madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 wrz 2007, 15:23

mz74 pisze:marcia_pod napisał/a:
namówiłam mamę moja żebysmy na pocieszenie mojej tesknoty zrobiły same domowe pyzy z mieskiem, więc lecę jej pomóc!
PYSZOTA!!!! Mniam....


to samo pomyślałam jak to czytałam. Musze tez kogos namówic, najlepiej moją babcie, robi pyszne pyzy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 wrz 2007, 15:51

Witajcie kochana :-)
Ja już po usg :ico_brawa_01:
A więc tak,dzidziuś ma się swietnie,wszystko u niego dobrze ,fika i obraca sie we wszystkie strony.Lekarz zbadał wszystkie częsci ciałka i jest bardzo dobrze,serducho zdrowe,a to najważniejsze.
Mój kochany mąż był tak podekscytowany,że aż się poplakał po wyjsciu z gabinetu,bo widział synka pierwszy raz :-) ,kochany jest :ico_haha_01:
Lekarz sie smiał,ze chlop jak dąb,dostaliśmy płytke na dvd i bedzie świetna pamiątka :ico_brawa_01: Przy okazji zmierzył mi długość szyjki i też jest w porządku,także kamień z serca :ico_sorki:

Marciu bardzo się ciesze,ze dzisiaj masz juz lepszy humorek,26 wrzesień coraz blizej,takze kochana dasz radę,pamietaj,ze my tu jestesmy z Tobą :ico_haha_01:
madziarka81 pisze:Mary sliczny jest ten Twój brzusio :ico_brawa_01:


Potwierdzam,ze jest sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Teraz uciekam ,bo mąż mnie goni :ico_zly:
Do sklikana :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

05 wrz 2007, 16:01

Monia,

Super!!!! Bardzo sie ciesze, ze wszytsko jest w porzadku!!!!! :ico_brawa_01:
Chlopy to takie ckliwe i delikatne istoty..... :-) :-) .... :ico_placzek: :ico_oczko:

No super pamiatke bedzie miec!!

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 wrz 2007, 19:35

Hey!

Ja osobiscie teraz potwierdzam że PYZY były tak pyszne, ze jak nie obzeram sie jakoś specjalnie tak dzis zjadłam tych kluseczek tyle ze myslałam ze pekne, po czym poszłam na drzemkę i jak sie obudziłam mama dała mi jeszcze kilka - ahhhh pyszności.
mz74, monia26, madziarka81, mary,
Dzieki za słowa otuch. wiem ze moge na Was liczyc i chociaz tu sie wyzalic i wysmucić jak mi żle. Dzieki wielkie Wam wszystkim kochane

mary, Fajny brzusio!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 wrz 2007, 22:57

hej dziewczyny... ja się powoli zbieram do spania... plecki mnie bolą i jakoś tak flaczki pobolewają...
Jutro mam wizytę u gina, ciesze się, bo ostatnio mam jakieś niepokoje :ico_olaboga:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

06 wrz 2007, 07:46

Cześć dziewczyny!

Fintifluszka, na pewno wszystko jest w porządku, daj znac jak tam po wizycie.

Marcia juz dość o tych pyzach bo naprawde narobiłas mi ogromnego smaka :ico_oczko: ja na początku ciąży mogłam zajadac się cały czas pierogami ruskimi, nie miałam ich w ogóle dość. Teraz jak sobie pomyślę o pyzach to hmmm...

Monia fajnie ze mieliście okazję miec to usg, a co do facetów to mój jak poszedł ze mną w pierszej ciąży na usg, to był gdzies 16 tydzien i lekarz powiedzał ze będzie chłopczyk bardzo się wzruszył i od tamtej pory cały czas gadał do brzucha :-D

Dobra uciekam robić śniadanko.

Miłego dnia wszystkim. :-)

[ Dodano: 2007-09-06, 08:13 ]
Widzę Gosię na horyzoncie :ico_oczko: :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 wrz 2007, 08:16

Hey!

Fintifluszka, powodzenia i nie martw sie wszytsko bedzie dobrze :-)

Madzia,

Na Towje towarzystwo zawsze mozna liczyc od samego ranka..... inne Mamuski to spiochy :ico_oczko: (mam na mysli oczywiscie te, ktore nie pracuja.....)

Na nastepne usg tez zabieram mojego Piotrka i ciekawa jestem, jak On zareaguje.... :ico_szoking:

Zycze milego dzionka i pozdrawiam

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

06 wrz 2007, 08:31

Gosia ja nawet gdybym chciała pospac to niestety nie mam jak. Patryk na to nie pozwala bo wstaje między siódmą a ósmą :-) A teraz ostatnio nie spi w dzien, chodzi spac wcześniej więc i wstaje wcześniej :ico_oczko:

Tylko w pierszej ciąży można się leniwić, w drugiej już mozna zapomnieć o tym :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

06 wrz 2007, 08:39

Pewnie masz racje!!! :-)

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

06 wrz 2007, 15:01

Hej Babeczki!!!!
Za dwie godziny lecę na USG. Trzymajcie kciuki, bo już przeżywam jak to będzie. Cieszę się, że u pozostałych Mamusiek jest wszystko ok :-D :-D :-D Wiecie co? :-D wczoraj pierwszy raz ruszał mi się brzuszek! Widać było kopniaczki,a czuć.... bardzo mocno, nie tak jak zawsze. I chyba moje Bejbe nauczyło się kopać na dwie nóżki, bo bolało jak diabli i widać było na brzuszku jedno uwypuklenie a zaraz obok drugie :-) I zarobiłam kopa w pęcherz....to dopiero boli. Tak więc moja ogromna radość mieszała się z "kwikaniem" po kopniaczkach :-D Jejku już nie mogę wyrobić przed tym USG :ico_ciezarowka: Ciekawe czy dowiem się kto tam siedzi.
Trzymajcie się ciepło!!!papa!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość