basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

05 wrz 2007, 09:45

Witam Was wszystkie!

Pamiętacie mnie jeszcze? :ico_haha_01:

Wróciliśmy z Nałęczowa, pralka huczy a ja nie wiem gdzie rozwieszę pranie. Włączyłam w domu ogrzewanie, chyba więc zostaną kaloryfery.

Załatwiliśmy chrzest, choć poza parafią, udało się bez zdobywania zgody od proboszcza. UUUfff, chyba tylko dlatego, ze trafiliśmy na młodego, niedoświadczonego księdza. :-D Zatem chrzcimy 16 września. I chyba odżałujemy na ubranko z "abracadabry" - Jas dużo wcześniej dostał od dziadków 1000 zł, których nie wykorzystaliśmy. A ubranko wykorzystamy - sweterek lub spodenki,. Całe szczęście że osobno.

A ja z leciutkim dołkiem, poszłabym sobie do pracy. Wkurzam się tylko trochę, bo do etatu zwykle brakowało mi 1 godziny i poprzedni dyr. zawsze mi coś dodawał żebym miała ten etat. Teraz dyr. sie zmienił, a dziewczyna która mnie zastępuje nie dostała tej godziny. Ciekawe jak ze mną będzie za rok, ale chyba już w kwietniu będę musiała się upominać o tę godzinę, mimo że wracam do szkoły we wrześniu. Już nawety nie chodzi mi o te pieniążki, tylko łatwiej pracować z dziećmi, jak sie ma tę godzinę "luzu" w rozkładzie materiału. Eeehhh problemy...

A gdy mnie nie było, to dwaj uczniowie, największe łobuzy, przyszli do mnie, jak obiecali, gdy szłam w styczniu na zwolnienie, że przyjdą pohuśtać maluszka. W szoku byłam!

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

05 wrz 2007, 11:01

Violu..moja pediatra mowi zebym nie dokarmiala.. bylam wczoraj na wizycie zgadnijcie ile kuba wazy juz.. Uwaga ---> :ico_szoking: 5.450 :ico_szoking: urosl 2 cm czyli ma 60 cm.. przypomne ze jego waga urodzeniowa to 4 kg,po spadku 3600 a w dniu wypisu 3900... tak wiec dlatego nie pozwalaja dokarmiac..nabial akzali mi zupelnie odstawic,nawet zupy ze smietana nie moge jesc,musze uwazac na sklad slodyczy zeby w nich mleka nie bylo.. zoltego serka tez nie moge wcale...ehh aler neistety musze dac rade bo cche meic zdrowe bobo :) Dzis spal ladnie zasnal o 23.00 a obudzil sie dopiero o 2.30 w nocy ;-) w koncu troche sie wyspalam ;-) tylko dlugo sie meczylam zeby go wiezorem uspic..ciagle cos gadal po swojemu ale to tak fajnie piszcal krzyczal itp ;D Mamy paskudna pogode,od 3 dni pada non stop ehh na spacer nei mozemy wyjsc pozdrawiamy i calujemy

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 wrz 2007, 12:46

basiu to masz fajnych uczniów :ico_brawa_01:
pracą się nie przejmuj na razie, w koncu na powrót masz jeszcze czas
moja kuzynka w tym tygodniu wróciła do pracy i bez przerwy myśli o dziecku
a które ubranko wybrałaś dla JASIA?
sylwio jak ci zazdroszczę tej wagi, Tadzio waży już 6 kilosów i chyba niedługo będę miała garba od tego noszenia

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

05 wrz 2007, 12:55

Basiu, nie wiem jeszcze które, na pewno bez kokardek. Mam nadzieje ze sie ociepli, zeby mi maluszek nie zmarzł. A to zdjecia z Nałęczowa i Lublina:
Obrazek
]
Ostatnio zmieniony 22 paź 2007, 09:30 przez basik334, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

05 wrz 2007, 13:05

Basik widze ze podoba ci sie moje miasto <lol> uwierz mi same nudy tu sa ..nic sie nie dzieje... :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

05 wrz 2007, 13:16

cześć kochaniutkie....

witaj Basik fajnie, że już jesteś.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super zdjęcia... a Jasio bardzo podobny do mamusi... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a uczniów masz świetnych... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basiu a w jakich klasach uczysz?

my chrzcimy 30 wrzesnia... myślę, że pogoda się poprawi i będzie zdecydowanie cieplej niż dziś....bo u mnie dziś zimnica!!! :ico_placzek:
do tej sukienusi Milenka załozy jeszcze sweterek...ewentualnie okryję Ją rozkiem... mam taki bielutki z haftem na specjalne okazje... myslę, że nie zmarznie...

[ Dodano: 2007-09-05, 13:21 ]
coś nie widać małolaty, Justynki, Sosim... o Anulaf już nie wspomnę... ciekawe co u nich?

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

05 wrz 2007, 13:30

Dziękuję, Kobitki, za miłe słowa. A Lublin ma swój klimat, lubię to miasto. Zaskoczyły mnie jednak puste uliczki Starego Miasta, w Krakowie trudno z wózkiem przejechać.

Tak piszemy co dla dzieci, a co Wy zakładacie na chrzciny? Ja nic nie mam jeszcze, mowy nie ma żeby zmieścić się w coś z zeszłego roku, a 5 wesel mieliśmy i wszystkie kreacje wiszą w szafie. Jedną włożyłam to myślałam że trzeba będzie pruć w biuście, zebym ją zdjęła :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

05 wrz 2007, 13:33

Hej dziewczyny.
Violu moj oto Juli mercedes
http://cgi.ebay.de/Chic-4-Baby-Kombi-Jo ... otohosting
jest naprawde super i mozna prowadzic jedna reka :-D
Basiu super wygladasz i Jasio tez.Widac ze wychowalas swoich uczniow brawo.Wyjda na ludzi :ico_brawa_01:
A ja wczoraj bylam u gina. Z moja szanowna wszystko ok ale z rana jeszcze nie :ico_placzek: bo jeszcze jest tam troszke wody lub ropy i musi sie wciagnac :ico_noniewiem: :ico_zly: Mam za 2 tyg.wizyte kontrolna to zobaczymy :ico_noniewiem: A poza tym wyniki mam super cisnienie tez i czuje sie na osiemnastke :-D A co?!
Dziewczyny nieskromne pytanie ile kosztuje chrzest w kosciele w Polsce?Bo u nas nic. A jakie papiery potrzebne jak robicie w nie swojej parafii.Ja wiem ze musze dostarczyc ze tu uczeszczam do kosciola.Jaki bezsens przeciez ksiadz nie zna wszystkich a wystawia taki papier.Numery :-D :-D :-D :-D :-D Chodzi o kasiorke :-D :-D :-D

[ Dodano: 2007-09-05, 13:40 ]
No Basiu ja chrzciny w maju 2008 wiec mysle ze dojde juz do swojej wagi.Musze :ico_sorki: :ico_sorki: Wiec cycki tez sie zmniejsza i wcisne cos :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

05 wrz 2007, 13:49

hello, Basiu śliczne zdjęcia :-D i twój maluszek tez już duży :-D
Sylwia to widac ze masz super mleczko skoro Kubusiek taki duży :-D

a ja dziś rano mysłałam ze zwariuje bo jak tylko zaczełam malucha karmić to dzwonek do drzwi, listonosz mi przesyłke przyniósł, ledwo doszłam na góre i dałam maluchowi cyca a tu znowu dzwonek do drzwi, i znowu musiałam maluchowi cycka z buzi wyrywać bo facet przyszedł licznik spisać :ico_zly:

a pogoda dzis okropna :ico_zly: chyba ze spacerku nici

[ Dodano: 2007-09-05, 14:01 ]
nas chrzciny wyniosły 50 zł, to znaczy tyle dalismy proboszczowi za to ze zrobił chrziny w dogodnym dla nas terminie, bo normalnie sa zawsze tylko w jedna niedziele w miesiacu, a oczywisci nie licze kaski która wydałam na imprezke po :-D
A ja na chciny musiałam sobie kupic nowa kreacje bo nie było mowy zebym sie w cos starego wbiła :-D ale zakiecik kupiłam sobie taki ze sie w nim nie dopinam wiec mysle ze nawet jak troche schudne to bedzie ok :-D ale i tak nie licze ze zrobi sie ze mnie modelka :-D
no Ani to juz strasznie długo nie było, pewnie sie urzadza w nowym domeczku :-D a u niej to pewne cieplutko, szkoda ze jej nie ma to bym nam troszke słoneczka przesłała
Joasiu a mercedesik super :ico_brawa_01: te nasze maluszki to maja takie fury ze ho ho :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

05 wrz 2007, 14:10

a ja spacerek zaliczyłam.... Zresztą nie ma mowy o nie wychodzeniou z moją pannicą bo jhak się nie wyjdzie to sajgon w domu.... Krzyk, płacz i spać nie chce... Nio cóż jak sobie nauczyliśmy tak mamy :-D
Aerobik udał się nawet nic mnie dziś nie boli, a rok przerwy miałam. Tatuś też sobie radę dal. Nakarmił wykąpał a jak kładł spać to ja już byłam w domciu. Basiu u nas zajęcia odbywają się rowbnież o 20/. Szkoda że masz tak daleko.......
Witaj Basik z powrotem. To wy globtroterzy jesteście :-D :-D To trzeba chwalić!!! Jakbym miała samochód (i prawko :-D ) to tez bym podróżowała z Natalką, ale pociągiem też nie jest źle. Już to przerobiłyśmy w poniedziałek.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość