Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 wrz 2007, 08:28

no to rzeczywiscie ladnie pospalyscie Mamciu :ico_haha_01:
ja dzis tez .. bo Oskar przespal cala noc, juz tak dawno nie zrobil mi takiego swioeta, co prawda zasnal o 22 bo z urodzin wrocilismy ale zasnal w 3 sekundki, na mnie hehe brzuszek do brzuszka :ico_haha_01: ... spal do 6:30 to i tak ladnie
w porownaniu do wczorajszej pobudki o 4:50 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

01 wrz 2007, 17:22

Hej kobitki
ja dzis dzien lenia mam , no allle bez exstremy bo juz po seri brzuszkow jestem :-)
kurde , wiecie ale numer moj maz ma klijeta ( taki francuz po 60 co wyglada na 40 i ma 6 miesiecznego synka z laska w moim wieku)no i on podobno potrafi wrozyc z kart i wywrozyl ze kolo mnie jest dziewczynka czyli podobno w ciazy jestem a niech jak sie sprawdzi to podaje Durex do sadu he he :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 wrz 2007, 19:03

heheh Agus kto wie moze musicie z mezem na coreczke bardziej zapracowa :-D a wiec jak A wroci z pracy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Monik odeziwe sie najprawdopodobniejw poniedzilek bo juz jest w domku ale musi sie rozpakowac itd
takze juz mozna uwazac ze jest wsrod nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

02 wrz 2007, 20:32

hrj babeczki no znowu cosik Was mało:( co do tych piersi o mam to samo:( ale to moża wypracować hantelkami tylko rzeba się z to zabrać;) ostatnio trochę latam więc mało mnie tu ale przyszły tydzień prawie cały wolny...:) no a wogóle to ja tu czytam że wszystkie już laski że hoho hestście i chyba tylko ja znowu tyje no nie!
Mamciu to super że taka historia miłosa u Was a ile maż ma lat?
Aga haha no to by dopiero było;) a powiedz cieszylabyś się gdyby lokazało się to prawdą czy chcesz jeszcze parę latek poczekać na małą niunię?
Nat Tw,ój T juz w domku? to bawcie się dobrze... buziaczki

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 wrz 2007, 20:57

witaj Lemonii :-D
nie nie, moj T wraca dopiero za 6 dni wiec na razie pozostalo mi tylko odlicznaie
kurcze na razie moja historia z cwiczeniami sie skonczyla, o rowerku moge zapomniec, ew rece bede cwiczyc, bo znowu mnie strasnzie kolano boli :ico_noniewiem: :ico_zly: te ktore mialam kiedys operowane :ico_olaboga: :ico_puknij:

musze sie Wam pochwalic ze dzis Oskare zrobil sam zupelnie sam 5 kroczkow w moja strone i w ogole pozniej znowu i juz calkeim dlugo sam stoi bez trzymania czegokolwiek
az sie dzis zruszylam jak tak szedl do mnie tym swoim "pingwinowatym" kroczkiem :-D :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

03 wrz 2007, 11:52

witam kochane!
ja jeszcze trzy dni i lece na wakacje!
nie moge sie doczekac..
natus calkiem dobrze razdi sobie u opiekunki dzis idzie o 14 i bedzie tam do 19 jutro tez a w srode caly dzien :ico_olaboga: no ale jakos damy rade
natashko super ze oskarek juz chodzi :ico_brawa_01: moj natus tez zaczal jakies 3 tyg temu a teraz to m i zwiewa jak go tylko z wozka wystawie.... nathan chyb nie wie co to chodzenie bo zaczal od bieganioa od razu :ico_haha_01:
nie wiem kiedy porobie zakupy i sie spakuje bo mam na to tylko czwartek hihihii a ja tak ze dwa tyg potzrebuje :ico_haha_01: no ale coz jak sie nie ma co sie lubi.... dobrzeze w hispanii cieplo to wiele brac nie musze :ico_oczko:

buziaczki dla was ide pod prysznic i chyba zaczne sie pomalu szykowac do pracy...

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

03 wrz 2007, 23:15

a tu zdjatka Julci dawno nie wklejalam wiec nie przerazcie sie ilsocia hihihih
Julka weszla raz do szafki hihihih
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tu pielegniarka ja warzyla hihihih
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
przylozyc ci??
Obrazek
Obrazek
a to dzis jak do opiekunki szla z tatusiem hihih
Obrazek
to jej ulubione pudlo, wstaje przy nim i je targa po calym pokoju ( tak przesuwa sie z nim po ziemi )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
typowe lizanie lozka
Obrazek
Obrazek

ochh ale sie nawklejalam mam nadzieje ze sie nie obrazicie ze wzgledu an ilosc hihihi :ico_wstydzioch:

lemo moj maz jest ode mnie 2 latka straszy, w styczniu skonczy 23, czyli mlodziutka nonono z niego hihihihi, a co do tych piersi, to czy znasz jakies cwiczonka na zwisy :ico_noniewiem: nawet jakbym musialam katorgi przechodzic to sie zawezme...

[ Dodano: 2007-09-03, 23:19 ]
Aga_fr, jak cos to dziewczynke podrzucaj mnie bo ja chce juz kolejnego dzieciaczka ale A. cos sie hamuje.....
julie_377, udanych wakacji ci zycze! ale slodkie zdjatko twoich spiacych mezczyzn hihihihi, no a z tym zwiewaniem, to ja jestem ciekawa jak to bedzie hihihi a pewnie juz nie dlugo za pare miesiecy Julka bedzie mi tez zwiewala, ale wcale nie czekam na to z optymizmem hihihihi juz mi dosc gramolenia sie pod stol hahaha, ale amsz fajnie ze mozesz sobie do cieplutkiej hiszpanii pojechac, zarwij slonce i poprosc by i u mnie zawitalo!!!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 wrz 2007, 16:40

hej lalunki :-D
u mnie po staremu teraz powoli szykuje sie na przyjazd T bo wraca chyba za 4 dni :-D

wczoraj wieczorem mialam wypadek, ratowalam Oskarka przed niechybnym upadkiem i padlam na podloge, uderzajac kolanem o ziemie i masz ci los skonczylam z noga od kostki po udo w szynie gispowej, kijowo tak ze sztywna noga no ale coz.... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

05 wrz 2007, 08:47

witajcie kochane! juz jestem z wami :-D przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ale mialam mase roboty w mieszkaniu... i ogrodku tez, bo tak wszystko pozarastalo, ze sie wejsc do niego nie dalo...
chce wam przedstawic nowego czlonka naszej rodziny: oto moj wymarzony od dawna piesio( rocznicowy prezent od mojego meza) o imieniu Pele ( tak jak ten brazylijski pilkarz :ico_oczko: )
Obrazek

a oto moj wiktorek ze swoim pupilkiem...

Obrazek


powklejalabym wam wiecej zdjec ale wszystkie mam w drugim komputerze a nie mam jeszcze antywirusa i boje sie go wlaczac...obiecuje ze na dniach wkleje jakies foteczki z polski

[ Dodano: 2007-09-05, 08:52 ]
ps. natashka, bidulko, mam nadzieje ze nozka szybko przestanie bolec... za 3 dni twoj tomcio bedzie napewno masowal obolale miejsce :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 wrz 2007, 10:21

Hej Laski
Natalciu o bidna mam nadzieje ze do przyjazdu T Ci to zdejma , bo bedziecie miec utrudnienie :ico_haha_01:
Monik no nareszcie ale poszalzliscie w pl a my za 2 tygodnie jedziemy he he nowym wygodniejszym samochodem :-D
Pele jest po prostu przesliczny , wiesz jak uwielbiam zwierzaczki jak go dostane w swoje rece to wymiskuje hi hi

Mamciu Julcia rosnie na piekna kobietke , aaa nie nie jak bym juz zaszla to dzidzi nie oddam :-D
aaaa nie bedzie coreczki dostalam @ stulecia umieram :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2007, 10:52 przez Aga_fr, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości