Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 wrz 2007, 19:05

hieheheie no niestety - po drodze same jabłuszka tym razem :): hihihi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 wrz 2007, 19:26

Moj maz zostaje dzisiaj jeszcze na nocke wiec nocka sama z Marcinkiem :ico_placzek: trudno damy rade :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-09-04, 19:30 ]
Wkleje dla rozrywki kilka zdjec mojego malucha :-D

Chyba zostane raperem :-D .....
Obrazek

Albo pilotem :-D ....
Obrazek

Moze rybakiem :-D :-D .....
Obrazek

To sie jeszcze zobaczy :-D

Próba przekrecenia na brzuch :ico_haha_01:
Obrazek

Tak ciekawi mnie tv :ico_szoking:
Obrazek

A tak sie usmiecham szczerze :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

04 wrz 2007, 19:34

ech nie wiem o co chodzi mala znow cos kombinowala wieczorem, placze no to ja do cyca - no po kapieli przeciez byla wiec tradycyjnie mial byc cyc i spanko. a ta placze, dopiero po paru minutach uspokoilam ja i dostawila sie do cyca. nie wiem o co chodzi :-(

w co ubieracie maluchy w taka pogode? ja dzis zalozylam jej polarowy kombinezonik i jeszcze przykrylam bo zimno tylko 15 stopni i wiatr.. a zakladacie ta czesc od wozka na gondole czy jak? bo ja juz glupieje.

potwierdzilam date chrztu u ksiedza, bedzie 30-tego. ksiadz oczywiscie powidzial co do kasy ze damy ile chcemy i nie wiem, a wy ile dalyscie?

juli - uwazaj, moj kolega z pracy przezyl tragedie, jego kobieta szla z wozkiem przez las i zostala zgwalcona, dziecko mialo wtedy chyba z 10miesiecy. zostalo wyrzucone z wozka i potrubowane. to dopiero trauma. SZOK

to jest jakis BIG BROTHER??? he he nie wiedzialam, a ja lubie analizowac.. analiza ludzkich zachowan zwlaszcza w kontekscie kontaktow miedzyludzkich dwoch plci to moje hobby :-)
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2007, 21:08 przez avisek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

04 wrz 2007, 19:42

avisek pisze:juli - uwarzaj, moj kolega z pracy przezyl tragedie, jego kobieta szla z wozkiem przez las i zostala zgwalcona, dziecko mialo wtedy chyba z 10miesiecy. zostalo wyrzucone z wozka i potrubowane. to dopiero trauma. SZOK
Jestem w szoku co sie dzieje na tym swiecie :ico_szoking: :ico_szoking: brrr az ciary mi przeszly :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-09-04, 19:43 ]
avisek pisze:juli - uwarzaj, moj kolega z pracy przezyl tragedie, jego kobieta szla z wozkiem przez las i zostala zgwalcona, dziecko mialo wtedy chyba z 10miesiecy. zostalo wyrzucone z wozka i potrubowane. to dopiero trauma. SZOK
Jestem w szoku co sie dzieje na tym swiecie :ico_szoking: :ico_szoking: brrr az ciary mi przeszly :ico_szoking:
Takiemu to bym uciela przy samych jajach interes :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-09-04, 19:45 ]
avisek pisze:juli - uwarzaj, moj kolega z pracy przezyl tragedie, jego kobieta szla z wozkiem przez las i zostala zgwalcona, dziecko mialo wtedy chyba z 10miesiecy. zostalo wyrzucone z wozka i potrubowane. to dopiero trauma. SZOK
Jestem w szoku co sie dzieje na tym swiecie :ico_szoking: :ico_szoking: brrr az ciary mi przeszly :ico_szoking:
Takiemu to bym uciela przy samych jajach interes :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-09-04, 19:45 ]
avisek pisze:juli - uwarzaj, moj kolega z pracy przezyl tragedie, jego kobieta szla z wozkiem przez las i zostala zgwalcona, dziecko mialo wtedy chyba z 10miesiecy. zostalo wyrzucone z wozka i potrubowane. to dopiero trauma. SZOK
Jestem w szoku co sie dzieje na tym swiecie :ico_szoking: :ico_szoking: brrr az ciary mi przeszly :ico_szoking:
Takiemu to bym uciela przy samych jajach interes :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 wrz 2007, 19:59

czesc:)
Byłyśmy u lekarza.. pani powiedziała ze to od katarku, przepisała nam kropleki Nasivin i Cebion. Powiedziała, z taka gorączka dla niemowlaka to nie gorączka, ale ja na wszelki niewielki kupiłam przeciwgorączkowy..bo co ja zrobię jak jej w nocy podskoczy do 38 np..lub 39 nie daj Boze!!!

Pytałam o spacerach, powidziała, ze mozna wychodzić. nawet zinmą kiedy jest mróz, ale jest przyjemnie to tez 1-2 godzinki.. więc chodzimy dalej na sapcery!!!

Juli, alez Ty naprawdę masz gwoździe w tyłku, nioe usiedzisz na miejscu i urządzasz sobie rajdy heheh, lae rzeczywiście uwazaj,.. mało to narwańców zboczonych jest... Nie daj Boze!!

Madziu Marcinek jest superaśny! I widac po zdjęciach, ze taki starszak z niego hehe.
To ja pokazę Wam Waneskę, jak dzisiaj chwyciła buteleczkę jedząc :-D

Obrazek

I uśmiech dla ciotek z TT :) i ich maluszków

Obrazek

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

04 wrz 2007, 20:28

Hejka, wklejam fotki mojego 2-miesięcznego dziecięcia i zmykam bo pora kąpać Helenkę :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-09-04, 20:31 ]
Madzia, super foteczki Marcinka!
Alineczko, Waneska śliczna dziewczynka i jak fajnie buteleczkę trzyma :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

04 wrz 2007, 20:37

Jewjciuuuu Helenka to sama słodycz!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

04 wrz 2007, 21:11

madzia - marcinek super, ja dzieki twojej odpowiedzi zobaczylam ze napisalam UWARZAJ zamiast UWAZAJ. niezla literowa mi wyszla... szok :-) a tyle czlowiek sie uczyl

ania - helenka slodka dziewuszka, gratulacje z okazji 2 miesiecy :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 wrz 2007, 02:14

witjcie mamuski hihi
poczytalam was przed spankiem. probowalam wczesniej ale tt nawala... zwariowac mozna wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
w koncu wbrew postanowienion zabralam laptopa do sypialni i oto leze i klikam do was hihi

julie dzieki ze choc ty za mna tesknisz kochana :ico_oczko:
przeczytalam o twojej chorobie... straszne... ale ciesze sie ze wszsytko zakonczylo sie pomyslnie i jestes cala zdrowa i szczesliwa hiih przez twpje posty przebija tyle radosci ,niespozytej energii i milosci do zycia!!! az milo sie czyta
w pizamie do sklepu?? wariatka z ciebie.. hihi no ale na tym twoim koncu swiata jak to piszesz pewnie sami swoi i rodzinna klima hiih

kamilko gratuluje nowej furki.. pochwal sie jak juz jej dosiadziesz hihi

lucy ja tez nie chodze bez stanika choc male male silikonki hihi
nie leci mi mleko tak jak na poczatku ale czuje sie pewniej, bo nigdy nie wiem w ktory,m momencie mnie zaleje i co wtedy?? wtopa hihi
spie w obcislym podkoszulki wiec wkladki sie trzymaja
w staniku jednak niewygodnie
a rozmiar nosze ten sam, wyjelam jedynie wkladki i jest ok hihi

frydza spanko do 12 jest suuuuuper hihi trzymam kciuki za fasolke twojego brata.niech rosnie zdrowo
wlasnie przeczytalam na innym watku ze planujesz spotkanie z k@tk@.. super. wysciskaj ja ode mnie.wczoraj przeczytalam ze zafasolkowala i starsznie sie ucieszylam
a wy jestescie z jednego miasta?

madzia gratuluje dzielnego i duzego synka, ja nie mialam pojecia ze jest kolejna edycja big brothera hihi

alinko spanikowalas troszke ale wcale sie nie dziwie. ja tez nie wiedzialam ze taka temp jest dopuszczalna.. dobrze ze malej nic nie jest i smigacie na spacerki
zycze ci aby te twoje wymarzone przygotowania wkrotce nastapily
napewno bedziesz piekna dlugonoga panna mloda hihi
waneska slodka.. a ten jej usmiech ..ach..taki radosny hiih

aniu helenke slodka i kochana i z okazju 2 miesiecy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

dziewczyny dobrze ze nie zaglebialam sie w tego tragicznego bloga.. ja tez lapie straszne doly po przeczytaniu takich historii
i wystarczyly tylko te glowne slowa i zdjecie slicznej michalinki zeby sie zasmucic na maxa :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

tyle co zapamietalam :ico_wstydzioch:
m jak milosc ogladalam pobieznie hihi moj adas jest milosnikiem tego serialu i pilnuje godzin hihi a ja o tej godzinie zwykle wracam do domu ..i robie male wielkie zamieszanie z leonkiem hihi

jesli chodzi o spacerki to ja wychodze codziennie.. jeszzce nie bylo dnia zebysmy nosa za drzwi nie wystawili :ico_nienie:
nawet jak pada :ico_brawa_01: .. nakladam folie i smigamy hihi
mysle ze dla leosia to dobre.. bo nie sztuka jest wychodzic tylko w sloneczna pogode hihi
samej by mi sie nie chcialo ale z leonkiem zawsze hihi
nadchodzi zima i beda gorsze warunki na spacery wiec nie ma co sie zniechecac teraz hihi

u nas na razie pogoda ladna. oczywiscie bez upalow ale ok 20st .. wiec jak czytam o tych waszych deszczach i wiatrach i kombinezonach to nie wierze
leos nawet nie ma takiej garderoby
chodzi w body z krotkim lub dl rekawem
jak jest chlodniej to zakladam mu bluzeczke na to z dl rek
ma tez jedna 2bluzy i 1sweterek i tyle na obecny rozm z cieplejszych ubranek
i tak zakladla je bardzo rzadko
zawsze moge przykryc kocykiem jak jest zimniej
co na szczescie sie nie zdarza hihi

a my dzis zaliczony kilkugodzinny shopping
jednak bez rewelacji
chcialam zakupic jeansy co by zrekompensowaly mi strate nowych podartych o ktorych wspominalam
jednak nic nie znalazlam godnego uwagi (czyt mojego tyłka) hihi
juz sie napalilam bo ujrzalam pare tych samych ktore utracilam.. ale probowalam wlozyc je na dupsko i co? rozmiar za male :ico_placzek:
ale jeszcze pojexziemy w czwartek i moze cos upoluje hihi
ale za to znalazlam jeansy na dziewczynke levisa za uwaga 2f hihi taniocha wiec wzielam i wysle kumpeli hihi
adasiowi tez kupilam koszulke z dl rekawem i do domu pare drobiazgow hihi
za to sister znalazla butki dla siebie i dla chlopaka 2 pary i kazala mu przyjezdzac tam i mierzyc hihi to sie chlopak zaopatrzyl w buty a narzekal ze nic ciekawego nie ma hihi
ach faceci hihi

[ Dodano: 2007-09-05, 02:17 ]
julie zapomnialam pochwalic swietna zabaweczka nabylas dla juniorka hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
avisek straszna historia.. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: . po prostu masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-09-05, 02:31 ]
wklejam foty z niedzielnego wypadu do madame tussauds w londynie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

najmlodszy beatles
Obrazek

Obrazek

Obrazek

leos z ciocia helga (moja siostra ma taka ksywke z racji swojego zamilowania do jezyka niemieckiego, i stad nazwa hegla niemiecka. zdrobniale hela hihi jej charaker i temperament przywodcy tez swietnie oddaje wymowe tego pseudonimu hiih)
Obrazek

wypisz wymaluj Helga hiih
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

05 wrz 2007, 07:07

Madziorka super zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My juz na nogach Marcinek mnie obudzil a zapewne pojdzie spac a ja juz nie bede mogla zasnoc :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość