Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 mar 2007, 12:04

cześć grubaski... :516: cześć Aciu :723:

Wreszcie do Was dotarłam.... wreszcie....bo jedna taka pani, co ją nazywają magda26...zagadała mnie strasznie na gg :595:
A niech jej będzie... g:P

Lucy bidulko, tylko się nie martw za bardzo, jakoś to będzie. Ale swoją drogą to myślałam, że w Anglii takich problemów nie ma, a tu proszę...

Ja dziś idę do lekarza, będziemy oglądać Tomeczka. Już teraz na spokojnie chodze na usg. Na początku strasznie się za każdym razem denerwowałam. Ale teraz juz wiem, że Tomcio rośnie zdrowo i jestem dobrej myśli.
Ja dzis od 15 mam juz weekend... :521: cieszę się niezmiernie...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 mar 2007, 12:07

Indigo ja wrócisz od lekarza nie zapomnij pochwalić się wrażeniami z USG :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 mar 2007, 12:10

Oczywiście, ale mam dopiero na 19, więc albo dziś, albo już jutro zdam relacje. Ale zdam na pewno... :610:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 mar 2007, 12:23

w takim razie czekamy :509:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 mar 2007, 12:27

Kamilko :-D kłaniam sie na przyszłosc :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 mar 2007, 12:31

hej Madziu , a czy ty wklejałaś już zdjecie w nowej fryzurce?? bo chyba przegapiłam :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 mar 2007, 12:47

hej dziewczyny hihi
jaki piekny dzionek.... kazda happy z rozpoczynajacego sie weekendu.... super!!! moj co prawda dopiero zacznie sie o 21.... ale co tam... w piatki humorki dopisuja hihi
wlasnie wrocilam od lekarza... zrobilam sobie spacerek, przeprowadzilam sie i teraz do swojej przychodni mam 30min na nogach w jedna strone... wiec swietna okazja do spacerow... hihi bo potem w pracy 8 godzin bede sie byczyc, a tego nie lubie... hihi

z maluszkiem wszystko oki... tutaj lekarze sa "rewelacyjni" na wszystkie pytania otrzymuje pozytywna odpowiedz... a doktorka wydaje sie jakby znala wszystkie moje watpliwosci i od razu z wielkim usmiechem uspokaja ... i wszsytko dla niej takie oczywiste i normalne.... z jednej strony moze dobrze , ale uwazam ze niektore dolegliwosci wymagaja glebszego badania.... a ona nawet nie pyta o szczegoly.... mam nadzieje ze wie co robi/... hihi
serduszko bije bez zarzutow i maluszek ma sie swietnie.... :ico_brawa_01:
wiec moze nie powinnam sie przejmowac hihi

Lucy ja tez sie ciesze, ze nam macierzysnki wydluzaja.... 39tyg.... super!!!! dopiero od kwietnia ,, ale my sie zalapiemy.... ale nie wiem co po macierzysnkim??? cos pisalas, ze musza nam przedluzyc umowe?? na jak dlugo i o co chodzi, bo ja nic nie wiem jeszcze.... a tutaj chyba nie ma wychowawczego... dlatego macierzysnki jest dluzszy tak?????
a ja chce wrocic do pracy... tylko wolalabym dluzej zostac z maluszkiem, a nie tylko 9 miesiecy... tym bardziej, ze nie wiem z kim tutaj takie malenstwo bede mogla zostawic.... zaraz zagadne o to dziewczyny z uk.... hihi
tez planuje isc na jakis kurs .... moj jezyk tego wymaga, a teraz jak pracuje to mi sie nie chce.... mam nadzieje, ze potem nie bedzie gorzej z moim zapalem.... hihi ale to jakies 2 dni w tyg po 2 godz wieczorkiem to dam rade....

aha moja kumpela Maja ktora w zeszly piatek urodzila coreczke.... swietnie sie czuje po porodzie i juz brzucha prawie nie ma.... szczesciara.... na maxa... jeszcze sie z nia nie widzialam i rozmawialam tlyko na szybko na gg, ale jesli to nastapi to wypytam ja o wszystko ...jak to tutaj jej sie rodzilo itd moze dam nam jakies wskazowki LUCY.... HIHI

a dla was wszystkich buziaki i duzo sloneczka na weekend.... :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-03-16 ]
nie wiedzialam, ze zalalam was taka iloscia tekstu.... hihi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 mar 2007, 14:26

Co tu tak pusto??

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 mar 2007, 15:17

no wywialo ciezaroweczki na spacery.... :ico_ciezarowka: hihi odpocznijcie troche od TT hihi
Asiula ja tez cie zaraz opuszczam i do pracy uciekam hihi

zrobilam wlasnie ciasto na nalesniki..... dawno ich nie jedlismy... w ciazy w ogole... hihi trezba nadrobic... adas jak wroci to bedzie smazyl.... on jest w tym lepszy.... ja pierwsze przypalam i trace zapal... a jemu od razu wychodza idealne... hihi
to niech sie facet wykaze.... hihi

trzymajcie sie cieplo... papa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 mar 2007, 15:30

Czesc kochane :-D :-D a my dzis od rana zrobilismy wypad po sklepach i wozek mamy juz upatrzony super bardzo sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość