Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

05 wrz 2007, 14:06

A u mnie niestety problemy z logowaniem :ico_placzek:
Kinga_łódź, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko sie cieszyc i szalec :ico_oczko:

lilo

05 wrz 2007, 15:07

A my wczoraj mieliśmy 6. rocznicę naszego pierwszego razu więc też odpowiednio świętowaliśmy :ico_oczko: Strasznie ten czas szybko leci...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 wrz 2007, 17:25

Wiem, że dziewczyny mądrze mi radzą i bardzo Wam za to dziękuję!

Wiecie, ja swojego męża też bardzo kocham i chce, żeby było mu ze na dobrze i to w życiu codziennym i łóżkowym! Ale nie mogę się przełamać ...
Ale wczoraj mówię sobie a co mi tam ..no i wystroiłam sie, ogoliłam tu i tam, wypachniłam i założyłam seksowną haleczkę i poszłam do mojego T, który oglądał coś w telewizji ...no i się zaczęłam łasic i szczerze powiedziawszy to nabrałam ochotki i to narastającej z każdym kocim ruchem .., No ale jak to się mówi- wszystko co dobre się kończy ... :ico_placzek:
Mój mąż mi oświadczył: wiesz, oglądam teraz fajny film, idź się połóż, za pół godziny przyjdę... :ico_placzek: .. odechciało mi sie wszystkiego a w szczególności seksiku.. Poszłam sie przebrać, było mi przykro..poszłam w rezultacie spać...

lilo

05 wrz 2007, 20:14

Małgorzatka pisze:Mój mąż mi oświadczył: wiesz, oglądam teraz fajny film, idź się połóż, za pół godziny przyjdę...

:ico_szoking: No wiesz :ico_nienie: A to się nieładnie zachował :ico_olaboga: Daj spokój, żeby facet w jego wieku wolał film a nie sexowną żonę :ico_puknij: Nie wykorzystał facet takiej szansy :ico_puknij:
Jesteś niebywale cierpliwa skoro nie zrobiłaś od razu awantury :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 wrz 2007, 22:05

lilo pisze:Jesteś niebywale cierpliwa skoro nie zrobiłaś od razu awantury :ico_oczko:


Oj, kto tu mówi o awanturze :ico_placzek: Ja to nawet już nie mam ochoty się ładnie ubierać, malować się ..na nic nie mam ochoty bo i tak nie robie na nim wrażenia, widocznie coś się wypaliło w tym względzie :ico_placzek: a co dopiero mówić o tym, awanturować się, po co... hm ...

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 wrz 2007, 23:27

Małgorzatka pisze:Mój mąż mi oświadczył: wiesz, oglądam teraz fajny film, idź się połóż, za pół godziny przyjdę...

nie ładnie z jego strony :ico_nienie: :ico_zly: :ico_nienie: :ico_zly: :ico_nienie: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

06 wrz 2007, 07:54

Małgorzatka pisze:Mój mąż mi oświadczył: wiesz, oglądam teraz fajny film, idź się połóż, za pół godziny przyjdę...
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking:
hmmmm :ico_puknij:

lilo

06 wrz 2007, 07:56

Małgorzatka pisze:widocznie coś się wypaliło w tym względzie

Ej no nie przesadzaj, przecież nie jesteście takim starym małżeństwem znowu :ico_oczko: Może mąż jest ostatnio bardziej zapracowany i zmęczony??? A dbać o siebie, malować się i ładnie ubierać zawsze warto - ale dla siebie a nie dla chłopów :ico_oczko:
I nie wiem jak u Ciebie ale u mnie małe awanturki dobrze działają, mąż przemyśli to i owo i przyznaje mi zazwyczaj rację :ico_oczko:
A następnym razem nie daj się wygonić tylko wyłącz telewizor i rób na co masz ochotę :ico_oczko: Na pewno nie będzie narzekał :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

06 wrz 2007, 12:00

Małgorzatka pisze:Mój mąż mi oświadczył: wiesz, oglądam teraz fajny film, idź się połóż, za pół godziny przyjdę...


Twoj maz naprawde nie powinnien sie tak zachowac?? Bardzo brzydko z jego strony.. :ico_olaboga:
Jestes jego kobieta i powinien byl ci ulec.. tak mi sie wydaje bo co moze byc ciekawszego i piekniejszego niz sex z wlasna zona.. no ale jak wolal film to jego sprawa..

Wydaje mi sie ze nic sie u was nie wypalilo tylko moze twoj maz nie mial ochoty na sex,albo jest wygodny.. A jesli chodzi o malowanie i ladne ubieranie.. hmm to ja tylko czasami sie ladnie wystroje i pomaluje.. na codzien niemam makijazu i jest mi z tym dobrze,chodze ubrana na luzie(sportowo) i mojejmu mezowi sie podobam taka jaka jestem a to najwazniejsze jest.Mam taka zasade ze w domu powinnam sie czuc dobrze i bezpiecznie.. a po co sie stroic w domu?? Ale kazdy ma swoje zdanie i swoje teorie na ten temacik. :ico_oczko: Nie martw sie Malgorzatko wszystko bedzie ok i sie jakos ulozy.. Zobaczysz :ico_oczko: Trzymam kciuki :ico_haha_02:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

06 wrz 2007, 12:06

Kristi, lilo, Kinga_łódź Buziole i wielkie dzięki za zrozumienie ...wiecie co ...takie wygadanie się i poskarżenie się pomaga ... uff...trochę mi się polepszyło!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość