro pije bebilon pepti i nadal mu wychodzi uczulenie to moze sie okazac ze on nie ma skazy białkowej tylko na gluten jest uczulony.Tak było w przypadku małej Laury od szwagierki, chyba 5 rodzajow mleka jej zmienil, nawet na natrumingenie była i niby wszystko ładnie poschodziło z policzkow ale jak zaczęła wprowadzac kaszki rozne, chlebek i inne rzeczy-ryz,makaron to sie okazało ze spowrotem jej zaczeło wychodzic i mała jest uczulona na gluten i produkty mączne wiec dolinka troszke wiem ze to smutne ale moze warto isc zapytac alergologa co o tym sądzi?Ja tez za dzieciaka byłam mega alergikiem na pokarmu prawie na wszystko nawet musiałm byc odczulana bo nic bym nie mogła jesc, a teraz z wiekiem z alergii pokarmowej wyrosłam ale za to pozostała mi alergia na kurz i trawy oraz pyłki niektorych drzew.
HEKKATE ja tu cie molestuje pytankiem o to jak ty wysyłasz te fotki przez e-dysk a zapomniałam, ze ty jestes nauczycielką i teraz do pracy juz chodzsz to bedziesz rzadziej pewnie tu zaglądac co? ale i tak poczekam co odpiszesz hi hi

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

04 wrz 2007, 12:31

mysiaacto zsolniacha z tego twojego Patrysia, az trudno uwierzyc ze tak szybko sie rozwija :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mamciasuper fotki i nie przejmuj sie ze duzo

malgosiagratuluje wyspania sie :ico_brawa_01: ja akurat dzis tez nie narzekam, wstalam a wlasciwie obudzil mnie telefon o 9;30. A z tym uczulenie to moze zrob jak pisze karolas.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 wrz 2007, 12:50

hej kobietki
karolas ten berecik to z kolekcji z zeszlego roku a czapeczka juz z nowej, wiesz ze u nas juz normalnie kurtki zimowe i czapki i kombinezony wisza w sklepach na wieszakach?? i dla maluszkow i dla doroslych , ale to wisi juz pare tygodni bo u nas straszna zimnota,w ogole lata tu nie bylo ciagle w swetrze chodze a teraz juz kurtke trzeba zakladac na dwor,czasem sie zdarzy ze jest troche cieplej ( 15 stopni ) wiec Julci zawsze ma na sobie body z dlugim rekawkiem i bluzke na to hihihi a czapeczki sa z H&M wiec moze juz sa tez i w polsce?? a co do tego pudla to ja z niej niemoge jak ona je tak targa z namietnoscia hihihiih a biada bedzie nie po jej mysli to juz sie odzywa! no nic, ide juz sie klasc z powrotem bo dopiero sie obudzilam, dzis Julke oddalismy do opieki o 7 rano :ico_szoking: odbierzemy ja o 2 ale dlatego ze wlasnie teraz zasnela, ale bedzie miala dlugi dzien, no ale my normalnie nierzywi jestesmy teraz A. tez zachorowal :ico_olaboga: a ja czuje ze na pluca mi sie rzuca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 wrz 2007, 14:04

HEJ LUTOWECZKI porobiłam dziś sporo foteczek bo wyobrażcie sobie dziś Amelka PO RAZ PIERWSZY SAMA STANELA W LOZECZKU :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Spała sobie przed południem, ja wchodze do pokoju a ona mnie wita na stojaco w łozeczku ach ten widok jak za dawnych lat kacpus hi hi hi.
Tak wiec musiałm porobić fotki rozumiecie to wam powkejam.
Oprócz tego narobiłam dla Amelki jedzonka-obiadki na 6 najblizszych dni wiec mam spokój, obiadek na dziś zaserwowałm jej z posypanym poraz pierwszy dziś żółtkiem zobaczymy czy jej nic nie bedzie. A własnie dajecie juz żółtko?ja dałam jej dzis połowke.
No i narobiłam fotki jak dorwała sie do szyflady w kuchni i zaczeła grzebac w przyborach do gotowania, zresztą jak mi sie teraz uda to powkejam to same zobaczycie co i jak :)
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No to tym razem ja was zasypałam fotami hi hi.Skład obiadkow oczywiscie pewnie myslicie co to takie czerwone są? a to do tych trzech dodałam buraczka i zmiksowałam, dziś włąsnie miała tki obiadek z : buraczka, marchewki, pietruszki białej i zielonej, ziemniaczka, ryzu troche i koperku troche no i dodałam to troche zółtka.
tak wiec sobie lubie porobic wiecej jednego dnia ale teraz mam spokoj na 6 dni, te kubeczki ziup do zamrazalnika i codziennie rano bede wyjmowac zeby do 13.00 na pore obiadowa sie rozmroziły i tyle :)Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2007, 17:29 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

04 wrz 2007, 15:49

dziewczynki witajcie popoludniem
ja nie dostajewcale powiadomien od was i myslalam,
ze tutaj jest cisza a jednak cosik sie dzieje...

Karola slicznie Amelcia wyglada w tym lozeczku jak stoi
sliczna dziewczynka :)))

aha zapomnialabym.... :ico_wstydzioch:
BARDZO WSZYSTKIM DZIEKUJEMY ZA ZYCZONKA DLA DOMINISIA... DOMINIS PRZESYLA WIELGACHNEGO BUZIOLKA :ico_buziaczki_big:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

04 wrz 2007, 16:03

ja rowniez dołączam sie do zyczonek dla Mirelki
duzo, duzo zdrowka i usmiechu na slicznej buzce

:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości