madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 wrz 2007, 21:49

dziewczyny napisałam takiego długiego posta i mi wcięło :ico_placzek: , nawet go skopiowałam zeby później wkleic i zapomniałam zapisac :ico_placzek:

Juz na pewno nie napisze takiego :ico_zly:

Tak więc w skrócie.
Marcia nie smuć się, nic na to nie poradzisz :ico_pocieszyciel: Jak masz doła to wal śmiało do nas. Tutaj zawsze mozesz się wygadać.
A nie ma żadnej mozliwosci zeby woj mąz (juz prawie :ico_oczko: ) pracował na miejscu??? Na pewno nie zarobi tyle co tam ale zawsze byscie byli razem.

Mary super ze z dzidzią wszystko w porządku no i gratuluję córeczki :ico_brawa_01:

Dziękuje Wam bardzo za troskę. Jutro pójde do tego własciciela ale mysle ze te psy na pewno są szczepione, za bardzo są zadbane zeby o tym nie pomyślał. zreszta to są b młode psy, nawet nie mają chyba roku. Zawsze je podziwiałam ale juz nigdy więcej :ico_nienie:
A to zadrasnięcie na ręce juz się goi :-)

I juz nie wiem co miałam napisac :ico_noniewiem:

Do kazdej z Was napisałam słówko. Niech te awarie sie juz konczą, inaczej mi skonczy sie cierpliwość.

Papa, miłych snów :-)

[ Dodano: 2007-09-04, 21:50 ]
no w koncu się wysłało :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 wrz 2007, 08:15

Dzien doberek :-)

Ja jak zwykle juz w pracy.... pogoda dzisiaj w listopadzie, leje i zimno! brrrrrr....

Madziu,

Mnie tez juz pare razy wcielo posta i wlasnie sie zabezpieczam i zapisuje osobno.... tez mam nadzieje, ze te awarie sie wreszcie skoncza, bo denerwuje mnie to bardzo :ico_zly:

Zycze Wszytskim milego dnia!!

Pozdrawiam

goska

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 wrz 2007, 08:59

Witam wszystkie :ico_ciezarowka: z rana.

U nas swieci piekne słoneczko więc pewnie zaraz wyjdziemy na dwór :-)

Mam przeczucie ze awarie na tt to juz przeszłość. Oby się sprawdziło :ico_oczko:

ja troche niewyspana bo zasnęłam późno a Patryk obudził się juz o siódmej :-/ nie dał pospac :ico_oczko:

Życze miłego dnia.

Ciekawe co tam u Gooni, od paru dni nie odzywa się :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

05 wrz 2007, 09:32

Hej Babeczki!!!
No sporo się działo jak mnie nie było!!! Ale teraz praca zajmuje mi dużo czasu. Odezwę się jeszcze dzisiaj później! Teraz tylko się chciałam przywitać, bo mi za Wami tęskno :-D Jeszcze raz dzięki za zyczenia!!!! Pa!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 wrz 2007, 09:41

Hej Gonia,

Fajnie, ze sie pokazalas chociaz na chwilke :-) :-) Milej pracy i do nastepnego posta!!

Pozdrowionka

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 wrz 2007, 09:48

Goonia super ze się odezwałaś :-)

A my jeszcze siedzimy w domku i cos wybrac sie nie mozemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 wrz 2007, 11:16

Hey! ja tylko sie zameldowywuje i uciekam - robie obiadek, mniam mniam - namówiłam mamę moja żebysmy na pocieszenie mojej tesknoty zrobiły same domowe pyzy z mieskiem, więc lecę jej pomóc!

Dzieki za dobre słowa dla mnie! hi hi troszkę mi lepiej już dzisiaj. Wczoraj tak mnie dopadło ze na serio ryczałam jak dziecko. uffff jeszcze tylko troche. do 26 września.


miłego dzionka wszystkim.


madziarka81, Ja naprawde Ci proponuje isc do zwykłego lekarza rodzinnego i powiedz o zadrapaniu. szczepionke ta nie daje sie tylko w przypadku gdy zwierze było nieszczepione albo wogóle nie wiesz co to było. daję sie ja zawsze tak na wszelki wypadek. To nie boli i naprawde kosztuje Cie tyle co pójść do lekarza, a bedzie przynajmniej bezpiecznie.

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

05 wrz 2007, 11:26

Hej!!! znowu na moment :-D
Wiecie co? Jak mnie te parę dni tu nie było, to uswiadomiłam sobie, że się już do Was przywiązałam...od rana dzisiaj kombinowałam kiedy tu napisać. :-D Na razie w szkole ok, ale wkurzyły mnie "pseudo" koleżanki, bo ustawiły mi plan na cały tydzień, a prosiłam je o 4 dni...no ale mówi się trudno. Czuję się dobrze, ale jestem jednak po lekcjach zmęczona.
Madziarka idź do lekarza, bo nie ma żartów z psami... :ico_chory: lepiej się upewnić, że jest wszystko ok.
Marcia potrafię sobie wyobrazić co czujesz, bo ja nie widziałam teraz mojego Marcina 4 dni i juz świruję :ico_placzek:
Brzuszek zrobię jakoś na tygodniu.
Buziaki! pa!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 wrz 2007, 14:56

Mary sliczny jest ten Twój brzusio :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 wrz 2007, 15:01

Mary,

Piekna fotka :-) :-)

Marcia,
Fajnie, ze juz Ci sie troche humor poprawil!!
marcia_pod pisze:namówiłam mamę moja żebysmy na pocieszenie mojej tesknoty zrobiły same domowe pyzy z mieskiem, więc lecę jej pomóc!
PYSZOTA!!!! Mniam....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość