Witajcie!!
Gosia A, zaczynam od Ciebie, bo przecież Cię kocham

Na biegunkę możesz małemu podać Dicoflor
-"DICOFLOR 30 Dla niemowląt i dzieci
Suplement diety zawierający bakterie probiotyczne Lactobacillus rhamnosus GG. Zalecany we wspomaganiu leczenia reakcji alergicznych, antybiotykoterapii, biegunkach i wspomaganiu odporności. Dostępny w formie kapsułek i saszetek." Podawałam go Karolowi, świetnie rozpuszcza się w mleku, miałam i kapsułki, które otwierałam i saszetki, naprawdę polecam. Lekarz mi to zalecił ze względu na alergię.
Polecam również Tobie
Zbora
Co do alergi
mama Dominika ma zupełną rację, nie ma jak doświadczenie, już wiecie dlaczego ja jestem taka ostrożna, początki nie są jeszcze najgorsze, ale jak się zaniedba może być gorzej. Lepiej dmuchać na zimne.
A u nas też zimno jak nie wiem i nadodatek pada cały czas więc siedzimy w domku. Rano Karolowi założyłam skarpetki na śpiochy i bluzeczkę cieplejszą. A teraz zmykam kończyć obiadek.