joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

04 wrz 2007, 11:12

Hej dziewczyny
Wczoraj wkurzylam sie na to TT i sobie podarowalam.Moja coruchna wczoraj byla taka spokojna i prawie caly dzien przespala z racji chyba pogody bo u nas lalo jak scebra.A do tego u nas wczoraj przecislna sie tlum ludzi.
Violu za 20 zl. :ico_szoking: :ico_szoking: No to lepszego interesu nie moglas zrobic :ico_brawa_01: A te buciki piekniusie takie malusie no sukienka naturalnie tez ale te buciczki :-D
Abegano widzialam taka akadenie w telewizji i tez bym chciala ja odwiedzic bo napewno to bylo ciekawe.Moze kiedys jak bede w Polsce.

[ Dodano: 2007-09-04, 11:18 ]
Violu jak sie sprawuje Twoj nowy wozek?Bo nic nie piszesz.A wiecie co w niedziele jak tak sobie siedzialam na dzialeczce u znajomych to mi sie przypomnialo jak kupowalismy nasze wozki :-D Najpierw nie wiedzialysmy jakie a jak w koncu je juz mialysmy to niemoglysmy sie doczekac kiedy bedziemy nimy jezdzily po ulicayh z naszymi dziecmi.Nawet lalki i misie wchodzily w ruch :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A nasze pociechy juz takie duze.Jak ten czas leci.A to dla nas wszystkich za czasy w ciazy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Wtedy byly nonstop okazje to teraz powinno byc ich jeszcze wiecej :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 wrz 2007, 11:47

Witajcie :)
nasza Milusia dziś 4 tygodnie kończy więc...zapraszamy na... :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
ale ten czas leci....

właśnie szykuję Mikołaja do szkoły dzis ma na godz.12.15

Joasiu wózeczek jest super!!! jestem zadowolona...fajnie się go prowadzi...duzo lepiej nież poprzedni....
Kochana a jaki ty masz wózeczek, bo nie pamietam... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

04 wrz 2007, 14:01

Witajcie !! dawno mnie nie bylo bo moj szkrab mi nie pozwalal wejsc..Jestem zalamana....nie pije mleka inie jem nabialu a kubus dalej ma ta wysypke..wcale mu nie znika wrecz przeciwnie pojawia sie ...Dzis idziemy na wizyte do przychodni,pani doktor bedzie go badac wazyc itp..ciekawe ile wazy... martwi mnie juz ta wysypka..taki sliczny a krostki szpeca jego buziunie..wogole martwie sie tez jego ciaglym ulewaniem,zje wezme go zeby mu sie odbilo polzoe go i za chwile ulewa..a zaraz znowu palcze ze chce jesc..wydaje mi sie ze sie n9e najada..ciagle wisi przy cycku zje i zaraz placze i pcha raczki do buzi..lekarz mowi ze to normalne ze tak jest..nie wydaje mi sie !! chcialabym zeby mi przepisala mleko jakeis bo on nan ha 1 nie toleruje dalam mu 2 razy i za kazdym razem wymiotowal po nim.. ;/ on wcale nuie ma przer dluzszych miedzy karmieniami...co godzine sie budzi,juz jestem zmeczona..piersi mnie bola..od ciaglego przystawiania go..gdybym go dokarmiala to bylo by inaczej..najadl by sie raz a porzadnie i nie plakal by tak czesto.. co wy o tym sadzicie ?? na 15.290 idziemy do pediatry .. :ico_placzek:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 wrz 2007, 14:26

Dziewczyny akademia jest w Krakowie co roku (była w ten weekend), ja byłam na niej 2 lata temu, super sprawa, czy nadal dostaje się 1 pampersa przy wyjściu?

Violu no Milenka będzie w tej kienusi prawdziwą księżniczką i brawa za 4 tygodnie :ico_brawa_01:

Sylwio ja bardzo podobnie miałam na początku z Tadziem, a teraz się trochę uspokoiło i już nie je co godzinę, ale na początku byłam załamana (choć te noce jeszcze trochę dają mi się we znaki), a jak się dzidziuś za dużo naje (jest zbyt łapczywy, to zwyczajnie ulewa)
jak nie masz przekonania do tego co ci mówi pediatra, to lepiej poszukaj innego, albo się z innym w tej sprawie skonsultuj, będziesz spokojniejsza

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

04 wrz 2007, 14:55

dzieki Basiu :ico_haha_01:

SYLWIA Milena w ciągu dnia cały czas na cycu wisi... :-D :-D :-D :-D no ale nie narzekam bo w nocy śpi lux... budzi się dopiero ok.9-10 :-D :-D :-D :-D
wydaje mi się, że trudno jej zasnąć tak samej w ciągu dnia...najlepiej usypia przy piersi...jak leżę przy niej kiedy śpi,lub trzymam ją na rękach to sobie smacznie śpi....
a jak spróbuję położyć ja do łóżeczka...to po 5 minutach jest płacz.... :ico_placzek:

a co do ulewania to czasem jej się uleje... :-D :-D :-D
Sylwia porozmawiaj z pediatrą może zdecyduje o częściowym dokarmianiu....wiem, że dobre jest mleko bebiko omneo 1 - po nim dzieci jakoś specjalnie nie ulewają... ma specjalną formułę...

Bebiko Omneo1.
Modyfikowane mleko początkowe dla zdrowych niemowląt od urodzenia.
Jest odpowiednie dla niemowląt w przypadku, gdy nie jest karmione piersią lub, po uzgodnieniu z lekarzem, jako uzupełnienie pokarmu naturalnego
Łagodzi różnego rodzaju dolegliwości tj. kolki, wzdęcia, zaparcia, ulewania, mogące wystąpić podczas przejścia z karmienia piersią,
Zawiera specjalnie dobrany skład kwasów tłuszczowych, dzięki czemu kupki niemowlęcia przypominają kupki dziecka karmionego piersią
Zawiera opatentowaną kompozycję prebiotyków NUTRICIA
Zawiera zhydrolizowane, lekkostrawne i łatwo przyswajalne białko, dlatego jest odpowiednie dla niemowląt narażonych na ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego
Zawiera dodatek skrobi zagęszczającej konsystencję
Ma obniżoną zawartość laktozy
Nie zawiera glutenu
Nie wymaga gotowania


dziewczyny a czy przy wypisie ze szpitala dostałyście pudełka skarb malucha? z próbkami kosmetyków...itp...bo ja po poprzednich porodach dostałam...a teraz w szpitalu nikomu nie dawali.... :ico_placzek: wypełniało się wówczas ankietę i przez ok. rok dostawałam gratis próbki pieluch, kaszek nestle, dań hippa...itp.

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

04 wrz 2007, 15:44

barbapuppa, owszem dają 1 pampersa, a oprócz tego próbkę kaszki bobovita i podpaski dla mamusi always(2 zwykłe, 2 cienkie, 2 wkładeczki)
Viola, dostałam nawet dwie paczuszki... ankietę też wypełniłam.....ale musiałam się upomnieć o nie....
dziś moje pierwsze wielkie wyjście na aerobik.... Tatuś zostaje z Natalką, musi ją umyć, NAKARMIć, i położyć spać... Wlaśnie odciągam pokarm żeby miał na wieczór.....

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

04 wrz 2007, 16:03

Cześć !
dzieki za życzenia!!!!!!!!!!!! Bronuś jeszcze jakoś zdrowo się trzyma!!!!!
Sylwia!!!!!!! nie poddawaj sie bo jesteś już bliska sukcesu!!!! mój maluch też ciagle mi wisiał na cycku, nieraz nawet nie miałam szans sie umyć, jak miał 6 tygodni nagle wszystko przeszło, kolki ulewania śpi ponad 12 godz. w nocy ( z krótkimi przerwami na karmionko) U mojej koleżanki było podobnie a nawet gorzej bo jej mała to tylko wtedy nie płakała jak jadła- był ot sajgon i jak skończyła 1 mies i 5 dni ( dła mojej koleżanki to ważna data!!!) zaczeła dużo spać i normalnie funkcjonować. Ja to nieraz nie mogę sie doczekać kiedy Bronuś się obudzi, chodzę z nim do retauracji na różne imprezki (takie spokojniejsze) a on ciągle śpi i jest grzeczny i aż trudno mi uwirzyć że były dni kiedy nie miałam kiedy coś zjeść. Trzymaj się jeszcze trochę i będzie lepiej.

Barbapuppa dzięki za pomysł z tymi zaproszeniami, spróbuję się pobawić- wyjdzie - nie wyjdzie ale zobaczę może będą to zaproszenia moich marzeń. Czy macie jakieś fajne ubranka do chrztu dla chł0opców???

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

04 wrz 2007, 16:34

Violu ja też słyszałam, że to mleczko modyfikowane jest dobre, bo dzieci które mają skaze białkową moga je pić bez problemu :ico_oczko: Ja też przy wypisie dostałam tą paczke skarb malucha mimo iż był strajk, więc byłam bardzo miło zaskoczona :-D

Abegano to życzę miłego gimnastykowania się :ico_brawa_01: A tatusiowi powodzonka z córcią :ico_oczko:

Basiu bardzo fajny pomysł z tymi zaproszeniami :ico_brawa_01: My najprawdopodobniej ochrzcimy małą w grudniu, jak moi rodzice wróca do kraju :-)

Lece robić obiadek dopóki moja pannica śpi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

04 wrz 2007, 19:38

Hello, no Violu to ja chyba dostałam ta paczuszkę za ciebie :-D bo mi 3 różne dali :-D
ale jak na razie nic nie dostałam pocztą :-)
Sylwia trzymam kciuki za twojego Kubusia, pewnie juz niedługo bedzie grzeczniutki i bedziecie sie już super dogadywać :-D
no mój maluszek to juz słodziutki jest zaczyna z nami gadać, najlepiej to się tatusiowi skarzy jak wróci z pracy :-D pewnie na mamusie narzeka :-D
a dziś kupilismy mu jeszcze taka zabaweczkę do autka, http://www.tiny-love.pl/index.php?d=produkt&id=24 fajna tak się dotknie to gra wiec chyba mu sie spodoba :-D
Abegano super ten aerobik :ico_brawa_01: ja mam zamiar wybrac się na basen ale musze sobie najpierw kostium kupic :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 wrz 2007, 09:01

dziewczyny, a ja wczoraj zdążyłam was tylko przeczytać, a jak napisałam, to TT się zablokowało i nie mogłam znowu wejść

Violu, a ja myslałam, że jedyna ofiara jestem co nie dostałam tych pudełek
poprzednio dali 2, a teraz nic
jak leżałam, to dziewczyna obok dostała, a potem albo brakło, albo kobietka która sie tym zajmowala poszła na urlop, ja tylko tak sobie to mogę wytłumaczyć
szkoda, bo fajne rzeczy są w tych paczuszkach, a i gazetka przez rok gratis przychodziła i od nestle fajne rzeczy
no ale mówi się trudno
mogłam się upomnieć, a jak się ma sklerozę to się cierpi
Uleńko mam identyczny jeszcze po Wiki, gratuluję wyboru u nas świetnie się sprawdził
Abegano aerobik... marzenie u mnie, no chyba żeby się zaczynał po 20, bo wtedy Tadziu słodko śpi
twój mąż przejdzie prawdziwą próbę, choć przy grzecznej Natalce pewnie nie będzie miał większych problemów (no może tylko ewentualnie z karmieniem piersią :ico_szoking: )
Serafinko ja ubranko do chrztu niedawno wklejałam

dziś w nocy pierwszy raz starsza siostra budziła braciszka, wyobraźcie sobie, że Wiki wędrowała do nas do łóżka 2 razy i oczywiście za każdym razem budziła Tadzia, do tej pory z budzeniem było odwrotnie
mam nadzieję, że dziś się nie obudzi, bo usypianie dwójki równocześnie nie jest przyjemne w nocy (mój mąż nawet nie wiedział, że Wiki była u nas :ico_placzek: )
no zmykam w pielesze, bo może uda mi się trochę przespać przed karmieniem
dobrej nocki

to było z wczoraj
a dziś witam wszystkie mamusie o poranku
jestem totalnie niewyspana, Tadzio prawie w ogóle w nocy nie spał
rano z tego wszystkiego ubrania do kosza na bieliznę wyrzuciłam do kosza na śmieci :ico_oczko: , no ale jest już 9 i czuję się trochę lepiej jak na niewyspaną mamusię

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość