Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

05 wrz 2007, 00:19

dziewczyny mam poważny dylemat...

to że pan nonono nie zwraca mi rzeczy podchodzi pod jakiś tam artykuł i jest przestępstwem które mogę zgłosić w prokuraturze...

no i nie wiem czy to zrobić...

czy to pomoże mi w odebraniu mu praw? bo trochę boję się wchodzić z nim na wojenną ścieżkę że jeszcze gorzej będzie robił ze wszystkim pod górę (o ile da się jeszcze gorzej), poza tym chcę moje rzeczy! ale nie chcę też wyjść na za przeproszeniem zawistną sukę co patrzy tylko jak dowalić

nie wiem czy czekać z tym jeszcze? czy iść już teraz ?
co radzicie?

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

05 wrz 2007, 07:33

sejana, dobrze że ci się nie spieszy po co spażyć się znowusz :ico_oczko: dobrze że jsteś taka rozwarzna :ico_oczko: A jak wam się układa? Jak zareagował na dziewczynki ???

mukaa, nie wiem co ci doradzić.... hmm.. skoro to były twoje rzeczy to może walcz o nie!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

05 wrz 2007, 16:58

sejana, no to trzymam kciuki żeby wam się ułożyło i żebyście we 4 byli przeszczesliwi!!

A jak na niego zareagowali twoi rodzice?

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 wrz 2007, 20:00

Mukaa a on Ciebie oszczędzał ?? bo poco sier z nimi bawic ... moze jak przestanisz tylko straszyc a przyjdzie wezwanie do sadu to moze sie w koncu przestraszy ...
ale jesli zmienił miejsce zamieszkanie w UK to jak Ty go znajdziesz?? bo sąd na pewno nie ... będzie tylko wyzyłał wezwania do miejsca zameldowania ....


Sejanko ja sie Ciesze Twoim szczęsciem naprawde .... tylko poprostu w necie nie mozna intonowac tego ci sie pisze i to roznie moze zabrzmiec w czyjejs głowie ......

A jak tam na stazu ???? jak rozstanie z maluchami ??

A moj B dzis zobaczył w koncu KUbe .... płakał ........ moze 1 pazdziernika wyjdzie na chwile ....... ale ja juz sama nie wiem ....... mowie wam mam juz w głowie poprostu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: dupsko mi mięknie chyba hehe

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

05 wrz 2007, 22:12

d-nika dlatego ja siedzę prawie wyłącznie na forach dla samotnych mam :ico_haha_01: Też mnie czasem dół dopada - na szczęście na razie nastrój mi się poprawił i oby taki pozostał!

kulka mam adres jego pracy... (o ile jej nie zmienił) Zresztą może przez home office uda się go złapać? ja myślę że jak jest przestępstwo to i policja z uk musi to wziąć pod uwagę i go przycisnąć
tak czy siak będzie miał w papierach nawalone

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 wrz 2007, 09:16

przestempstwa nie bedzie .... bedzie komornik .... chociaz za alimentyu sie siedzi ........
sama juz nie wiem .... ale walcz!!! niech gowniarz troche oberwie .... a on wziął do UK akt urodzenia ??

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

06 wrz 2007, 10:19

KUlka, fajnie ja wyjdzie chociaz na jakis czas bedziecie mogli spokojnie porozmawiać!!!! Bedzie dobrze zobaczysz!

mukaa, wal co wywalczysz to twoje! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

06 wrz 2007, 12:02

kulka ma jego akt urodzenia :/ mial zalatwic zasilki stamtad :/

a zatrzyma nie rzeczy to przestepstwo i mam na to odpowiedni paragrafik podrzucony przez znajomego prawnika
zamierzam go wiec od tej strony podejsc - bo on wie ze a limentami nic nie zdzialam i czuje sie totalnie bezkarny (jak juz pisalam jego uojciec tez uciekl za granice i wtedy ujak sie zarabia min. stawke to cie uk nie sciaga bo wtedy to z ich panstwa lecialyby zasilki na w.)

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

06 wrz 2007, 14:36

mukka a w UK nie mozesz go nigdzie podjebac ze bieze zasiłki na dziecko
??

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

06 wrz 2007, 14:54

nie mam na to dowodu...
nawet nie mam pewnosci...
akt ur. ma, mówil ze jest w trakcie zalatwiania juz z 2,3 miechy temu...
chyba ze to kolejna sciema byla

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość