karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

04 wrz 2007, 09:11

coffe, jak to sie mówi "pięknego ciała nigdy za wiele",ja z oluchem tez najpierw talie starciłam,ale wogóle mi to nieprzeszkadzało,wazne zeby dzidzia zdrowa była :-)

[ Dodano: 2007-09-04, 09:14 ]
madziarka81, tez brzuszek sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzidzia mocno juz kopie??

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

04 wrz 2007, 14:38

Cześć dziewuszki :)

Nie odzywałam się, bo musiałam odreagować dwa dni wesela. To jednak dla mnie trochę za dużo, dlatefo wczoraj-trzeci dzień już sobie odpuściliśmy :ico_oczko:

Ja sobie kupiłam w sobotę spodnie ciażowe w rozmiarze S :ico_szoking: te ciązowe ciuchy są jakies wielkie, w normalnej rozmiarówce nosiłam M, a ta ciazowa Eska jest dla mnie za duża troszkę (i to wcale nie w brzusiu tylko w udach i tyłeczku)

coffe, nie martw się brakiem tallii!! Ona do Ciebie wróci po porodzie.ja mam taką urodę niestety, że natura nie dała mi wcięcia w talii i muszę z tym żyć :ico_placzek: I jakoś żyję :ico_oczko: Brzuszek rośnie mi ładny i wszyscy mówią, że pięknie wyglądam w ciąży (aż miło się robi na serduszku :ico_brawa_01: :ico_oczko: )
Wczoraj byłam u gina i nawet usłyszeliśmy tętno przez chwilunię! :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale tak się ucieszyłam, że ścisnełam bzuszek i dzidziuś się skulił i juz nic nie było słychać :ico_oczko:
idę na USg za 3 tygodnie to w końcu zobaczę swoje maleństwo, czy już dużo urosło i czy wszystko dobrze :ico_oczko: :ico_sorki:
Narazie wyniki mam dobre, WR ujemne, ale ciśnienie coraz niższe (90/50).Lekarz zaczyna się obawiać o przepływ krwi przez łożysko i kazał mi rano pić kawusię, a wieczorem lampkę czerwonego wina :ico_szoking: niezłe zalecenia co :ico_oczko:
Wracam tez do magnezu, bo skócze wróciły, za to odstawiam duphaston nareszcie! Moze moja cera wróci do normy :ico_oczko:

A co do witaminek to ja biorę feminatal od początku i ne mam żadnych efektów ubocznych!

buziolki kochane!

[ Dodano: 2007-09-04, 14:45 ]
Dziewczynki piękne brzusie!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
normalnie kwitniecie :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

04 wrz 2007, 20:25

alez macie sliczne brzuszki... no no no... :ico_brawa_01:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

04 wrz 2007, 20:28

Tagar, wklejaj swój i żona też :-D :-D

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

05 wrz 2007, 09:12

karina22, ja już swój tyle razy wklejałam,ze teraz wy musicie nadrabiać :ico_oczko:

mkl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 sie 2007, 13:30

05 wrz 2007, 11:01

A u mnie nadal jest brzuch jakbym się kapusty najadła :ico_noniewiem: Gdybym w pracy nie powiedziała, że w ciąży jestem to nadal by się nikt nie zorientował, dziwne. Jak patrzę na wasze piłki to tak dziwnie mi się robi - ja takiego nie mam :ico_noniewiem:
A dodam że nie jestem ani jakaś gruba, żeby nie było widać bo tusza ani nie jestem też chuda...

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

05 wrz 2007, 11:23

mkl, każda z nas jest inna, niektórym brzuszek wywala w 5 msc i to tak nagle, że jeszcze sama będziesz w szoku , jak się obudzisz i zobaczysz pod biustem swoją piłeczkę :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-09-05, 11:26 ]
ja za to nie czuję ruchów, wypatruję ich i nic, bulgotanie musiało byc z przewodu pokarmowego skoro do tej pory się nie powtórzyło, trochę mnie to zastanawia, bo chyba te "motylki" i "pukanie" powinnam już czuć :ico_noniewiem:
A Wy jak? Czujecie dzidziusie?

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

05 wrz 2007, 13:27

zona, mi sie wydaje, ale tylko wydaje niestety, ze w poniedzialek wieczorkiem dzidzia do mnie pukala w brzuszku, ale nie dam sobie reki obciac, ze to to, bo bylo to bardzo bardzo delikatne :-) tez wyczekuje tego kopniaka, ale nasze dzidziolki sa jeszcze za malutkie na takie wyrazne kopy :-D juz bym chciala miec przy sobie kruszynke :ico_haha_02:

dziewczynki, czy ktoras juz wie, czy bedzie miala syncia czy corcie, z badania usg? my narazie zdecydowalismy, ze nie chcemy znac plci, ale ja i tak mysle, ze bedzie chlopaczek :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-05, 13:29 ]
co do brzuszka, to mi sie rozlal na boczki i nie mam pileczki ciazowej, ale za to cale jedzonko fast foodowe poszlo w biodra i ida, zrobilam sie szeroka :-D reszta cialka bez zmian

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

05 wrz 2007, 13:43

coffe, ja też czuję, że będę miała chłopaka :ico_brawa_01:

myslę, że nie wytrzymam i spytam lekarza na najbliższym USG czy można stwierdzić płeć :ico_oczko: Chociaz znając mojego gina to i tak wyparuje z grubej rury :ico_szoking:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

05 wrz 2007, 13:52

ja pewnie tez w ktoryms momencie pekne i spytam o plec, chocby dlatego, zeby wiedziec, w jakim kolorze kupowac kocyki, posciel itd :-D ale najlepsze jest to, ze oboje z moim czujemy, ze bedzie chlopak i tak do dzidzi mowimy, zwracamy sie do niej w rodzaju meskim, mam nadzieje, ze jak bedzie dziewczynka, to wybaczy nam to :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość