Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

05 wrz 2007, 20:10

najkochansze zyczenia dla Justynki na roczek
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 wrz 2007, 20:28

[size=150][glow=violet]dla kochanej Justynki z okazji pierwszych urodzinek dużo zdrówka, szczęscia i spełnienia marzeń, rosnij skarbie duża i wesoła i niech usmiech zawsze gości na Twej buźce
Oskarek z mamusią[/glow][/size]
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
[size=150][glow=blue]Dla Alexandra i Mateuszka także dużo zdrówka i szczęścia, spełnienia marzęń i zawsze usmiechów na Waszych słodkich buzkach!!![/glow][/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

hej kiochane ja dzis cały dzien mam rpobelmz wejsciem na tt, strona www.forum.tik-tak.pl nie chce mi dzialac, musialam wejsc przez www.tik-tak.pl :ico_zly: musze zaraz wejsc na forum dla moderatorow isie poradzicv PK :ico_olaboga:

Oskarek juz wykapany i nakarmiony a ja w koncu zasiadlam przed komputerem, noga mnie boli mimo ze dzis nic takiego nie robilam... za to jutro czeka mnie wyjscie z domu bo musze do lekarza isc i banku :ico_olaboga:
to moj kulas :ico_oczko:
Obrazek

T wraca w piatekj ok 22 :-D wiec juz faktycznie licze godziny i doczekac sie nie moge.. jeju te 9 tygodni ciagnelo mis ie niemilosiernie za to teraz bedzie az 2 tyg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

05 wrz 2007, 21:05

jejciu Natakia co ty zrobiłaś ??? bo nie doczytałam ! Biedna ty... współczuje i życze szybkiego powrotu do zdrowia !

co do zabawek to ja sie przyznam że też nie za abrdzo zwracałam uwage na firme i atesty :ico_wstydzioch: wprawdzie patrzyłam czy nie mają jakiś drobnych części, które moglby łatwo odpaść czy coś w tym rodzaju... ale tak to ogólnie zwracałam uwage na to czy zabawka jest fajna ...

Julia dostała przedwczesny prezent roczkowy... rowerek.. ale dumna ta moja księżniczka siedzi w swojej limuzynie.. siedzi i mowi brum brum heh...

wiecie co... dwa dni się ucze bycia przedszkolanką i już widze jakie ja blędy robie w wychowaniu... teoria to NIC w porównaniu z praktyką... do dziecka trzeba mówić bardzo konsekwetnie ! a jeśli to się powie w odpowiedni sposób to wcale nie będzie to oznaczało, że się na nas pogniewa czy obrazi.. wręcz przeciwnie.. nabierze do nas szacunku... to jest ciekawe :-) ta konsekwencja powinna sie łączyć z dokładnym wytłumaczeniem dziecku czemu ma tak postapić i bardzo ważne jest określanie swoich uczuc ( np: jest mi smutno gdy mnie nie słuchasz) to takie moje wnioski :-D mam nadzieje ze nie zanudziłam

[ Dodano: 2007-09-05, 21:09 ]
[size=200]DLA jUSTYNKI ŻYCZENIA ROCZKOWE... DUZO ZDRÓWKA, USMIECHU, SŁONECZKA, ABY ZAWSZE NAD TOBA ŚWIECIŁO, DUŻO PREZENTÓW I POGODY DUCHA [/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 wrz 2007, 21:14

[glow=violet][shadow=brown][size=200]Justynko sto lat ,dużo zdrówka ,wszystkiego najlepszego w dniu pierwszych urodzinek [/size][/shadow] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: [/glow]

Matil2006
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sie 2007, 11:50

05 wrz 2007, 21:31

Kasia1984 masz racje ja tez tak podchodzę do swojego malucha, Mati dobrze wie na co może sobie pozwolic a na co niekoniecznie i widzę jak robi minki ze niby mama ty tam patrz a ja pobroje za kazdym razem próbuje postawić na swoim i tylko konsekwencja nas DZIEWCZYNKI RATUJE hehe czasami mam wrażenie ze on jest madrzejszy od niejednego dorosłego tak próbuje wyegzekwowac swoje ze nieraz sie zastanawiam jak on teraz tak kombinuje to co bedzie za kilka lat hehe

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 wrz 2007, 21:32

JUSTYNKO STO LAT STO LAT

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

05 wrz 2007, 21:38

Kasiu ,a oglądałaś kiedys program "Super niania" (chyba taki był tytuł :ico_noniewiem: ) Tak samo uczyła rodziców jak mają mówic do dzieci, więc Twoje wnioski sa całkowicie słuszne.
Natalka z takim poświęceniem ratowała Oskarka przed upadkiem :ico_olaboga: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: prawdziwa kochająca matka :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-09-05, 21:40 ]
mama-emilki pisze:usypiałam Emilkę półtorej godziny
:ico_pocieszyciel:
u nas jeszcze przed usypianiem, tez nie będzie chyba lekko, bo mały nie chce iśc do taty :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adusi za chodzenie :-)

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 wrz 2007, 21:46

U nas z zasypianiem nie jest żle ,Ada zasypia sama czasem to trwa troche dłuzej ale na szczeście odbywa sie to bez marudzenia

[ Dodano: 2007-09-05, 21:48 ]
Natalko współczuje
a co ci sie dokładnie stało w to kolano ,co ci powiedział ortopeda ??
duuużo zdrówka dla ciebie :-)

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

05 wrz 2007, 22:49

w końcu uspiłam Michałka, jakos za długo to nie trwało :ico_sorki: Teraz ja też do łózeczka :ico_spanko: cos mnie reumatyzm połamał od tego deszczu chyba, cały bark mnie boli. Mąż mnie maścią wysmarował, a teraz pod kołderkę :-D dobranoc :-)

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

06 wrz 2007, 06:26

mama-emilki pisze:Kasiu to wszystko co piszesz prawda, ale chyba tak spokojnie i rzeczowo to można coś wytłumaczyć takiemu starszemu dziecku, nie wiem czy do takich maluszków jak nasze takie tłumaczenie trafi.


BAbrysiu dokładnie... naze są jeszcze troche za małe.. nie zrozumieją :) no ale powoli dobre by było taki spoób mówienia do nich przyjąć.
No nic ja zmykam.... do popołudnia!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość