Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 wrz 2007, 12:40

madziarka81 pisze:Wiecie ze ten jeden pies wyciągnął łeb i mnie ugryzł w rękę????? :ico_zly:


bardzo Cie ugryzl?? Mam nadzieje ze nie!! Tacy nieodpowiedzialni ludzie nie powinni miec wcale zwierzat :ico_puknij:

No faktycznie mialas "niezly" dzien! Ja tez mam nadzieje, ze to juz koniec Twoich przygod na dzisiaj i zycze milego popoludnia!!

Wlasnie Kasiu, co tam u Ciebie?? Dawno Cie nie bylo....

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

04 wrz 2007, 18:05

Witajcie Kochane :ico_respekt:

rano napisałam dośc długiego pościka i tt mi zaszwankowało :-( Teraz tez nie mogłam wejsc...

Napiszę tak w skrócie:

Przede wszystkim ogromne sorki że nie było mnie tak długo. Najpierw posiedzieliśmy parę dni nad jeziorkiem, a potem tydzień w Jastarnii więc raczej nie miałam mozliwości zajrzenia tutaj.

A u mnie wszystko ok. Nadia kopie jak szalona, mój brzucho rośnie w zastraszającym tempie, ale generalnie nie narzekam :-)

A co u Was? Jak tam Wasze brzucholki i Maluszki? Pewnie wszystkie czujecie już ruchy... A zakupy powoli robicie?

Teraz postaram się choc troszke poczytac, może uda mi sie nadrobic czesc zaległości ;-))

Pozdrowionka i wieeelkie buziaki dla Was i waszych maluszków (tych w środku i na zewnątrz)...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 wrz 2007, 18:08

Cześć dziewczyny!!!

Puściutko tu dzisiaj :ico_noniewiem:

mz74 pisze:bardzo Cie ugryzl??

na szczęscie nie zdążył wbić swoich wielkich kłów, mam zadrapane, sine i troszkę pobolewa. Byłam taka wsciekła ze gdyby nawinął mi się własciciel tego psa to pewnie nie przebierałabym w słowach :ico_zly:

Ide teraz kąpać Patryczka, nie spał w dzień więc pewnie do dwudziestej padnie. Moze później uda mi się troszkę posiedziec przy kompie o ile nie będzie żadnych awarii :ico_noniewiem:

Buziaki dla Was :-)

[ Dodano: 2007-09-04, 18:09 ]
Kasia super że napisałaś :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

04 wrz 2007, 18:40

czesc!
Mam nerwowy dzien! gadam wlasnie z moim A na gg - tylko tyle mi zostalo - ciągle samotna - ahhhhhh :ico_placzek:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

04 wrz 2007, 18:59

Witam :-)
Kasiu nareszcie jesteś :509:
To sobie z mezem wypoczęliście,a przy okazji maluszek nawdychał sie świezego powietrza i jodu hehe

Madziu ,ja to bym na twoim miejscu poszła do właściciela ,bo nawet nie wiesz czy był szczepiony :ico_noniewiem:Trzeba przyznac,ze dzień miałaś "przebojowy" :ico_olaboga:

marcia_pod pisze:Mam nerwowy dzien! gadam wlasnie z moim A na gg - tylko tyle mi zostalo - ciągle samotna - ahhhhhh :ico_placzek:

Marcia pod nie martw sie kochana:ico_pocieszyciel:
Widzę,ze nie tylko mnie humorki dopadają

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

04 wrz 2007, 19:03

i
monia26 pisze:Widzę,ze nie tylko mnie humorki dopadają


a to nie humorki tylko po prostu mam juz dosc tej rozłąki - dlaczego ludzie u nas w kraju nie mogą normalnie zarabiać żeby jak chca założyć rodzine móc życ normalnie.
Dlaczego ja musze całą prawie ciąże przechodzić sama! Mój A tez jest zawiedziony że nie może poczuc jak kopie jego upragniony synek. Brakuje zwykłego pogadania i przytulenia- to nienormalne!!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 wrz 2007, 19:24

Hej dziewczyny!

Marcia masz racje, niestety Polska to ciagle nie jest normalny kraj, a w najgorszej sytuacji sa wlasnie mlodzi ludzie!! Nie dziwie sie, ze masz dosc samotnosci! To dla Was bardzo trudna sytuacja i dlatego wspieram Cie calym sercem!! :-) :-)

Kasiu,

To jak chcesz tak na dobre do nas "wrocic", to prosimy o fotke brzusia - teraz bez tego to ani rusz......!! Dobrze mowie kobitki??

monia26 pisze:Madziu ,ja to bym na twoim miejscu poszła do właściciela ,bo nawet nie wiesz czy był szczepiony


Ja mysle Madziu, ze Monia ma racje, nie zaszkodzi sprawdzic.

Ja znowu spedzam samotny wieczor, moj P ma nocna zmiane, dobrze ze mam WAS!

Buziaczki

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

04 wrz 2007, 19:31

mz74 pisze:monia26 napisał/a:
Madziu ,ja to bym na twoim miejscu poszła do właściciela ,bo nawet nie wiesz czy był szczepiony


Ja mysle Madziu, ze Monia ma racje, nie zaszkodzi sprawdzic.

Madziarka
A ja jako pielęgniarka szczerze Ci radze podejść do lekarza. dostaniesz szczepionke na tężec. to wazne naprawdę! Zrób sobie spacer z Patryczkiem i załatw to! Bedzie bezpieczniej dla Ciebie i maleństwa przede wszystkim. Chce jutro widziec meldunek że byłaś na szczepieniu ok?

[ Dodano: 2007-09-04, 19:37 ]
mz74 pisze:Marcia masz racje,

Racje to mało! Ja to wszystko przeżywam!
Jestem wściekła że to wszystko musi tak wyglądac z powodu głupiej kasy! Tak mnie napadło właśnie dziś na złości - pewnie dlatego że rozmawiałam z Moim A i posłałam mu fotki brzusia (tak samo jak Wam). I on jest taki szczesliwy - szkoda ze moze tylko na odległość.

Przed ciążą zawsze mówił ze jak będę w ciąży to bedzie rozmawiał z brzuszkiem zeby dzidzia od razu tate znała, że bedzie drapał po brzuszku jak bedzie swędział, że bedzie odpukiwał małemu jak ten bedzie kopał - i co?
Nic wszystko zostało tylko marzeniem! A wcale by tak być nie musiało!
I dlatego jestem smutna! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

04 wrz 2007, 19:41

Jestem wielka (dosłownie i w przenośni :-D ). Przeczytałam kilkanaście ston i juz wiem co u Was :509:

Marcia jesteś niemożliwa. Tak bardzo nie chciałś poznac płci, a kiedy tylko mozna było cosik zobaczyc to nie wytrzymałaś :-D Ale to dobrze. Widze że wielu kawalerów sie dla mojej córci urodzi :ico_oczko:

Goonia spóźnione życzonka urodzinowe :ico_prezent:

Lece zrobic jakąś kolacyjkę. Jesli dzis nie zdążę to NA PEWNO wpadnę jutro :-)

Buziaki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 wrz 2007, 20:51

kaska28 pisze:Jestem wielka (dosłownie i w przenośni :-D ). Przeczytałam kilkanaście ston i juz wiem co u Was


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mary,

Fajnie, ze z Dzidzia wszystko OK!

Marcia,
Nie smuc sie juz!! :ico_nienie: Glowa do gory!

Ja niedlugo sie klade, jakas zmeczona jestem dzisiaj. Jutro bede tu napewno!

Milego wieczorku i kolorowych snow!!!

Pa!! :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość